סיכום היום הראשון

RichardSmith

New member
היום הייתי בחווה חברה...

אני אחד מהיועצים. גם ברביעי אהיה שם, כמדומני. יכול להיות שזו הסיבה.

Michal Plath

New member
את צריכה לשנות משהו בהגדרות

התקשרתי לבזק והם הסבירו לי אבל אני לא זוכרת..

W o o D

New member
10 שעות

היה כיף מיקרו כלכלה היה נחמד תרגול של סטטיסטיקה היה משעמם יסודות המשפט היה סבבה לגמרי ודי מעניין תרגול חדו"א היה סתמי טיפה וגם המרצה היה לא משהו, אבל היה סביר סך הכל פחות נורא ממה שחשבתי

Black Star

New member
אחלה יום! ../images/Emo13.gif

הגעתי מוקדם בבוקר לחוצה לחלוטין מהמבחן שהיה לי, ובמפתיע הלך לי בו בסדר, נראה לי. היה כיף לראות את כולם שוב. היה פחות כיף להיזכר בקרנבל המטורף שהולך בפורום כל פתיחת שנה / סמסטר. אבל לפחות קיבלתי מחברת חביבה מסלקום. לא היו לי היום שיעורים (יום א' חופשי אצלי בסמסטר זה) אבל ניצלתי את הזמן אחרי המבחן לארגן כל מיני דברים שלא הספקתי. מחר הולך להיות עמוס. יהיה מעניין...

LemonLimeLilach

New member
יום מעצבן!

סידרתי לי את כל המערכת ככה שיהיה לי את ראשון חופשי עד שפתאום דחפו לי את הקורס הזה בהדרכה ביבליוגרפית
בלי בחירה, ביום ראשון ב 14:30. איכס! אז כיתתתי את רגליי בשביל שעה וחצי. מחר יהיה היום הראשון האמיתי שלי.

Anwanis

New member
היה מגניב!

הופתעתי מרמת האוריינטציה שלי... כמעט ולא הלכתי לאיבוד! היה לי רק שיעור אחד - שיעור כפול בסינית מודרנית למתחילים. היה ממש משעשע, נראה כמו קורס מאוד מאתגר אך מעניין. חחח, באמצע השיעור כשאני עובדת על הגיית ה"מההה" שלי, פתאום תפסתי את עצמי קולטת שאני סטודנטית. עדיין מוזר לי, זה עוד נראה לי כמו איזו חוויה שעוד רגע נגמרת...
. מחר צפוי גם יום קל למדי, אבל ביום שלישי האופוריה תתנפץ לי בפרצוף - יום מזעזע ממש מבחינת מערכת שעות....
. אבל אני אחיה.

Yosh Yosh

New member
סביר

התרוצצתי בין מני מזכירויות (איזה תורים מטורפים היו היום!) כדי לסדר משהו במערכת במשך כל השיעור הראשון. השיעור השני היה סבבה, בשלישי כבר לא הקשבתי

Dawson girl

New member
יום ארוך נורא

ועד כשהוא כבר נגמר הסתבר לי שהחליפו לי מנעול בחדר (כפר הסטודנטים) ולא טרחו להודיע לי או לשותפות שלי לדירה! אבל הוא נגמר, ומחר קצר ואני הולכת לקנות אוכל של בני אדם ולא אוגרים, אז סבבה

היום הראשון שלי היה מצויין

עבר לי ממש מהר ... כמובן שהצלחתי ללכת לאיבוד מס' פעמים בחיפוש מקומות, אבל היום, ביום השני שלי אני מתמצאת הרבה יותר טוב ! :) היום היו לי 7 שעות ובאיזהשהוא שלב נשרף המוח , אבל גם לזה נצתרך להתרגל כנראה... שרק ימשיך טוב ... :)

steelwater

New member
עבורי

היה נחמד, מרגש ומוזר. הייתה לי הרצאה בפסיכולוגיה של החינוך, ואז, הופ, שעתיים חופשיות! ישבתי עם חברות טובות שלי שמהחטיבה לא למדנו כולנו ביחד, למרות שאנחנו לא לומדות אותם דברים אבל אנחנו עדיין סוג של לומדות ביחד עכשיו חחח. אחרי זה הייתה לי כתיבה אקדמית באנגלית ואז הבייתה. אה, ובירה בהפסקה! איזה הזוי... והמון חתולים חמודים!

ny22

New member
מנהל
היה נחמד...

בכל אופן מסגרת חדשה. אבל היה בהחלט נחמד ומעניין.

למעלה