סיבים אופטים פרטנר

ואם תשקיע במאש איכותי תקבל 600 מגה בכל הבית (הנקודות ידברו ביניהן אלחוטית במהירות יותר מ 600 מגה)
יש מכשירים עם
AX1800
AX3000
AX5400
AX6000
AX9000
AX11000
המספר מייצג מהירות מקסימלית תיאורטית.

השתמשת במגדילי טווח שמוגדרים כמאש?
מה זה מאש?
יש לי בממד 190 מב בוויפי ו50 העלאה כשאני מחובר קרוב לנתב, אני כבר עומד בוויפי על 500 מגה.

k-don

Well-known member
מה זה מאש?
יש לי בממד 190 מב בוויפי ו50 העלאה כשאני מחובר קרוב לנתב, אני כבר עומד בוויפי על 500 מגה.

על רגל אחת:
מפזרים כמה נקודות בבית שמדברות ביניהן קווית ו/או אלחוטית. (במהירות גבוהה)
קיימת רק רשת אחודה אחת בכל הבית.
המכשירים מתחברים באופן אוטומטי לנקודה הכי מהירה עבורם (במהירות שבה הם תומכים)
הניהול של הרשת כולה מתבצע באמצעות אפליקציה.

לדוגמא - המכשירים ידברו ביניהם ב 1000 מגה אבל יאפשרו למכשירים לדבר איתם גם ב 1000 מגה (במקביל)

k-don

Well-known member
היי תודה- הטכנאי שהיה אצלי היום באמת אמר שאין צורך בממיר אם לוקחים נתב שלהם. הבעיה היא שאני צריך גם קו טלפון/פקס ולכן אני אהיה חייב לשכור מפרטנר את הציוד.

הבעיה היותר מהותית - לא הצליחו לבצע את ההתקנה אצלי בבית בגלל שהוא לא הצליח להשחיל את הסיב דרך הצינור בקיר. עד שהוא מצא נקודה (שהתפשרנו בסלון) הוא לא הצליח להוציא אותה מחוץ לבית לארון בזק. מפה לשם - אין התקנה.

באותו עניין- אני די מודאג לגבי הצינורות חשמל ותקשורת אצלי בבית גם יס שהיו אצלי בזמנו לא הצליחו לחבר כבל אנטנה לחדר שינה. איך מסדרים את כל עניין החיבורים? איך אני "מנקה" את הצינורות? מי עושה את העבודה הזאת, וכמה זה אמור לעלות?
מה שחשוב שיהיה ראוטר (קווי או אלחוטי) בנקודה כלשהי בבית.
משם אפשר להעביר שידורים בצנרת על רשת אתרנט או על גבי קואקס או להעביר אלחוטית.
גם הטלפון לא חייב לשבת שם, כי יש רשת טלפון בכל הבית

k-don

Well-known member
היי תודה- הטכנאי שהיה אצלי היום באמת אמר שאין צורך בממיר אם לוקחים נתב שלהם. הבעיה היא שאני צריך גם קו טלפון/פקס ולכן אני אהיה חייב לשכור מפרטנר את הציוד.

הבעיה היותר מהותית - לא הצליחו לבצע את ההתקנה אצלי בבית בגלל שהוא לא הצליח להשחיל את הסיב דרך הצינור בקיר. עד שהוא מצא נקודה (שהתפשרנו בסלון) הוא לא הצליח להוציא אותה מחוץ לבית לארון בזק. מפה לשם - אין התקנה.

באותו עניין- אני די מודאג לגבי הצינורות חשמל ותקשורת אצלי בבית גם יס שהיו אצלי בזמנו לא הצליחו לחבר כבל אנטנה לחדר שינה. איך מסדרים את כל עניין החיבורים? איך אני "מנקה" את הצינורות? מי עושה את העבודה הזאת, וכמה זה אמור לעלות?
לגבי קו טלפון - יש פתרונות אחרים - נסה לברר אצל amit dahan בקבוצת סיבים בפייסבוק או בטלגרם

למעלה