סטרס אחרי לידה

הילית111

New member
סטרס אחרי לידה

פרחי באך אני שבוע אחרי לידה לידה שניה עם ילד בן 4.5 בבית אחרי הלידה אני משתמשת ברסקיו רמדי בטיפות הנקודה היא שאני מאוד במתח ולחץ גם הבן שלי בחופש אז המצב היום הוא שאני לוקחת את הטיפות האלו בלי לספור כל פעם שופכת קצת לכוס עם מים ושותה מעבר לזה אני לוקחת גם כדור ביום שהוא גם טבעי שנקרא קלמנרבין דברים אחרים לא יכולה כמובן כי אני צרכיה להיות ערנית בגלל הילדים בינתים זה עוזר אבל אני שואלת ספציפית לגבי הרסקיו רמדי בטיפות הצריכה שלי היא גדולה אני מרגישה שזה עוזר וכל בקבוק כזה עולה כ 70 שח בממוצע אני לא יכולה לקנות את הבקבוקים האלו בכמות כזו השאלה אם לרסקיו יש מוצר שהוא יותר מרוכז נקרא לו שבאמת מספיק שתים שלוש טיפות ביום לכל היום ההתמודדות והסטרס שלי הוא בגלל השינוי בחיים שלי באופן רגיל אני בחורה רגילה ובריאה אופטימית ומאושרת בדרך כלל ללא בעיות נפשיות כלשהן פשוט אופי קצת חלש ומתקשה להתמודד עם שינוים גדולים בחיים האם שוה לי נניח להשקיע ללכת למטפל מקצועי בפרחי באך שירקח לי משהו ספצייפי? כי אם יכולתי הייתי מסיימת בקבוקון כזה ביום אני בתקופה מאוד לחוצה בחיים שלי התינוק עד גיל שלושה חודשים ראשונים צורח בלי סוף מגזים יש לי ילד בן 4.5 ויש לי טונה של רגשי אשם כלפיו שאני לא יכולה החופש לבלות איתו בגלל התינוק למרות שבעלי ומשפחתי מבלים איתו אבל כואב לי כי אני רציתי אז למרות שאני יודעת שזה עובר ואני אבלה עוד הרבה עם שניהם עדיין כואב לי מאוד אשמח לעצות על תרופות טבעיות נקודה נוספת אני יודעת שברסקיו יש אלכוהול ובעלון של הקלמנרבין רשום לא לקחת עם אלכוהול האם זה בעיה עם שילוב שני התרופות האלו ? קלמנרבין נתנה לי רופאת המשפחה ואמרתי לה שאני לוקחת גם רסקיו טיפות ואמרה שאין בעיה עם זה אני אוסיף שאת הרסקיו אני מכירה עוד מלפני שהיה לי ילדים לקחתי בטסט בחתונה ותמיד תמיד זה עזר אשמח לעצות

רסקיו וסטרס

הבעיה עם רסקיו היא שזו תרופה מאוד כללית להרגעה, לכן את זקוקה לכמויות גדולות ממנה. את מספרת שאת צורכת אותה באופן קבוע אבל השאלה היא האם היא מטפלת בך , בבעיות האמיתיות שלך או רק מעלימה לרגעים את הלחץ מבלי לרפא את הסיבות העמוקות שגורמות ללחץ. אני הייתי ממליצה לך לפנות להומאופת קלאסי שעל פי היכרות עמך יתאים לך פורמולה שתתואם לך אישית ותעורר ריפוי של הבעיות האמיתיות שיושבות מתחת ללחץ וזה אפשרי . אני ממליצה על הומאופתיה ולא על פרחי באך מפני שבהומאופתיה האפשריות לעזור רבות. לגבי לידת ילד שני.. אספר לך מעולמי, כשנולדה ביתי הקטנה הגדולה היתה בת 3, ילדה מאוד רגישה הנזקקת לתמיכתינו. המשפחה כולה חשה צורך ליצור מגננת יתר, בעוד שאני ידעתי כי לידת אח או אחות יהיו לתווך ארוך הדבר הנכון ביותר עבורה. תוך כדי תשומת לב לצרכיה ורגשותיה העברתי לכל המשפחה את המסר כי הולדת האחות\ היא הדבר הטוב ביותר עבורה. כיום אני ממש רואה שצדקתי , הן חברות טובות מאוד, מתקשרות , משחקות שעות יחד , פשוט אוהבות. בסופו של דבר מה שאנחנו משדרים ליד זה מה שיקלוט ויחווה, חשוב מאוד שתעבדי ותביני מהיכן מגיעים רגשות האשם, כי ניתן להסתכל על הדברים גם לגמרי אחרת. בהצלחה נועה

הילית שלום

ממה שקראתי אני מבין מאוד לליבך. לא קלה התמודדות גם עם תינוק צורח וגם עם רגשות אשם של "חוסר תשומת לב" לאח הגדול. אבל כרגע את זו שמתמודדת עם המצב, ואת צריכה לתפקד במיטבך. מלבד הפתרון שבו את יכולה לגשת לטיפול הומאופתי ולטפל בקשיים שלך, יש לי מס' רעיונות שיוכלו אולי לסייע לך בעשרת הימים הקרובים עד לכניסתו של בנך לגן (אני מקווה בשבילך שהוא אכן חוזר למסגרת כזו
) רסקיו: אחת הדרכים הטובות לשפר את יעילותו של הרסקיו היא....לדלל אותו. אני ממליץ לך לנסות פעם אחת ולראות אם זה עובד לך. קחי כוס חד פעמית, מלאי אותה עד לחצי במים. שימי בכוס 5 טיפות של רסקיו ותערבבי. מהכוס הזו קחי שלוק, או חצי מהכמות, ואת השאר תאחסני במקום שבו אף אחד לא נוגע בכוס. במידת הצורך, שתי את החצי השני שנותר. אם את עדיין צריכה רסקיו גם עכשיו, תוסיפי לכוס שהתרוקנה עוד מים (עדיף מינרלים) וערבבי שוב, ושוב קחי שלוק ואחסני. הרעיון פה הוא שהדילול של הרסקיו יוצר העצמה לאפקט ההרגעה של הכנה זו מפרחי באך. העצה אינה הומאופתית, אך בהחלט יכולה להועיל, ונשמח לשמוע תוצאות פה בפורום. באשר לתינוק שצורח מגזים בבטן: את יכולה לנסות אולי להשקות אותו בטיפות של תה קמומיל שאולי יעשה את העבודה. תרופת סבתא שיכולה לעזור היא חליטת תה ג'ינג'ר שיכולה גם היא להקל על כאבי הבטן. ולבנך- תני את מירב תשומת הלב שאת יכולה. כמו שנועה ציינה, מאוד חשוב שיהיה חיבור וקשר טוב בין האחים. נסי שישחק איתו, או שיעזור לך להביא דברים שקשורים לטיפול בו וכו.. שירגיש שהוא חלק פעיל מהטיפול באחיו, וכך גם יהיה חיבור חיובי על בסיס אהבה ופחות מבוסס על קנאה (מה שקיים כמעט תמיד בין אחים). מאחל לך המון הצלחה ומקווה שזה יעזור, למרות שהטיפים לא ממש הומאופתיים
אבישי קמינר הומאופת קלאסי

למעלה