סופ"ש

Lir האחת

New member
סופ"ש ../images/Emo20.gif

אז מה התוכניות שלכם לשישי-שבת? האם אתם הולכים להעביר אותם בהמון מנוחה
? או שכבר הכנתם לו"ז לימודים? או שאולי אתם כבר מתכננים לאן תצאו לבלות? שיהיה סופ"ש נעים לכולנו

ChilD SouL

New member
הסופ"ש שלי...

יש לי לקרוא 2 מאמרים [כשכל אחד מהם מכיל איזה 70 עמודים, מאמר עלאק...] להכין 'עבודה' להגשה וזהו. כמובן ש... אני גם רוצה לצאת היום, אבל נראה שלפי מצב הבריאות שלי אני אתקע בבית עם כוס תה, לימון ודבש... איבדתי את הקול שלי והשיעול שלי יותר גרוע מנביחות של כלב.
וכל זה צריך להספיק עד מחר בצהריים כי אחכ אני נוסעת לישיבה\מסיבה של אגודת הסטודנטים.

lollapalooza

New member
לקרוא המון מאמרים,

לסכם כל מיני דברים לעבודה שצריך להגיש, לערוך סרט קצר. ולישון!

exterior

New member
ללמוד והמון (שלא נדע כמה יש לי...),

לצבוע את השיער ולעבוד במוצ"ש

AlterNova

New member
הסופ"ש המרתק שלי עד כה

עשיתי עם אבא תרגיל במחשבים...C++ שוב גרם לי לבכות... החברים שלי כולם בחו"ל (אחת דיילת ושניים מטיילים בניו זילנד)...אז הצטרפתי לחבורה שאני אל כל כך מכירה בפאב...והתחלתי עם הברמן בפרץ תעוזה מטורף (אחרי שתי בירות) מחר? יש תקווה קלושה לשיעורים בכימיה, אבל קרוב לוודאי שאני סתם אתנוון מול הטלוויזיה...

Lir האחת

New member
אני יצאתי...

לרקוד..והיה מוי כיף
כל מי שלא יצא בערב שישי, חובה עליו לצאת ביום שבת! אל תשכחו שאתם חוזרים לעוד שבוע של לימודים...
תנשמו אוויר קצת בסופ"ש

EastGirl83

New member
הבעיה היא...

שצריך לקום ממש מוקדם ללימודים... אז אם כבר מבלים אז עדיף בימי שישי...

Lir האחת

New member
לא בהכרח..

את יכולה לצאת גם בקטנה
אפילו סתם ללכת עם חברה לבית קפה יכול להיות נחמד, לא חייבים לחגוג כל הלילה .. קצת להתאוורר, להתחיל את השבוע עם כוחות מחודשים והמון אנרגיה

הסופשבוע של שירי ../images/Emo68.gif

יום שישי היה מיועד במהלך היום לעבודה ואחרי העבודה נפגשתי עם החבר, שתינו קפה בארומה והלכנו אליו- נרדמתי בזמן שהוא תיקן לאח שלו את המחשב- לא משהו מעניין במיוחד
והיום טיילנו קצת בקניון ובשפיים וכשחזרתי עשיתי סיכום של ראשי פרקים להרצאה שיש לי מחר (שמרוב מטלות שכחתי שיש לי אותה
) והדפסתי את הסיכומי שיעורים שהיו לי כי שבוע שעבר לא לקחתי כל השבוע את הלפטופ כי התחשק לי להיות רק עם תיק קטן יחסית ולא עם התיק הגדול.

E i n a v 1 1 1

New member
../images/Emo41.gifסיכום סופ"ש../images/Emo41.gif

מה עשיתם בסופ"ש הזה? ואיך אתם מסכמים אותו חיובי\שלילי? הסופ"ש שלי דווקא היה חביב פלוס
אתמול הייתי מותשת ולמרות שרציתי לצאת, העייפות הכריעה ונרדמתי. היום הייתי בבת מצווה של בת דודה שלי, היה מאוד כייף, אפילו מצחיק הDJ ממש יצא ממערכון של חיזקי מארץ נהדרת
ואפילו השלמתי עם אחי
אז אני מסכמת את הסופ"ש כסופ"ש חיובי
, והנה עוד שבוע חדש מתחיל

July84

New member
שלי לא היה משהו ../images/Emo4.gif

חמישי יצאתי והיה ממש ממש נחמד אבל היו לי המון רשות אשם שישנתי עד מאוחר ולא למדתי . יש לי בחינה ענקית יום שישי ושלא לדבר על כל הדוחות מעבדה / תרגילים להגשה במהלך השבוע
אז את אתמול והיום בילית בלימודים / באינטרנט עם רגשות אשם למה אני לא לומדת??... ואני עדיין לומדת אבל כבר לקראת הסוף ... מקווה שהיה לכם סופ"ש נחמד יותר...

Lir האחת

New member
יולי... ../images/Emo24.gif

לא נורא... אל תייסרי את עצמך. לפעמים יש ימים שאנחנו פשוט לא מסוגלים ללמוד. קורה לכולם
שיהיה לך שבוע לימודים פורה ומוצלח

July84

New member
../images/Emo24.gifתודה מותק על העידוד

היום בהחלט פיצה על אתמול
היה לי יום די מתיש עם נסיעה באמצע היום בחלון לשיעור עזר לפני הבחינה ועברנו על כל הבחינות שפתרתי ומסתבר שהלך לי ממש טוב אז הרגשות אשם מאתמול קצת ירדו... למדתי היום מ9 עד 17 ורבע אבל סיימתי מהר יחסית את המעבדה בגנטיקה אז יצאתי ברבע לחמש יופי לי חחח
באמצע כעיקרון יש לי חלון ענק מ 10 עד 14 וגם הספקתי להכין בו קצת עבודות ... בקיצור יום חיובי יחסית ליום ראשון...

למעלה