סטודנטים באת"א - התייעצות

hadas21k

New member
סטודנטים באת"א - התייעצות

אוטוטו הבידינג ואני צריכה לבחור קורסי בחירה וסמינר. בינתיים הלכתי רק על מה שמסתדר טוב במערכת, אבל הייתי רוצה בכל זאת לבדוק שלא נפלתי על קטסטרופה
.. מה דעתכם על: - גיל פרידמן - אריה גרוניק - ראובן פדהצור - יואב פלד מה רמת הדרישות, הציונים, התנהלות השיעור וכו'. בנוסף, מה בעצם עושים בסדנה לתלמידים מצטיינים והאם כדאי להרשם (בהנחה שממש סבלתי משיין בשנה שעברה) ו - האם מותר להרשם לסמינר אצל מרצה שאצלו עשיתי את הפרוסמינר? תודה

לא ממליצה להרשם לסדנה

אולי רק אם אהבת את חוברס מאוד מאוד, או שהסדנא השתנתה מלפני שנתיים (האמת שאז חוברס העביר אותה לבד). היה קורס מבוזבז לחלוטין, מעצבן ומיותר עד מאוד. (אבל מאידך פילוסופיה פוליטית היא לא כוס התה שלי...) מה שכן, היו ארוחות צהריים בבית הירוק פעם בכמה שבועות...
לדעתי יש קורסים מעניינים יותר ותורמים יותר :) בקשר לשאר הקורסים. גיל פרידמן מרצה די זוועתי, לא ברור ומבולבל... אבל הציונים אצלו סבירים והוא כן מבין במה שהוא מלמד. בכל מקרה נראה לי שאם יש אופציות אחרות במקומו כדאי לשקול אותן בחיוב.... על פדהצור ופלד תסתכלי בשרשורים קודמים כעיקרון הם בסדר.

dvd3434

New member
דיעותי

- גיל פרידמן: בעל אופי אמריקאי ממה ששמעתי. דורש הרבה, גם נוכחות חובה אם אני לא טועה- וכמו שאמרה לפני, מבולבל. - אריה גרוניק: לא מכיר - ראובן פדהצור: נחשב למרצה טוב שלא דורש יותר מדי, החיסרון לדעתי הוא שפדהצור מאוד קונסיסטנטי עם העמדה שלו לא פתוח לעמדות אחרות. - יואב פלד: אני אישית לא אוהב. דורש הרבה, אומנם יודע הרבה מאוד אבל הוא גם מגיע מגישת עולם הופכית משלי (מרכסיזם-סוציאליזם).

dvd3434

New member
ולשאלה הנוספת

כן מותר להרשם לסמינר אצל מרצה שעשית אצלו את הפרוס. אני עשיתי את זה.

למעלה