סיכום שבועי

סיכום שבועי../images/Emo57.gif

שיר השבוע שלכם של יוסי: שיר השבוע שלכם בכללי: אלבום השבוע: ציטוט מוזיקלי שבועי: משהו מעניין שקרה לכם השבוע: משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: תוכנית/ספר/סרט השבוע: תכניות לשבוע הבא:

orianush

New member
מסכמת ../images/Emo13.gif

שיר השבוע שלכם של יוסי: אל תשליכני לעת זקנה שיר השבוע שלכם בכללי: אלבום השבוע: האלבום החדש של שלומי שבת "אני שר אלייך" מומלץ מאוד מאוד! ואת השיר "אני שר אלייך" יוסי כתב והוא עושה קולות רקע.. מדהים! ציטוט מוזיקלי שבועי: "אני בלעדייך, אני בלעדייך עני זקוק לעינייך ששם משתקף אולמי, ואם בך פגעתי אז בטח פגעתי גם בי, כי את זה אני, אני זה את ושנינו זה אחד" משהו מעניין שקרה לכם השבוע: משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: תוכנית/ספר/סרט השבוע: האח הגדול חחח תכניות לשבוע הבא: אין הרבה

moti009

New member
שלי

שיר השבוע שלכם של יוסי: תפילת אב שיר השבוע שלכם בכללי: תרצי בע אלבום השבוע: אני שר אלייך ציטוט מוזיקלי שבועי: תרצי בי אני רוצה גם אן עצב מחכה לי בקצה משהו מעניין שקרה לכם השבוע: הפועל פ"ת היקרה שלי ניצחה נצחון ראשון העונה משהו טוב שקרה לך השבוע: שהייתי במשחק הזה משהו רע שקרה לך השבוע: נפלתי בדקה 90 בווינר במשחק שהיה יכול להביא לי 3048 שח שיר שלא הפסקת לשמוע: האלבום החדש של יוסי התחדשות השבוע: אין חדש תחת השמש תוכנית/ספר/סרט השבוע: האח הגדול תכניות לשבוע הבא: נסיעה לבלומפילד

למעלה