סופשבוע

Foggie Day

New member
../images/Emo72.gifאצלנו זה היה ב12 דקות..

ועשיתי 18.. כמה את? אין לי מושג מי זה הדר אבל מורן חמוד לאללה אני מתה עליו.. ואת מתכוונת לעומר הקטן נכון? את יודעת שהוא עשה תאונה עם האופנוע לפני כמה ימים ?

Oyster Girl

New member
והכל בסדר איתו, כן? ../images/Emo54.gif

הדר עזבה כבר וכן, התכוונתי לעומר הזה... גם אצלנו זה היה 12, התבלבלתי. עשיתי גם 18

Foggie Day

New member
../images/Emo72.gifאממ הוא בסדר נראה לי

הוא כל היום בפייסבוק אז לא נראה לי שקרה לו משהו רציני..

Foggie Day

New member
../images/Emo72.gifאוי המבוך של פאן זה סרט מצויין!

יש לי אותו בDVD

adi dion

New member
עונה ../images/Emo13.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: נפגשתי אתמול עם כמה בנות מפורום דמדומים
דבר רע במיוחד שקרה השבוע: סיימתי היום את הספר האחרון של דמדומים ואני עצובה
משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: מצפה שייגמר כבר פסח חחח סרט השבוע: דמדומים
ספר השבוע:
אמן השבוע: אדם למברט מאמריקן איידול
שיר השבוע: Mad World- הגרסא של אדם המלצת השבוע: - ציטוט השבוע: המשפט בחתימה שלי, הברקה של מישהי מפורום דמדומים
(מי שקראה את הספר תבין אבל נראה לי שאף אחת פה לא קראה חחח) אתר השבוע: תפוז תמונת השבוע: - אחר (או: מסר חשוב לאומה ): -

Foggie Day

New member
../images/Emo72.gifאני../images/Emo9.gif סורי על הנטישה הזמנית..

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע:
אממ סתם נפגשתי עם חברות שלא נפגשתי איתן הרבה זמן.. היה נחמד.. דבר רע במיוחד שקרה השבוע:
רבתי עם המשפחה כל השבוע חח משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא:
הממ נגמר פסח? למרות שאני אוכלת חמץ גם עכשיו אז זה לא משנה כל כך.. סרט השבוע:
נער החידות ממומביי, ראיתי אתמול
ספר השבוע:
ברייקינג דאון (אין לי כח לאנגלית..) אמן השבוע:
פאבלו פיקאסו... סתם לא יודעת
שיר השבוע:
leave out all the rest- linkin park המלצת השבוע:
תנצלו את המבצע של סטימצקי של ה2 ספרים ב60.. זה כמו לגנוב סוכריה מילד... ציטוט השבוע:
"go play with edward"
אתר השבוע:
פייסבוק
תמונת השבוע:
אין לי כח לחפש חחח אחר (או: מסר חשוב לאומה ):
החמץ תמיד טעים יותר בפסח

adi dion

New member
XD

כמו לגנוב סוכריה מילד
שיר השבוע-
והציטוט! חחחחחחחחחחחחח

LadySilkworm

New member
עונה בדיליי :)

אל תקחו אישית, גם את כל העיתונים של שבת אני קוראת עכשיו בדיליי. דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: שבוע שעבר..חופש מהמוזיאון P: וחברה יקרה מאוד שבאה אליי לסופ"ש. דבר רע במיוחד שקרה השבוע: התקפי הבכי שהיו לי, אולי. משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: נמ..נשמור לעצמי. הא, בעצם, זה על שבוע. אוקיי, למצוא איכשהו דרך ללמוד למתכונת במתמטיקה, וכל מיני. סרט השבוע: נוטינג היל, i guess ספר השבוע: don't read books אמן השבוע: autumn's grey solace שיר השבוע: אין אחד.. המלצת השבוע: אין לי מושג. ציטוט השבוע: - אתר השבוע: 0 תמונת השבוע: - אחר (או: מסר חשוב לאומה ):0

JackBaltar

New member
ואני...

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: פסח!! האוכל טעים, אין לימודים, רואים את כל המשפחה.. דבר רע במיוחד שקרה השבוע: זה שאין לימודים לא אומר שאין פרויקטים ועבודות להגשה, מבחן ללמוד אליו,... משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: לא מצפה - לחזור לסמסטר :( סרט השבוע: יצא לי לראות את "בייבי מאמה" - חביב ספר השבוע: חוברת מבחנים נחשב? P: אמן השבוע: Bear McCreary, פשוט גאון מוסיקלי שיר השבוע: תמליצו לי כי כבר זמן מה שלא שמעתי שיר חדש טוב המלצת השבוע: יש עוד כמה ימים לחופש, תנצלו אותם, תצאו לשאוף אוויר. ציטוט השבוע: respect my authorityyyy נראה אם תזהו :) אתר השבוע: תפוז, בגלל הקאמבק תמונת השבוע: רבותי, כבר יש לוגו לסרט!! אחר (או: מסר חשוב לאומה ): בתנועה סיבובית, B בכיוון פי

JackBaltar

New member
בקולקטיב, זה הלוגו הרישמי

רואים גם שזה ממש הסגנון של טים

Oyster Girl

New member
זה מגדיל לי את הציפיות פי שתיים../images/Emo6.gif ../images/Emo54.gif

למרות שזה היה די צפוי שככה הוא יראה...

למעלה