סיומת חדשה ללוחיות הזיהוי - 62

מצב
הנושא נעול.

ועכשיו זה רשמי... אחרי שנאמר לי כי לא קיימת לוחית כזו, צפיתי היום שוב בסיומת הזו (מכונית של השכנים, מה לעשות?) התחילית שלה היא 10, והדגם הוא טויוטה קורולה. המכונית כמובן חדשה. מסתבר שלמרות המיש-מש שמתרחש בשיטת המספור של הרכבים החדשים יש חוקיות מסוימת. פרט לסגירת סדרות ישנות, הסדרות החדשות נעות קדימה (6X) ואחורה (1X) במקביל.

אוהד11

New member
הדבר כבר הוזכר לפני מספר ימים, וכבר

ועכשיו זה רשמי... אחרי שנאמר לי כי לא קיימת לוחית כזו, צפיתי היום שוב בסיומת הזו (מכונית של השכנים, מה לעשות?) התחילית שלה היא 10, והדגם הוא טויוטה קורולה. המכונית כמובן חדשה. מסתבר שלמרות המיש-מש שמתרחש בשיטת המספור של הרכבים החדשים יש חוקיות מסוימת. פרט לסגירת סדרות ישנות, הסדרות החדשות נעות קדימה (6X) ואחורה (1X) במקביל.
הדבר כבר הוזכר לפני מספר ימים, וכבר
יש תחיליות 10 ו- 11. אגב, כלי רכב שהיו בשרות צבאי, משטרתי, מוניות ורכב מיוחד מקבלים עכשיו את העשיריה האחרונה שלך תחיליות הסיומת 60 (9X-XXX-60)

הנה דוגמה

הנה דוגמה
יאריס חדשה

אוהד11

New member
האם זה רכבת החדש ? אם כן ../images/Emo49.gif

הנה דוגמה
יאריס חדשה
האם זה רכבת החדש ? אם כן

מצב
הנושא נעול.
למעלה