סופשבוע

Oyster Girl

New member
סופשבוע../images/Emo54.gif

שיר השבוע של חמי - שיר השבוע לא של חמי - משהו שעשה את השבוע - משהו שהרס את השבוע - בילוי השבוע - סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם - מה קניתם השבוע? - משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא - תמונה שבא לשים - שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות - תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו -

coldgirl

New member
../images/Emo65.gif שבת שלום ../images/Emo197.gif

שיר השבוע של חמי - מה שעובר עליי שיר השבוע לא של חמי - משינה- דני משהו שעשה את השבוע - הפגנה המונית בקניון
משהו שהרס את השבוע - שיעור נהיגה מעצבן
בילוי השבוע - סרט עם מיכל
סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם - המבוך של פאן מה קניתם השבוע? - פיתה על לבנה
משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא - שתיגמר השביתה אמן תמונה שבא לשים - לא בא
שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות - אוף שאין יותר הופעות למשך הרבה זמן
תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו - למיכל ולתולי

../images/Emo185.gif שבת שלום

שיר השבוע של חמי - לא יצא לי לשמוע חמי השבוע. שיר השבוע לא של חמי - the smiths - Sing Me To Sleep. משהו שעשה את השבוע - עבודה עם אנשים מגניבים, פאב עם חברים אתמול. היה שבוע טוב! משהו שהרס את השבוע - המחשבה על זה שאני מתגייסת עוד שלושה חודשים. מה עשיתי רע? בילוי השבוע - פאב אתמול כנראה... סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם - אבודים עדיין:) אגב, מישהו יודע איפה אפשר לראות את העונה השלישית? מה קניתם השבוע? - קניתי אתמול מכנס מגניב. משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא - גמר מלווה!!! וגם שלומי שבן בקמלוט בהרצליה. תנו פרח למישהו שבא לכם לתת לו -
לכולכם.

היה לא מזמן בערוץ 10 ובדיוק הסתיים בהוט 5

העונה הראשונה ואם בא לך לחכות לשלישית יש זמן... אבל בהחלט שווה לחכות

שבת :)

שיר השבוע של חמי-מה שעובר עלי (אני יודע, זה של איפה הילד בלה בלה בלה). רק של חמי, אני מניח שאולי בכל זאת סאלי... שיר השבוע לא של חמי-ג'קי, היהודים משהו שעשה את השבוע-שברתי את השיא האישי שלי בשינה, 16 שעות רצוף! משהו שהרס את השבוע-אמא שלי בילוי השבוע-יצאתי עם חברים לתל אביב ספר השבוע שלי-הזקן והים, אריך קסטנר מה קניתם השבוע-עוד מצילת קראש לתופים :) משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא-מחר אני יוצר לארבעה ימים גדנ"ע (אני איעדר מהפורום, תשמחו XD) תמונה שבא לשים-לא בא הארות-מה שעובר עלי שיר טוב תנו פרח למישהו-לכל מי שמצא את הזמן להיכנס לקומונה שלי :)

Oyster Girl

New member
../images/Emo54.gif

שיר השבוע של חמי - הרבה יותר יפה לי מקרוב, פגישה לאין קץ
שיר השבוע לא של חמי - סוף הטיול - איגי וקסמן, תנו לי לשתות - כנסיית השכל משהו שעשה את השבוע -חמי בבנימינה
משהו שהרס את השבוע - שש משמרות
בילוי השבוע - חמי בבנימינה
סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם - המבוך של פאן מה קניתם השבוע? - כרטיסי רכבת, מתנות ועוגיות משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא - מי יודע...כרגע כלום תמונה שבא לשים - לא בבית אז אין שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות - חבל שאין עוד הופעות בחודשים הקרובים
תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו - לדני, למאי , לאורי ובעצם לכולם

אני. ../images/Emo13.gif

שיר השבוע של חמי - הרבה יותר יפה לי מקרוב. שיר השבוע לא של חמי - אימפריות נופלות לאט-דן תורן(אבל בביצוע גם חמי, חח.) משהו שעשה את השבוע - ת"א! משהו שהרס את השבוע - הממ. בילוי השבוע - ת"א עם מירבי, וגם הבית קפה. למרות שהיה פחות ממה שחשבנו. סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם - חברים. מה קניתם השבוע? - צעיף, קליפס(
) ו2 דיסקים. ועוד דברים לא משמעותיים. משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא - הופעה של מאור כהן ופיטר רוט!!
תמונה שבא לשים - כמעט קיבלתי ציור של זה מתנה
למרות שזה עלה 100 שקל. שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות - למה אני לא בעצרת עכשיו?
תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו - למירב!

Lady In Blues

New member
אוי, לאן נעלם הסופשבוע? ../images/Emo2.gif

שיר השבוע של חמי - השמיים הגבול (נו, אז מה אם זה איפה הילד?!) שיר השבוע לא של חמי - .Nellie McKay- Columbia Is Bleeding משהו שעשה את השבוע - ההופעה בבנימינה
וסבבה של ציונים. משהו שהרס את השבוע - שעת העוצר החדשה והמטומטמת. מה אפשר לעשות עד 1 וחצי??? בילוי השבוע - ההופעה של חמי, כמובן
סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- אין לי זמן למותרות כאלה
מה קניתם השבוע?- כרטיסי רכבת, דיסקים והמון אוכל. משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- לקנות MP חדש ות"א. תמונה שבא לשים-
שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- לא הובטח חורף?
תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו - מיכל ודני
והדר

רצחו שלום בכיכר

שיר השבוע של חמי - אולי בכל זאת סאלי שיר השבוע לא של חמי -עזרה בדרך- נעם רותם, לחיות את החלום- בן ארצי, עמוק- שלומי שבן. משהו שעשה את השבוע -וואי הרבה... ת"א, והיציאה אתמול. משהו שהרס את השבוע -ממ בילוי השבוע -ת"א ואתמול. סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם -נמלטים עונה 3
!!! מה קניתם השבוע? -כובע, טבעת, 2 דיסקים משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא -הופעה תמונה שבא לשים - שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות - תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו -אמ קיבלתי מתמר אז בחזרה

kyle

New member
נו טוב...

שיר השבוע, של חמי - כל אחד והבוב שלו. שיר השבוע, לא של חמי - "ארנב לבן" של ג'פרסון איירפליין. משהו שעשה את השבוע - חברים שחזרו לסופ"ש מקצוות הארץ. משהו שהרס את השבוע - החתולה שלי חולה מאוד. בילוי השבוע - לא יודע... לא היה משהו יוצא דופן. סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם - מונטי פיית'ון והגביע הקדוש. משהו שקניתם השבוע - תקליט של אריק איינשטיין. משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא - שהחתולה תחלים, בתקווה. תמונה שבא לשים - ציור הקיר הגדול שחברתי ציירה, על פי עטיפת התקליט "טיביולר בלס" של מייק אולדפילד. שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות - "חשבו כמה טיפש האדם הממוצע. עכשיו תפסו את הרעיון שחצי מאוכלוסיית העולם יותר טיפשה מזה." תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו - ג'וס, חתולתי המסטולה, תחלימי!

Chen Shesek

New member
../images/Emo160.gif../images/Emo187.gif

שיר השבוע של חמי: בואי ניפרד, מלנכוליה אהובתי. עם איפה הילד נפלת חזק
שיר השבוע לא של חמי: מודדת- ירמי קפלן, Dire Straits- Money For Nothing, אבשלום- אריק איינשטיין ושלום חנוך (הוצאתי את השיר הזה לבד מהגיטרה
).
משהו שעשה את השבוע: ארוחת צהריים עם חברים, הוצאנו את אבא מנתב"ג וקיבלתי הרבה מתנות מחו"ל
משהו שהרס את השבוע: לא בדיוק הרס, אבל חברים שלי רבו וזה לא היה נעים.
בילוי השבוע: ארוחת צהריים עם חברים, סבתא, לתכנן את הנסיעה לת"א שבוע הבא
סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם: סרט- אין, תוכנית וסדרה- סיינפלד, ספר- "35 במאי" של אריך קסטנר, עיתון- מוסף "7 ימים" של ידיעות אחרונות של הסופשבוע האחרון בגלל הסודוקו.
מה קניתם השבוע? ארוחת צהריים.
משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא: היום- יומולדת לחברה שלי, ת"א וזהו.
תמונה שבא לשים: ממממ....
תנו פרח למישהו שבא לכם לתת לו: עדי מזל טוב
שבוע טוב לכולם

שבוע טוב כבר....

שיר השבוע של חמי - המממ "סוד הדברים הפשוטים" :) שיר השבוע לא של חמי - אין
משהו שעשה את השבוע - יום הולדת
משהו שהרס את השבוע - הליכה של 6 שעות ו22 דקות מתל אביב עד הבית.
בילוי השבוע - ההופעה של חמי בבנימינה יחד עם מיכללל
סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם -
מה קניתם השבוע? - אוכל. הרבה אוכל. משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא - יום כיף עם מיכל! תמונה שבא לשים - איזה חמודייייייי
שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות - תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו -
כולכם!

Peeeach

New member
טוב נו.. אני אענהההה ../images/Emo9.gif

שיר השבוע של חמי - כל אחד והבוב שלו! שיר השבוע לא של חמי - John Butler Trio - Better Than משהו שעשה את השבוע -השבוע הנחמד הזה במרכז הצעירים! במילים אחרות - עיר הנוער. משהו שהרס את השבוע - יום מסריח אחד. ונקרע לי המכנס~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! בילוי השבוע - מרכז הצעירים סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם - אנערף . מה קניתם השבוע? - מכנס שנקרע. משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא - קספר תמונה שבא לשים - שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות -. תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו -.

A t z a

New member
נו אם כולם חורגים מהסופש..../images/Emo80.gif

אז גמאני. שיר השבוע של חמי ואיפה הילד-"אחד אלוהים","חמלה","אולי בכל זאת סאלי","גאולה" וכו'... שיר השבוע לא של חמי -ואוו הרבה משהו שעשה את השבוע -החופשה הכיפיתתת!! משהו שהרס את השבוע -כל מיני בילוי השבוע -יממלח סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם -"בתו של שומר הזכרון",אני חייבת לסיים את זה כבר. מה קניתם השבוע? -2 צעיפים,מסיכות לשיער,מלחי אמבטיה,אוכל וכו'
משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא -יש פה אנשים מפורום איגי,והם לא אמורים לדעת כלום
אז... תמונה שבא לשים -
שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות -שונאת שמבריזים לי! תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו -כולכם

A t z a

New member
לא משהו רציני,לא לצפות../images/Emo80.gif

אני עם ההפתעות המסובכות והתקפי החרדה סיימתי
תודה! סתם אירוע קטנטן נחמד בפורום... אני אודיע הכל בסופ"ש,אל דאגה...

למעלה