סייעת סייעת...

תירתיר2

New member
סייעת סייעת...

הסייעות המוקצות ע"י הרשות המקומית (במקרה שלנו-מועצה אזורית) מיהן? מהי הכשרתן? נתנו לכם לראיין סייעות כדי לבדוק את התאמתן? למישהו יש ניסיון שנכשל עם סייעת- מה קרה הלאה? אנא ענו בהקדם- שאלות אלו חשובות לי לפני ועדת ההשמה.

ריקי 04

New member
אני חושבת שאת יכולה לבחור

עד כמה שהבנתי (רק שנה הבאה אנחנו בגן עירוני), אנחנו נבחר (פירסמנו מודעה בלוח העיר), והעיריה תשתתף במשכורת. כלומר הם ישלמו כמקובל עליהם - ואנחנו נשלים את השאר (כי מן הסתם אני לא יכולה להמיע לבנות 18 ש"ח לשעה...).

תירתיר2

New member
באמת?

אני יכולה למצוא סייעת לבד ולומר למועצה- אתם תממנו לי את החלק שהתכוונתם לממן ממילא?

נונינה1

New member
אני מכירה עוד מקרה....

שבו ההורים פרסמו ובחרו ועסיקו סייעת והרשות החזירה להם לפי מכסת שעות שקבלו * מחירלשעה שהרשות קבעה ואז אם שלמו לסייעת בעצם את ההפרש.

yonitbrk

New member
סייעת

שבת שלום . אני לא רוצה ליאש אבל אל תבנו על המועצה /עירייה בנושא הסייעת. הנושא הרבה יותר מורכב ממה שזה נראה, כי אם הילדים יופנו לחינוך המיוחד ובגנים אלו הם אמורים לקבל את כל הטיפול המגיע להם מבחינת העירייה הינו סל הטיפולים כגון ריפוי בעיסוק,קלינאית תקשורת,פיזיוטרפיה,סוג מסויים של תראפיה כגון אמנות,מוזיקה וכו' יגידו לכן שלא מגיע לכם מהעירייה ותצטרכו לממן מכיסכם. תמיד יש את התרוץ הנוסף של תקציב שאין כרגע בדיוק נגמר חכו לשנה הבאה וכו'. יש אפשרות נוספת שבה פשוט תנסו לשבץ את הילד/ילדה לגן עירוני /פרטי רגיל ואז תמשיכו לרוץ לטיפולים השונים בזמנכם הפנוי ובמקביל ללחוץ על העירייה כן לממן לכם את הסייעת או לפחות להשתתף בתקצוב הנושא. אפשר גם לגשת למשרדי הרווחה בעיר בכל משרד רווחה יש עובדת סוציאלית שמתמחה בנושא ואפשר גם דרכם לקבל תקצוב או סייעת אבל שוב הדבר כרוך בהרבה מאבקים . נסו וספרו איך הולך. אני ניסיתי בזמנו - בהתחלת השנה דרך העיריה לקבל לבן שלי אבל הוא בחינוך המיוחד ולא הגיע לנו. בהצלחה.

yonitbrk

New member
סייעת וחוק השילוב

ערב טוב. בהמשך להודעתי מאתמול אינני יודעת אם שמעתם הערב חדשות אך דובר על העברת הקיצוץ בחוק השילוב במסגרת הקיצוצים הכלכליים וכן בנושא מימון סייעת לשילוב - ומה שמשתמע מכך שהולך להיגמר עידן קבלת סייעת מהעירייה ומשרד החינוך ועלות הסייעת במלואו יפול על ההורים. כך שבאמת תזדרזו לבדוק את זכויותיכם לפני העברת החוק בכנסת ואולי תרוויחו משהו.

למעלה