סופ"ש מה שתינו

Desert Seagull

New member
בינתיים

פולרס וינטר אייל, פסדר. קרמלית, מתקתקה וחביבה. לא משהו לכתוב עליו הביתה
הדובים וינטו. המון קליפות תפוז והדרים. מעולה.
בזלת הגולן קס 2011. כבד, אלכוהולי, פירותי ועשיר. אהבתי מאוד.
&nbsp
רכש:
קלבדוס רוג'ר גרול 15
הקינוחים של אבידן ב-1+1 בדרך היין. גולד, גראנד סוליי ורובי. יוצא 40 לבקבוק
אבידן מור 2006. יין בסגנון ריצ'וטו. 120 לבקבוק. ייתכן ויהיה במהלך פברואר ב-1+1.
קצת סירה רזרב ותג כתום. 60 ו-50 בהתאמה ב-1+1.

kinks

New member
באמת?

אני חושב שהוא נפלא.
אפילו הביאו לי בקבוק מארה"ב לפני כמה חודשים. 70 דולר. למחיר בארץ אנא הוסף עוד 200 ש"ח מיותרים.

טוב, לפחות המחיר בארץ לא כולל את כל ה-200 המיותרים

ואני חושב שכבר ביססנו שהטעם שלנו די שונה.
לא מופתע שאהבת אותו - ושמח שיש לו חובבים בארץ (כדי לעודד יבואנים להביא מגוון)

kinks

New member
אני חושב שאם תיתן לו צ'אנס

תגלה שיש בו המון תפוחים כמו שאתה אוהב בטעם עמוק.רק צריך לתת לו להשתחרר.
אני כם מבין למה אתה אוהב קלבדוסים קלילים יותר.

Desert Seagull

New member
עלה 405 פחות גיפט קארד ע"ס 200 שקיבלתי

מבין הרוג'רים שטעמנו זכרתי שהוא היה המוצלח ביותר. אבל כולם היו פחות טובים משאטו דה בריי שגם עולים משמעותית פחות.
&nbsp

Desert Seagull

New member
תוספת - ירדן סירה אביטל 2006

המון עץ, פרי ואלכוהול. פלפל שחור להמונים. בכיף היה אפשר לחכות איתו עוד 3 שנים לפחות..

nukke

New member
קצת וויסקי

בזמן אמיתי.
גילוי נאות לאור התגובות מעלה - אני מועסקת על ידי אחת החברות המציגות, אבל כמובן, כותבת את התרשמותי האישית.
שתיתי קצת דברים מוכרים ואהובים בדוכן שלנו ודברים שפחות נעמו לחיכי בדוכנים אחרים וגם באומור 15 שנהניתי ממנו. זאת פעם ראשונה שטעמתי וויסקי אחרי המון זמן, צריכה להתרגל מחדש.
עוד קצת אוכל וכן מים (בדוכנים כולם מזגו למי שביקש, אבל היה נחמד אם היו גם בקבוקים) היו משפרים את האירוע לדעתי. סה"כ היה לא רע. זה לא הוויסקי לייב ולכם רוב היבואנים לא הוציאו את התותחים הכבדים (למרות ששני דוכנים הציעו בזמן אמיתי בדיוק את אותו מבחר ואותן אטרקציות שהוצגו גם בוויסקי לייב) - זה מסוג האירועים שלא ממש מחדשים ולא ממש נועדו לחדש לאספנים ולגיקים, אלא להציג מבחר בפני קהל רחב יותר, פחות מקצועי ופחות jaded. כמו בירס.

מה עוד... טעימות מקוקטיילים ב-223 בחמישי, צ'ייסר ביפאיטר בשישקו וזהו בגזרה האלכוהולית.

nimrodrosen

New member
הקארוני הראשון שלי

קיבלתי טעימה עיוורת מוולרון דפורטיבו (תודה רבה!) מיד הבחנתי שזה רום, אבל היה לי מאוד קשה להבין את הסגנון, מצד אחד מעושנות של גויאנה ומצד שני קלילות ואסטריות של רום קובני מיושן...
שיערתי כי מדובר ברום ספרדי 43%-46% מעל 10 שנות יישון. אז זה היה קארוני- מזקקת רום אגדית מטרינידד שנסגרה לפני יותר מעשור. ביקבוק של BBR שנקרא Carribian XO ב 46% אלכוהול. מכיוון שלמזקקה יש 2 סגנונות זיקוק "כבד" ו"קל" - כנראה מדובר בסגנון הקל או בבלנד של שניהם. אחלה רום שמשלב את הטוב ב-2 העולמות. שוב תודה!

חוצמזה- IPA ברגמוט שלנו (הוספנו תזקיק ברגמונט לבירה בכדי להעצים את ההדריות), גורה 16, זאיה 12 ו- J&B15

foodnwine1

New member
בנרומאך 100 PROOF

ה 10 החדש הוא ויסקי מצוין, ואחיו הגדול (בחוזק) שמבוקבק ב 57% עולה עליו.
פשוט דוגמה מאלפת לזיקוק וישון טוב, במחיר סביר (60 יורו ופחות), שעושה ויסקי מעולה. הרבה שרי, עשן, שזיפים, אבק ופוליש עץ, בפה ובאף. תענוג ללגימה במחיר שלא יאמן במציאות של היום.
&nbsp
אהבתי מאוד מאוד, וממליץ בחום לכל אחד מכם. לא אהבתם? אשתה את הבקבוק:)

למעלה