סטוץ

• פותח הנושא g al
  • פורסם בתאריך

g al

New member
סטוץ

בוקר טוב לכולם! מה ואיפה היה הסטוץ הכי טוב שלכם? שלי היה שקיניתי ספר באחד הקניונים והמוכרת התקשרה אליי לטלפון שהיה בקבלה של כרטיס האשראי שלי. אמנם הייתי מופתע מהאומץ(היא נראית כמו אחת שעומדים בתור בשביל להשיג את הטלפון שלה),למחרת נפגשנו וזה היה מדהים במרינה בהרצליה. אחד הטובים שהיו לי!

39-42

שלי היה עם אחת שסיפרה שהיא בת 39 ובסוף גילתה שהיא בת 42 זה ממש לא הפריע היא נראתה מדהים יותר מהרבה בנות 25. פנתה אלי ביוזמתה באתר של קופידון אם אני זוכר נכון התכתבנו החלפנו תמונות קישקשנו בטל' ואז נפגשנו באשל בהרצליה. היא הגיעה מוכנה טיפ טופ מכף רגל ועד ראש ומה שהיה מדהים זה הגניחות/צעקות שלה. בחיים לא שמעתם דבר כזה, צרחות שבהתחלה אפילו הרתיעו קצת בחוסר הפרופורציה וכושר עמידה של שבע שעות כמעט רצופות (מי יודע מה הייתי עושה בלי חברתי הכחולה הקטנה) בכל זאת הגיל (שלי) כבר עושה את שלו. מת מת מת לפגוש אותה שוב ומחזר אחריה ללא הצלחה מידי פעם. אבל סטוץ זה סטוץ זה רק סטוץ צריך לזכור

שמוצקין

New member
../images/Emo29.gifשלי היה עם בחורה שראיתי

ברחוב.היא אמרה לי שלום כשהייתי על מעבר חציה וכמעט עלתה עלי מכונית תוך כדי כך.כשחזרתי למדרכה התחלנו לדבר והלכנו לים. היא מאד העריכה את הידים הרגישות שלי ואת זה שאני "יודע איך לגעת".

lizard

New member
לי יש חבר בשם ראול

סיפק כמה וכמה נשים. בייחוד כשלי לא היה כוח. ואם אני ממש רוצה לגרום לה לראות כוכבים אז אני מביא גם את רוברטו

למעלה