סיור מודרך בפורום פוריות

מיכל @

New member
ככה? בלי הודעה מוקדמת ../images/Emo6.gif

נועם, סחתיין על ההסברים
בואו נקווה שהמעבר יביא איתו עוד שינויים טובים.
מיכל

מזל טוב עכשיו אני יכול להגיד ש

לא אהבתי את וואלה ולכן הפסקתי לקרוא שם אני מקווה שעכשיו שוב נרגיש בבית

יש יד נעלמה שמוחקת הודעות ../images/Emo4.gif

מהפורום הישן שמפנות לפורום הזה. פירסמתי קישור בעקבות שאלה של סוזי והוא כבר איננו (וסוזי לשמחתי כבר כאן). עכשיו ניסיתי פעם שנייה ונראה כמה זמן זה יחזיק מעמד.

lolilo

New member
גם אני פה ...

עברתי אתמול והיום השבחה מי יתן ו"משנה מקום משנה מזל".

מיטלי*

New member
כבר לא נוכל לקפוץ אליכן ברגל..... ../images/Emo15.gif

אבל לא נורא, אוטוטו כולכן אצלנו, בברכת משנה מקום משנה מזל!!!!!

ישוב טוב במעוננו החדש! ../images/Emo6.gif

מזמן רציתי לכתוב לנועם שהפורומים של תפוז יותר נוחים ומעוצבים,וראו איזה פלא-זה קרה מעצמו. יהיה רצון שהמקום החדש יפנק אותנו במזל טוב ושנשמע כאן המון איזכורים של בטא חיובית. חיבוקים לכולם-אלה ודני

מיכל ק-ש

New member
גם אני פה ../images/Emo6.gif

אוף. מעצבן להתרגל לעוד פורמט של הפורום. אבל מה לא נעשה בשבילך נועם.... אגב, מה קורה עם שורת הנושא, היא נורא קצרה. בא לך להסביר מה קרה פתאום בוואלה? אני ממש לא מבינה.

כבר אמא

New member
נועם האם תהיה קהילה? ומה עם כל

המידע והכתבות שהיו ביואל וואלה - גם הם עוברים דירה?

מיכל+3

New member
ברכות ברכות ושוב ברכות ! ../images/Emo6.gif

מזל טוב נועם@בת על המעבר, שיהיה בהצלחה גם כאן וגם .... תבואי וגם תבואו לבקר אותנו במהרה ותקבלו
גדול.

@שירי

New member
בוקר טוב בנות

קודם כל מזל טוב על הפורום החדש בתקווה שזו הפעם האחרונה שעוברים דירה. רציתי לשאול שאלה: בחודש שעבר אחרי הטיפול היו לי 2 ציסטות אז הרופא נתן לי גלולות ל 10 ימים. לקחתי אותן ואחרי שהפסקתי חיכיתי למחזור. אחרי 6 ימים הגיעה הפרשה חומה ומועטה. הלכתי לרופא, הוא בדק ואמר שהרירית מאוד דקה ושהמחזור יהיה מאוד חלש ושההפרשות החומות הן המחזור עצמו ולכן הוא אמר לי להתחיל למחרת בזריקות. אז עשיתי כדבריו והתחלתי ביום שלישי שעבר. ביום רביעי לפתע הופיע המחזור במלוא עוצמתו אבל אני כבר התחלתי להזריק אז פשוט המשכתי. האם זה בסדר לדעתכן? בכל מקרה המחזור נגמר רק ביום שישי (כנראה בהשפעת הזריקות). זהו, חוץ מזה עברתי דירה ביום חמישי לרמת השרון. יש פה אולי בנות מהאיזור שיכולות לומר לי איפה הן עושות את הבדיקות? שבוע מקסים לכולנו שירי

למעלה