סופש

מורני !

New member
סופ"ש

אני מורה, והשבוע ישיבות הערכה, אז אני חייבת היום לסיים את כל הערכות של התלמידים, ועוד להכין את שיעורי הבית של כל השבוע, לעבוד על כמה מאמרים, ועל הרצאה שאני נותנת בחנוכה.. חוץ מיזה, אתמול גם יצאתי :)..

i rest my case

וזה עוד מבלי לדבר על העבודה של בדיקת מבחנים ועבודות בבית... ועד שאת שוכחת את צרות היום - מגיע 12 בלילה... אם בכלל...

מורני !

New member
יש לי תחושה

שחדרתי לאיזה מימד מקביל בו ניהלתי איתך שיחה שלמה, ועכשיו אני רואה רק חלק ממנה.. או בקיצור - על מה אתה מדבר?

אפרתs

New member
כבר מזמן

לא היה לי סופ"ש תענוגות.. במהלך השבוע אני לא מספיקה לסיים מטלות לימודיות ובנוסף העייפות המצטברת לא מאפשרת לי לצאת ולהינות בסופ"ש.. חוצמיזה שלאחרונה סופ"ש מתחיל אצלי רק בשישי מאוחר בערב כי אני עובדת עד 18:00 בערך מה שמשאיר שבת קצרה למנוחה והתמרחות ופה ושם השלמות של שיעורים. השבת אני נאלצת גם ללמוד למבחן! אבוי אבוי אני כ"כ רוצה קצת שקט ומנוחה וזמן מבלי יסוריי מצפון שאני לא לומדת/ משלימה פערים לימודיים. אחחח כמה טוב להתבכיין במקום שעשוי להבין לליבי.. נכון שמישהו פה מבין אותי? נכון? נכון?

EastGirl83

New member
מבינה טוב מאוד....

ואני אגיד לך את האמת... לאט לאט אני מתחילה להיכנס לדיכי מכל זה...

בסיכומו של סופ"ש../images/Emo29.gif

לא עשיתי כלום. התבטלתי כל היום אתמול אומנם סיכמתי משהו קטנטן אבל בגדול בהיתי בתקרה בערך כל השבת..

למעלה