סופשבוע

Oyster Girl

New member
סופשבוע ../images/Emo42.gif ../images/Emo54.gif

אני קצת מצטערת שבשבוע האחרון אני לא ממש פה, התחלתי קורס וקצת קשה לי לארגן את כל המחשבות והצרות... בכל אופן אני רואה שאתם מתפקדים מצויין ומטפחים את הפורום וזה ממש מרגיע ומחמם לי את הלב
אין עליכם
דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: דבר רע במיוחד שקרה השבוע: משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: סרט השבוע: ספר השבוע: אמן השבוע: שיר השבוע: המלצת השבוע: ציטוט השבוע: אתר השבוע: תמונת השבוע: אחר (או: מסר חשוב לאומה ): שבת שלום וחג שמח

theEscapist

New member
סופ"ש? כבר?../images/Emo12.gif

זהו, רשמית הפסקתי לעקוב אחרי הימים
דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: חופששששש
ליל הסדר, שהיה כיף ונחמד עם המשפחה, המפגש החדרי
ואתמול הייתי ממש פרודוקטיבית, ועשיתי טונה עבודות
דבר רע במיוחד שקרה השבוע: עדיין נשארו עבודות
סתם. אח שלי פשוט נהיה מרגיז, הרבה יותר מאי פעם. משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: עוד חופש!P: לראות אנשים שלא ראיתי המון זמן
ללכת לעולמות (לפגוש שם את האנשים...) וביום שני בבוקר יש הרצאה על בשורות טובות! ולעשות עוד שיעורי בית>< סרט השבוע: אממ... האמת שלא ראיתי כלום השבוע ספר השבוע: וגם לא היה לי כוח לקרוא
אמן השבוע: Lacuna Coil- שהוציאו שני שירים חדשים מהאלבום הבא- והם מגניבים! וDelain- שהוציאו אלבום שלם, ומה ששמעתי ממנו מצוין
שיר השבוע: Lacuna Coil-Spellbound, Delain-April Rain, Control; the Storm, Virtue and Vice ו"הבלדה על ארי ודרצ'י" של כוורת
המלצת השבוע: לאקונה קויל ודיליין. אחלה להקות:) ציטוט השבוע: נו, הזה עם הבדיקת חמץ
אתר השבוע: אהה... תפוז? תמונת השבוע: אחר (או: מסר חשוב לאומה
): מישהו מכם מתכנן לבוא לעולמות? ואם כן, מתי?

tali44

New member
ראשונה!../images/Emo3.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע:מסיבה תפוזית נחמדה, הייתי בתערוכת הביטלס בדיזינגוף ואכלתי מלאאא ג'אנק! דבר רע במיוחד שקרה השבוע:אני מאד מוטרדת מהחודשיים הבאים עלינו "לטובה".
ולא התחלתי את עבודות החופש, ובכלל... אני לא אוהבת את כיתה יב!
משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: לשמור על אחיינית שלי, לסיים את הש"ב שאני מתה מהם מפחד ומבחן במתמטיקה. סרט השבוע: "אהבה בסימן קריאה" -
(אחרי 20 דק' התחלנו לראות את הסרט בהילוך מהיר
העברנו הכל ועצרנו לראות מידי פעם איך העלילה התפתחה...) "בת הים הקטנה 3 - סיפורה של אריאל"
ספר השבוע: "הטמפלר האחרון" - מומלץ! אמן השבוע: הרבהה פופ. שיר השבוע: שמעתי המון!!! בגלל הנקיונות לפסח... אם אני אתחיל אני לא אסיים! אבל בעיקר- lovegame, reach out, circus, והרימיקס של שודדי הקאריביים
. המלצת השבוע: "and the city
" ציטוט השבוע: - - אתר השבוע:
תמונת השבוע:
אחר (או: מסר חשוב לאומה ): דוריטוס&קולה=

tali44

New member
ספר מדהים!

זה פותח בתיאור שוד מתוקשר ומאד חריג במוזיאון שהוצגו בו פריטים מהוותיקן. סוכני FBI פותחים בחקירה לגבי הנושא. עם זאת, ארכיאולוגית שהייתה בזירה ראתה משהו מאד מוזר והיא פותחת חקירה פרטית משל עצמה ועולה על כל מני דברים שאף אחד עדיין לא חשב עליהם. יד הגורל רצתה והיא והסוכן הממונה על החקירה נפגשו, (התאהבו בדרך מן הסתם) והחקירה מתפתחת יותר ויותר... וכל דף יותר מפתיע מקודמו. אני ממש (!!) אהבתי את הספר! וכל החג הייתי מרותקת לספה ונהרסה לי הצורה.

Foggie Day

New member
../images/Emo72.gifויי נשמע טוב ../images/Emo3.gif אני אוהבת כאלה..

צ'יק פליקס מאתגרים..

אהה הזמן עובר מהר מידי

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: מפגש חדרי
דבר רע במיוחד שקרה השבוע: הוא נגמר...
ולא עשיתי שום עבודה משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: עולמות!!! וים (זהו שבוע הבא אני הולכת) סרט השבוע: הר ברוקבק ספר השבוע: זכרונותיה של גיישה
... סיימתי לפני יומיים. ספר מדהים
אמן השבוע: - שיר השבוע: אחד מי יודע XD. או חד גדיא (אבל באיטלקית) המלצת השבוע: בואו לעולמות. ציטוט השבוע: - אתר השבוע: תפוז? תמונת השבוע: אין לי ואין לי כוח למצוא. אחר (או: מסר חשוב לאומה ): הדפסתי עכשיו בגרות במחשבים משנה שעברה... אני חושבת שהמשרד לאיכות הסביבה צריך לעשות שיחה קטנה עם משרד החינוך.

theEscapist

New member
חד גדיא באיטלקית?../images/Emo6.gif

מתי את באה לעולמות?
(ראית שביום שני בבוקר יש הרצאה על "בשורות טובות"???)

כנראה שרק מחר

יש הפקה של הקהילה של אבק כוכבים. ואין לי כוח להגיע ביום שני לתל אביב רק בשביל הרצאה אחת

Oyster Girl

New member
הימים כבר מתבלבלים... ../images/Emo54.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: התחלתי קורס? דבר רע במיוחד שקרה השבוע: התחלתי קורס? משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: מקווה שלא יכאב לי יותר מדיי ושאני אהיה טובה במטווחים
סרט השבוע: המבוך של פאן, גם בפעם המיליון
ושישי הפוך שהוא מצחיק ספר השבוע: אין כזה אמן השבוע: גוון סטפאני שיר השבוע: the sweet escape המלצת השבוע: המבוך של פאן סרט חובה
ציטוט השבוע:
אתר השבוע: תפוז תמונת השבוע: הייתי בספארי בשבת שעברה, הג'ירפות היו מאממות וקורעות
אחר (או: מסר חשוב לאומה ):

adi dion

New member
חחחחח התמונה ממש חמודה!! ../images/Emo6.gif

איזה קורס התחלת? מהצבא? שיהיה בהצלחה!

Oyster Girl

New member
קורס שוטרים ../images/Emo54.gif

חודש ראשון זה רק כושר גופני ברמה מחרידה ומטווחים והכשרות על שישה כלי נשק וארבעה חודשים אחר כך לימודי משטרה... נכון לעכשיו קורעים לי את התחת
תודה

Oyster Girl

New member
תודה יקירתי ../images/Emo23.gif ../images/Emo54.gif

ואל תחשבי שחלילה שכחתי לשלוח לך את הברכה
מבטיחה [והפעם באמת באמת!] לשלוח לך אותה עד יום שישי ואני אכתוב באנגלית כך שלא תצטרכי להשקיע עוד זמן בה... אגב, מה עם תמונה של כולנו ושלט
? מה התאריך שלה?

adi dion

New member
אוף תפוזבל לא שלח את ההודעה...

קיצר- אל תדאגי, קחי את הזמן
היומולדת ב26 במאי, אם נוכל לארגן משהו ולהצטלם זה יכול להיות ממש נחמד... אבל אנחנו די קצרים בזמן ולא נראה לי שיש מתי להיפגש.. חבל שלא תכננו להיפגש בפסח

Foggie Day

New member
../images/Emo72.gifאם כבר קורס..

נכון כתבת לי שהיית גם בקורס ברמנים? אז איפה היית? אני הייתי בזמן אמיתי בת"א

Oyster Girl

New member
זמן אמיתי ת"א שליטה ../images/Emo47.gif ../images/Emo54.gif

מי היו המדריכים????

Foggie Day

New member
../images/Emo72.gifעומר ועומר ../images/Emo6.gif

מי שלך? יאא איזה קורס היית? מתי עשית?

Oyster Girl

New member
3016 ../images/Emo54.gif

שלי היו זמסקי [הדר] ומורן עד שעומר המלך [עם הפטיש לאירלנד] החליף אותו... אני ברוב חוכמתי עשיתי לפני הצבא ומאז שהתגייסתי לא מצאתי דקה לחפש עבודה אפילו. איזה מספר את עשית? והכי חשוב
, כמה קוקטליים הוצאת ב14 דקות
?

למעלה