סטריאוטיפים מיניים בספרות ילדים

shuk e

New member
סטריאוטיפים מיניים בספרות ילדים

האם למישהו מכם ישנם חומרים בנושא?

אנא הגדירי/הגדר מה בדיוק את/ה מחפש/

אנא הגדירי/הגדר מה בדיוק את/ה מחפש/ יש לי חומרים רבים, אולם אני צריכה לדעת אם מדובר בספרי לימוד, מעשיות, ספרי קריאה וכיו"ב.

אנא הגדירי/הגדר מה בדיוק את/ה מחפש/

אנא הגדירי/הגדר מה בדיוק את/ה מחפש/ יש לי חומרים רבים, אולם אני צריכה לדעת אם מדובר בספרי לימוד, מעשיות, ספרי קריאה וכיו"ב.

shuk e

New member
חומרים בנושא

מאמרים, מחקרים בנושא וכו' החומרים דרושים לעבודה סמינריונית כאשר ההתמקדות היא בספרי ילדים חדשים יותר שמנסים לפרק את אותם סטריאוטיפים. (למשל אבא בורח עם הקרקס של אתגר קרת או אבא עושה בושות של מאיר שלו)

תמר ש

New member
ספורים פמיניסטים לילדים ולהורים

שלום לך! אני ממליצה לך מאד על הספר "אל תנשקי את הצפרדע" בעריכת מירי ברוך. יש כאן עיבוד מחדש של אגדות ידועות אך האגדות "מדברות בקול אחר" כמו כן יש בספר שני מאמרים האחד: ביקורת פמיניסטיתת על תפקידי המינים במעשיות המסורתיות והשני:ספרות פמיניסטית לילדים. כמו כן יש רשימה ביבליוגרפית הכוללת מאמרים בתחום. בהצלחה תמר

מושית 4

New member
חומרים בנושא:

חפש בעברית לפי: סימון דה בבואר - יש!!!! חפש לפי פרופ' מירי ברוך. חפש לפי תמר אלכסנדר - המעשייה בקולנוע. יש לי עבודה מוכנה על נסיך צפרדע בכל הוורסיות מהנריך איש ברזל - הנוסח הגרמני מהמאה ה-16, ועד המעשייה בקולנוע בעיבוד וולט דיסני. אם יש לך עניין אנא ענה, זה שלך!!!!! העבודה משנת 95, הציון 100.

../images/Emo53.gif מגדר במחזותיו של חנוך לוין..

ובכלליות. במסגרת היחידה החמישית במגמת סוציולוגיה, אני עושה עבודה על נושא- תפיסת המגדר במחזותיו של חנוך לוין. האם למישהו יש מאמרים על מגדר/ מגדר בספרות וכד'..? בתודה מראש, מיטל.

למעלה