סיכום ו-
חלוקת מארזי מזון לראש השנה

נועית10

New member
סיכום ו-../images/Emo51.gifחלוקת מארזי מזון לראש השנה

להלן סיכום ותודות במבצע חלוקת מארזי מזון לחג לראש השנה למען משפחות הפורום למי תודה וברכה: תודה לאילן בן דב שאחראי על התרומה של 185 מארזי מזון למשפחות תודה לקובי ויזל מחב' לוטוס על הארגון והתרומה תודה לרונן ואריאל מעמותת חסד על התרומה בנוסף ל- 185 נתרמו עוד מארזי מזון ע"י: תודה לעובדי טאו שתרמו 10 מארזי מזון תודה לשלי ובעלה שתרמו 10 מארזי מזון תודה למוטיא שתרם 5 מארזי מזון תודה על החלוקה בדרום והתרומה ע"י mevin inyan שדואג כל חג לארגן מארזי מזון- יחולקו 10 מארזים. להלן קישור לסיכום מפורט של מבצע חלוקת המארזים לחג.

קלימארו

New member
תודה לכל תורמי המארזים - עכשיו הגיע המשלוח

תודה לתורמים, בזכותכם החג יהיה חגיגי יותר ושמח יותר.

קלימארו

New member
../images/Emo51.gifלנועית../images/Emo24.gif

נועית היקרה, מודה לך מקרב הלב על דאגתך לנו. מאחלת לך ולכל משפחתך שנה טובה אושר ושמחה ובריאות טובה לכולכם. את זן נדיר במקומותינו. תודה, תודה, תודה.

../images/Emo51.gif../images/Emo24.gif שלי ובעלה היקרים...שמחתם ריגשתם

גרמתם המון שמחה ובעיקר "הקלה" לכאלה שצמאים לזה ולא ממש זכו לחוות נחת כזו כבר הרבה זמן... בזכותכם החג יהיה הרבה יותר חגיגי ושמח
ומה אתם יודעים... אפילו אופטימי שמצביע על עתיד ורוד יותר
באמת באמת תודה רבה רבה רבה מכל הלב על המארז השופע והמדהים שלכם!!! העלתם חיוך- אבל חיוך שמח באמת!!! שתהיה שנה טובה ומתוקקקקה

תודה לכל העושים במלאכה הקדושה הזו

נועית יקרה, תורמים יקרים,
מעריכה ומוקירה את המאמץ שבאיסוף ובחלוקה, את כל המחשבה שהושקעה במארזים את הזמן ומעל לכל את תשומת הלב
והאיכפתיות.
תודה שדאגת לשינוע המארזים. שתהיה שנה טובה ומתוקה
ושתמיד תהיו בצד שזוכה לתת

חיהלה23

New member
לשלי ובעלה המקסימים!

רוב תודות לכם על המארז ,שתהיה לכם שנה טובה ומלאת אושר !! חג שמח

נועית10

New member
../images/Emo51.gifמכל ה-../images/Emo23.gif ל-0ziris וסיגלי5

על הסיוע בארגון, שינוע וחלוקת מארזי מזון למשפחות. ישר כח על פעילותכם אנשים יקרים ואין ספק שבלעדיכם לא היתי מצליחה להגיע לכולם. תודה על הכל.

נועית10

New member
../images/Emo51.gifלפורום אומנות בחרוזים על פרויקט המתנות

זה התחיל כאן... שמשי מפורום אומנות בחרוזים פנתה אליי ברעיון לארגן מתנות לילדי המוסדות השונים ברחבי הארץ ואז הוחלט שבנות פורום אומנות בחרוזים יכינו מחזיקי מפתחות פרי יצירתן מחרוזים. בתום המבצע נתרמו כמות של 120 מחזיקי מפתחות שהוכנו בעבודת יד על ידי בנות פורום אומנות בחרוזים. הבנות דאגו לארוז את המתנה לכל ילד בנייר עטיפה או שקיות בד מיוחדות בצרוף ברכה לחג. הבוקר משי ואני נסענו לחלק במוסדות השונים, הסתובבנו במוסדות וחילקנו לילדים את המתנות בצירוף ממתקים ושתייה. אין ספק שזאת היתה חוויה מיוחדת ומרגשת מאוד ויצא לי להכיר אישה מדהימה עם לב ענק. בשם כל ילדי המוסדות ופורום למען הקהילה אנחנו אומרים
למשי על היוזמה ולמנהלות וחברות פורום אומנות בחרוזים שארגנו, טרחו והכינו מתנות מיוחדות לחג פרי ידן וכל ילד הרגיש היום מיוחד בזכות המתנה שהוקדשה לו אישית עם ברכה מבנות הפורום. אין ספק שהילדים מאוד התרגשו ושמחו ואנחנו התרגשנו יחד עימם. להלן סיכום לאילו מוסדות העברנו:
בי"ח שלוותה לפגועי נפש- מחלקת נוער
בית סקנדינביה בלוד - פנימיה לילדים בסיכון
מעון נשים מוכות בהרצליה
מעון נשים מוכות בתל אביב
הבית החם של מאיר השמן בבת ים, בית חם לילדים במצוקה- התרומה תועבר בתחילת שבוע הבא.
מצורף קישור לפורום אומנות בחרוזים לסיכום הפרויקט, תודות ותמונות של המתנות שנתרמו.

חדגורית

New member
../images/Emo51.gif../images/Emo51.gifלשלי ובעלה המקסימים ששמחו אותנו

עם מארזים נהדרים. שתהייה לכם שנה טובה והרבה אושר והצלחה. וכמובן לך נועית היקרה שארגנה ודאגה לקבלת המשלוחים. שתהייה שנה טובה והרבה דבש.

מיננה

New member
לשלי ובעלה שנה מאושרת ומקסימה../images/Emo75.gif../images/Emo74.gif

שתהיה לכם שנה מאושרת מלאת דבש ואהבה תודה רבה על המארז אושר ושמחה מיננה

glitter8

New member
תודה רבה לכל מתנדבי "לתת"

שתרמו מזמנם ומרצם למבצע "לתת 10" נאספו כ-15 אלף חבילות מזון!!! כל הכבוד ותודה רבה תזכו למצוות.

נועית10

New member
סיכום ותודות-תרומות שהועברו לראש השנה לאתנחתא

כמו בכל חג אנחנו לא שוכחים לדאוג לנערים ונערות בסיכון השוהים בדיור מוגן ב"אתנחתא" בירושלים ומארגנים להם את ארוחת החג, מתנות ועוד. בשם ילדי אתנחתא וצוות המקום אני רוצה להודות לאנשים הבאים:
לבנות פורום פוריות ולמנהלות הפורום על שבחרו לאמץ את ילדי אתנחתא לראש השנה ורכשו עבורם משחקים, בגדים, חטיפים,פירות, הכינו עוגות ומאכלים ותרמו שפע כל טוב למען ילדי המוסד.
לשלי שתרמה מתנות- תופים.
לשלמה מהקטרינג שתרם שפע כל טוב מזון מבושל לכל ימי החג.
לשמואל על התרומה הכספית
לשירה על תרומת הדגים.
Nkotb על תרומת שפע תחתונים גרביים, כפכפים ונעלי בית ,מוצרי איפור, מזון ועוד.
לאור גל ולאור כהן ומסעדת חסילון על תרומת הדגים, רימונים, ובקבוקי שתייה.
לבנות הפורומים- איפור וציורי גוף ופורום טיפוח אישי שתרמו מוצרי איפור, הגיינה, בישום וטאלטיקה. מקווה שלא שכחתי אף אחד, מאחלת לכול התורמים בשם ילדי אתנחתא וצוות המקום שנה טובה ופוריה. מצרפת תמונות של התרומות שנאספו ע"י בנות פורום פוריות.

אשת חבר

New member
תודה רבה לשלי ובעלה על תרומת המארז

אלפי תודות לשלי ולבעלה על המארז המקסים שקיבלתי לראש השנה, עברתי דירה ולא היה לי נט לכן טרם הספקתי להודות. אני מודה לכם מעומק הלב ומאחלת לכם שנה טובה ומתוקה, שתצליחו בכל מעשה ידיכם, שתהיה לכם שנה של בריאות אושר ועושר ושה' ישמח אותכם כל חייכם כמו שאתם שימחתם אותנו. היו ברוכים.

אשת חבר

New member
תודה רבה לנועית 10 שדאגה לי למארז

אלפי תודות לנועית המקסימה שדאגה לי למארז לראש השנה, שהגיע עד אלי. תודה רבה לך את מקסימה, אני מאחלת לך שנה טובה ומתוקה, ושה' ימלא כל משאלות ליבך לטובה, שתהיה לך שנה של בריאות אושר ועושר והצלחה.

למעלה