סיוט מבחיל...

טרנטולה

New member
סיוט מבחיל...

זה היה הסיוט הריאשון שלי מאז 8 שנים... נסעתי באוטובוס דוחה ולא נוח, עם הרבה חרקים מתרוצצים. ישבתי ליד הדלת האחורית. החלונות היו מלוכלכים וישנים, הכיסאות היו לא נוחים והאוטובוס כל הזמן נטה לצד, אבל נראה שאחרים דווקא נהנו ממנו. זה הזכיר לי אז את הקליפים האפנתיים של רוק כבד, שבהם מתרוצצים מקקים בכל מקום. פתאום גרד לי הראש, ובקשתי מאמא שלי לראות מה יש לי שם. היא אמרה שיש לי שם כינים. היא הוציאה מסרק נגד כינים והתחילה לסרק לי את השיער. פעם ריאשונה שהיא הןציעה את המסרק מהשיער- היו בו כינים קטנות. ואז נהייתי הסטרית, וניסיתי להוציא את הכינים בעצמי, אך עם הזמן הן נהיו יותר ויותר גדולים. היה נורא כואב וקשה להרוג אותם: השיריון שלהן היה קשה כמו מברזל.כבר חיקיתי להגיע הביתה, כדי שאוכל לחפוף את הראש ואוכל להיפטר מהם אחת ולתמיד. אבל מה- התעוררתי לפני שיכולתי לרדת מן האוטובוס המזוויע הזה עם האנשים המגעילים האלה... למרות שזה חלום נורא דוחה, בבבקשה לא לשכוח להסביר לי אותו, כי יש לי עדיין את החלחלה הזאת של הסיוט והוא חייב להיפטר בכל דרך שהיא...

LoLee

New member
סיוט באוטבוס

אין לי ממש פירוש, ומוזר שרואה בכוכבים* כבר לא מגיב... אבל ניראה לי שיש לך פחד עצום או פחד מודחק מחרקים. הם מעסיקים את מחשבותייך, ולכן את גם חולמת שהם עולים עלייך. ניראה לי שאם רואה בכוכבים היה מפרש את זה הוא היה אומר משהו שקשור לבלות או ללכלוך או לפוביה כלשהי שיש לך. תנסי לברר עם עצמך מה מפחיד אותך, ותתמודדי עם זה. אני אישית מתה מפחד מחרקים, כי הם כאלה מגעילים ואני מפחדת שהם יעלו עליי... אז ``התרפיה`` שלי, אפשר לומר, היא פשוט למחוץ אותם עם נעל. ככה אני לא מפחדת שהם יעלו עליי, ועוברת לה הרגשת הגועל. איזה כיף לך ש-8 שנים לא היה לך סיוט... הלוואי עליי.. לולי

E-raze

New member
אם כבר סיוטים

לי כנראה מעולם לא היה סיוט בחיי (או יותר נכון, חלומותיי). אולי היה אחד לפני עשר שנים פחות או יותר, אך אני לא ממש יכול לקרוא למה שזה לא היה חלום ו/או סיוט. אבל מה? יש לי משהו עוד יותר גרוע לדעתי. מה שיש לי זה סיוטים אשר לא נמצאים בחלומות אלא במציאות ו/או בדימיון בעת שאני ער. אולי זה טראומה אבל אני לא יכול לפרש את הטראומה הזו בכל דרך שהיא. אז ככה, מה שקורה לי שכשאני רואה או מדמיין תמונה שלווה או לא פוגעת ככל הנראה, דברים כמו קוצים בקיץ (למרות שזה נראה פשוט, זה לא כך) או ג`ונגל (נראה לי שזה מה שזה) מסובך ביותר, דברים כאלה בקיצור. כל פעם שאני רואה או מדמיין את אחת מהתמונות האלה (מזלי הוא שזה קורה לעיתים רחוקות אולי אפילו מאוד רחוקות) אני אוטומטית חוטף חרדה קשה ואני פשוט משתנק עד שאני נרגע מה``חזיון``. לא נראה לי שיש משהו שמשתווה ל``דבר`` הזה בתחום הסיוטים. זהו המחיר שאני משלם על כך שאין לי סיוטים רגילים, בלילה.

נסיון לפתרון

נסיעה באוטובוס בדרך כלל מסמלת מסע או שינוי בחיים. ייתכן שאת עוברת שינוי או נכנסת לפרק חדש בחייך שלא מוצא חן בעיניך או מפחיד אותך. כינים הן לא סתם ג`וקים אלא טפילים, זה מתקשר לקושי שלך להוריד אותן ממך. יכול להיות שזה עוד חלק מהשינוי שאת מתקשה לעבור, או אולי רמז לחלקים מהפנימיות שלך שאת מנסה להדחיק כדי להסתגל למצב החדש, אך לא מצליחה להיפטר מהם כי הם חלק ממך.

על חברים וטפילים.....

היי טרנטולה, חלומך מרמז על התדמית שלך, בעיני עצמך, ביחס לחברה סביבך. את נמצאת היום במקום שאת לא רוצה להיות בו. את מסתכלת על האנשים סביבך ואת לא מבינה את מקור שימחתם, בעוד שאת מרגישה שאת נמצאת במרכזו של סיוט. בני כיתתך או כל חברה/מסגרת בה את נמצאת, נמשלים אצלך לטפילים. את מתקשה בהתמודדות איתם, ואת מגייסת את עזרת אימך. אימך אומנם מנסה להרגיעך ולהקטין את פחדיך, אך זה לא ממש עוזר.(יש סיכוי, שאמך מלחיצה אותך ויוצרת בך מחשבות שלא צריכות להיות שם....) בעינייך הבעיה רק גדלה מיום ליום והקושי שלך להתמודד הולך וגדל. את מרגישה שהם הרבה יותר חזקים ממך - הם משוריינים, דבר לא פוגע בהם כמו שפוגע בך. הרגישות שלך היא מקור בעיותייך. בזמן האחרון, כל מה שאת רוצה, זה לחזור כבר הביתה, ולנקות מעלייך עוד יום של התמודדות קשה..... חלומות פז, רואה בכוכבים.

טרנטולה

New member
ועוד באותו העניין....

הם שמחו כשסיפרתי לאנשים ששם שהמצב מזכיר לי קליפ של רוק כבד. התחילו להתלהב מהפוזה שהצעתי להם. החרקים שבראש שלי התחילו להיעלם בהדרגה ונשארו הקטנים יותר. אבל בכ``ז הייתי רוצה להגיע שם הביתה כדי להוריד אותם...כדי שלא יגדלו. מה זה אומר בדיוק?

למעלה