סופש

Lir האחת

New member
סופש../images/Emo20.gif

סוף סוף...אפשר למצוא קצת שקט בשישי-שבת
מה התוכניות שלכם לסוף שבוע זה? לנוח המון? לצאת לבלות? להכין עבודות ושיעורים? שיהיה לכולנו סופ"ש נעים!!

השבוע, אני מתכננת סופ"ש

ביתי. כמה שיותר בתוך המיטה
<לבד
> חוצמזה, אני צריכה להכין מצגת עבור העבודה בסדנה מיליון השלמות חומר, סידור קלסר וכו' ... ולנוח. לנוח לנוח לנוח כבר אמרתי לנוח ?

lollapalooza

New member
לישון ../images/Emo1.gif

כמה שיותר. ובשאיפה, לקרוא ספר על קולנוע ישראלי.

the last anigma

New member
לחגוג לי!

ביום ראשון אני אגדל בשנה (הופ הופ טרללה), ובגלל שהחיים של כולם עמוסים במשך השבוע, אז חוגגים לפני הזמן, בעוד שעה אני צריכה להתייצב בבית של חבר שלי שלאחר תהליכי שיכנוע מייגעים מכין לי ארוחת ערב בתור מתנה (
, לא אשמתי.. הוא שאל מה אני רוצה). אח"כ לסרט עם חברים... והשמיים הם הגבול :) מחר ארוח"צ עם ההורים איפשהו, עוד לא הוחלט, ובערב אולי איזה אירוע (לא לכבודי לשם שינוי) של אחד החברים שלו מהצבא... מתוקף הבילויים - צריך למצוא זמן חלופי לעשות שיעורים ואחד כזה לא ממש בנמצא, במיוחד לאור העובדה שדווקא השבוע יש לי עוד כמה דברים להגיש וקצת פחות זמן להכין אותם. לא נורא.. נסתדר בסוף...

סופ"ש של עייפות, מותשות והרבה

עבודה באופק כי שבוע הבא שבוע עבודה מעשית... אז היום הולכים לסרט, קצת בלי חשק מצידי, אבל לא ממש הותירו לי ברירה... ומחר כנראה שאני אהיה עסוקה בלראות איך לעזאזל אני מתמודדת עם מטלה שהטילו עלינו לקראת השבוע עבודה מעשית...

כנראה שהבחור שלי הבין שזה לא ילך...

אז לא הולכים לסרט, כנראה נלך לשבת איפשהו ואז נלך אליו הבייתה.

בסוף סתם נסענו אליו וראינו טלויזיה

יותר נכון- הוא ראה ואני נמנמתי
. והיום הלכנו לאכול ארוחת בוקר בארומה וקניתי במבצע של סלקום חמישה ספרים, לא שיש לי את הזמן לקרוא אותם

מורני !

New member
וואי כמה שאני קניתי

את כל תקציב הארוחות בחוץ / פינוקים / תמרוקים - הוצאתי החודש על ספרים... :) ממש אין לי זמן לקרוא, אבל אני משאירה את זה לפעם שיהיה לי זמן...

מורני !

New member
אוי ואבוי! קניתי מלא...

סטיבן קינג - סלולארי אלי מגד - חסד נעוריך אשכול נבו - ארבע בתים וגעגוע דן בראון - נקודת ההונאה גלילה רון פדר - חיפושים קארין ארד -יש אלוהים גיגי גרייזר - טורפת הגברים יהלי סובול - דמי מפתח גל אמיר - השלישית בשורה השניה ד"ר דניאל גולדמן - אינטילגנציה רגשית ציטרה דיוואקרוני - מלכת החלומות גון גרישם - המושבע האחרון גון גרישם - מלך הנזיקין גון גרישם - הברוקר סמדר שיר - כתם לידה סמדר שיר - הגבר שלך ואל מקדרמיד - שירת הסירנות מיקל לואיס - פוקר שקרנים מיכאל בר זוהר - נקמת מינכן ג'ק קרלי - אחד מתוך 100 שולמית גלבוע - דרך עלמה מירה מגן - כפתורים רכוסים היטב + 3 ספרי בישול שאימא שלי לקחה וכן כן אני יודעת שזה מלא.. :) לזכותי אני אגיד שחצי קניתי בתקציב של חודש שעברה וחצי קניתי בתקציב של החודש :)

מטורפת ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

מתוך כל הרשימה שלך קניתי את הספר של קארין ארד
4 בתים וגעגוע- קראתי ולא אהבתי כל ה ג'ון גרישם לא לטעמי כל כך .. כתם לידה של סמדר שיר- רציתי לקורא אבל איכשהו שכחתי מהספר שלה. אני אקרא :p-) תהני!!!!! איזה כיף מיליון ספרים,נכון ?

ChilD SouL

New member
../images/Emo7.gif

האמת שאת הסופ"ש הזה תכננתי שבועיים, אבל היות וכל המשפחה שלי חולה, אחי בחו"ל ואישתו לבד, חולה ועם 2 ילדים קטנים [ילד בן 3 וילדה בת חודש] נאלצתי להוכיח לעצמי ולכולם שבאמת המשפחה באה קודם ו..וויתרתי על הסופ"ש הנהדר שתכננתי ונשארתי לישון אצל אחי ולטפל בילדים. ילדים זה שמחה, אבל... חתיכת כאב ראש.

למעלה