סחרחורות

ofi28

New member
סחרחורות

שלום זהבה, מכיוון שלאחרונה אני מרגישה חרדה וחוסר ביטחון החלטתי לפנות אלייך. עוד חודש ימלאו לי 30 ומזה 4 שנים (מאז לידת בני) אני סובלת מסחרחורות באופן שלא ניתן לתאר. לפני 4 שנים שכל העיניין רק התחיל אוטונוירולוג קבע שיש לי מנייר. מבדיקה שערכתי לפני כחודש אצל רופא סחרחורות בבית חולים בני ציון הרופא קבע שאין לי מנייר. הוא טען שלמרות שיש ירידה בשמיעה בתדרים הנמוכים הוא אינו חושב שאני סובלת ממנייר. הוא המליץ לי על יוגה והליכה ובזה העיניין נגמר. כבר 4 שנים שאני שומרת על תזונה נטולת מלח, לא שותה אלכוהול ,לא שוקולד וכמובן קופאין. מזה 3 חודשים לוקחת כדור מודאל וכמובן שכל יום משתמשת בכדורי אגיסרק ופראמין. אה.... וכמובן שעוסקת בפעילות גופני. לא יעזור... כל מה שאני עושה לא משפר את איכות החיים שלי. הדבר ששבר אותי זה הטיסה הנוראית שעברתי בחזרה מאינסטנבול. זאת הייתה שעה וחצי של סיוט. הרגשתי שכל תזוזה קטנה של המטוס הסחרחורות השתלטו עליי. כבר 3 ימים עברו אחרי הטיסה ועכשיו גם התווסף לעיניין גם טינטון. הצרה היא שעוד 3 שבועות אני שוב צריכה לעבור טיסה. אני חרדה רק מהמחשבה. מבחורה אמיצה ועצמאית הפכתי להיות כל כך חרדתית ופחדנית. בבקשה, בבקשה אשמח לשמוע חוות דעתך, וכמובן דעתכם. תודה מראש

zs1957

New member
סחרחורת ofi28

שלום רב, החרדה והמתח בהם את שרויה נובעים מאי וודאות. האוטונוירולוג קבע שאת סובלת ממנייר רופא הסחרחורת טוען,שזה לא מנייר.הייתי ממליצה לקבל חוות דעת נוספת ולפנות לרופא א.א.ג. מומחה לסחרחורת שיעשה לך את כל הבדיקות הדרושות ויאבחן ממה את סובלת.שלחתי לך מסר אישי ובו שמות רופאים. בהנחה שמדובר במנייר את מטופלת כהלכה דיאטה דלת מלח , ללא אלכוהול ,ללא שוקולד וללא קפאין. אגיסרק , ופארמין . זה הטיפול שניתן לחולי מנייר. ממליצה להרבות באכילת בשר בקר, כבד, מקור טוב לויטמין B12,B6 . מאחר והמודל לא משפיע עלייך בקשי מהרופא קלונקס כדור נוגד חרדה . אני מאמינה שזה ישפיע עלייך לטובה. מומלץ לעשות יוגה, מדיטציה, הליכה, הפעילויות הללו משחררות לחץ ומרגיעות. אין לטוס בזמן התקף יש להמתין עד שההתקף יחלוף. רפואה שלמה, זהבה שחם

למעלה