סיכום היום הראשון

RichardSmith

New member
סיכום היום הראשון

היו לי שתי הרצאות היום, במכניקה צילמו אותנו עבור פתיחת השנה! ליניארית היתה די נוראית... המתרגל לא נכנס לפרטים כי זה קורס לפיזיקאים וכימאים ולא למתמטיקאים... איך היה היום עבורכם?

PIonit

New member
../images/Emo13.gif

היו לי שני קורסים, ועוד תיזזתי לשם מהעבודה אז בכלל היה יום ארוך
(אם כי לא כזה מתיש, מסתבר..) היה ממש נחמד (למרות שדי היתי שבוזה כשקלטתי שאני אשכרה נכנסת לשיעורים ואין יותר חופש..אבל זה עבר), הזמן עבר יחסית מהר ואפילו היה די מעניין
וכמובן שהיה כיף לראות פרצופים מוכרים.. שימשיך כך

יום ראשון את יודעת...

היה אחלה, למדתי מ14:30 עד 18:00 היה נחמד פילוסופיה יוונית היה נורא מעניין, בהחלט עושה רושם של בחירה חכמה. חוצמזה יש לי מתרגל אדיש נורא בקורס במדע המדינה :S אני מקווה שזה רק השיעור הראשון ושזה לא באמת יהיה ככה תמיד. וד"א- אני אמורה לעשות איזה 'מבחן' של הספריה בHI LEARN ואין לי כלום שם על ספריה, למישהו יש מושג בעניין??

Black Star

New member
../images/Emo6.gif מי המתרגל שלך במדה"מ?

(את מוזמנת לכתוב לי במסר אם את לא רוצה לעשות כאן אאוטינג...) ואיך היה שקולניקוב? הוא נהדר... הוא עדיין מדבר על הנמר מאחורי הלוח?

שקלניקוב היה מעולה!!!!!!!!

אני כ"כ שמחה שאני פותחת את הבוקר שלי מחר בקורס שלו ואחכ יש לי יום די ריק - אז אנצל אותו לקניות וסידורים לדירה, ואולי בזק יגיעו להניח לי את התשתית לאיטנטרנט סופסוף!!

Neptunes Child

New member
הוא תמיד ידבר על הנמר שלו.

אבל בנתיים זה נראה לי עוד מוקדם מדי בשבילם :)

Black Star

New member
יש מצב שהנמר יגיע רק אח"כ... ../images/Emo8.gif

איכשהו כשהם סיפרו לי מה הם למדו אתמול היה נראה לי שהם מתקדמים ממש מהר, אבל לא איש מסודר כשקולניקוב ישנה את סדר השיעורים או הקצב שלהם - בדקתי את הסיכומים שלי מהקורס והם הספיקו בדיוק אותו דבר כמונו. מה שאומר שמחר הם מתחילים הרקליטוס, איזה כיף להם

Black Star

New member
את יכולה להיכנס שוב לשיעורים ../images/Emo8.gif

נראה לי שהשנה זה יהיה קורס סבל - זה עלה ל-7 נ"זים, והצטמצם לסמסטר אחד!!! הולך להיות להם עומס מטורף...

לסיכום היום: כואב לי הראש

שכחתי מה זה יום ארוך שצריך לחשוב במשך רובו, זה פשוט נוראי! כל היום פנטזתי על פרק של דוקטור הו... היה נחמד לראות את כולם, למרות שיצא לי לדבר אישית עם מעטים, בשל ההפסקה הקצרה
, אבל מחר עוד יום, יותר ארוך ויותר מייגע... אז

TwelveEyes

New member
זה היה היום הכי סוריאליסטי בחיי הצעירים../images/Emo67.gif

התחיל כשהתעוררתי ברבע לשבע אחרי שעתיים שינה בערך לקולות של מקלחת (זה אחרי שהלכתי לישון במחשבה שאני היחידה בדירה..) והסתיים בכך שעכשיו 5 ל-11 ואין לי מושג איפה כל השותפות שלי ולא ממש אכפת לי
חוץ מזה, הלפטופ כבד לי וההליכה לקמפוס ארוכה מידי ולא הצלחתי להתחבר לאלחוטי באוניברסיטה והמרצה לתורת המידות לא שם לב אליי
ואני צריכה לקרוא את "גאווה ודעה קדומה" לכבוד מבוא לסיפורת
ואני לא מוצאת את הסיכום על הספר הראשון של האיליאדה שהשקעתי בו את השבת ואני לא זוכרת את הפעם האחרונה שישנתי מסודר. וזה רק היום הראשון!! בקושי התחלתי את התואר וכבר אני רוצה לסיים

Black Star

New member
תורת המידות והמדינה?

יופי של קורס. אם את צריכה סיכומים רק תגידי...

TwelveEyes

New member
סיכומים תמיד ייתקבלו בברכה ../images/Emo13.gif

הקורס באמת יופי, אבל המרצה לא צחק כשהוא אמר שהוא אוהב לדבר

Black Star

New member
כן זה נכון

אבל הוא מרצה בחסד (גם אם קשה לפעמים לעקוב ולהישאר ערניים כל השיעור כי אין מה לעשות, זו הרצאה פרונטלית ומלא מושגים לא קלים גם בשמם וגם בתפיסה שלהם...). וסוד קטן, הבנאדם לא שינה את הקורס כבר המון שנים, אז גם הסיכומים שיש בבנק האקדמי של האגודה משנים קודמות (2003, 2005...) מתאימים ותקפים למה שתלמדו השנה
(תודה ל-NeptunesChild שגילתה זאת לראשונה...)

TwelveEyes

New member
דווקא עם המושגים הסתדרתי...

הוא פשוט מדבר מהר יותר ממה שאני יכולה להקליד/לכתוב
טוב, עם הזמן בטח אתרגל לקצב שלו.. או שלא, ואז אנצל באמת את הבנק האקדמי

Black Star

New member
יאפ, קשה לעקוב

בחלק מהשיעורים שלו סיכמתי ממש סבבה, ובחלק יש לי פשוט קבצים של חצי עמוד ואח"כ כנראה שפשוט נואשתי והפסקתי... אבל שוב, יש לי מלא סיכומים של הקורס הזה (שלי ושל אחרים) אז אם את צריכה, בכיף...

RichardSmith

New member
המממ

בואי אלי ואחבר אותך.
יש לך את "גאווה"? יש לי עותק של הפינגווין.

TwelveEyes

New member
זה בסדר, כבר מצאתי אותו ../images/Emo123.gif

איפה אתה נמצא? היום השתמשתי ברשת ששמורה לאורחים ודווקא הפעם התחברתי. אני חושדת שהעניין קשור בכך שיש לי חיבור עם מודם במעונות ובכל פעם שאני פותחת את המחשב בקמפוס אוטומטית קופץ החלון שמנסה לחבר אותי לשם.

למעלה