סיכום שבועי!

LOLI152

New member
סיכום שבועי!

מצטערת על העיכוב הרב..!! לא יצא לי להיות היום שניה על המחשב.. ולא יכולתי להודיע שיפתחו במקומי.. אז עדיף מאוחר מאשר אף פעם- בבקשה!! איך עבר עליי השבוע? סרט השבוע? ספר השבוע? שיר השבוע? תוכנית\סדרת השבוע? ציטוט \ פתגם השבוע? דבר מיוחד שעשיתי השבוע? עצבון \ ביאוס השבוע? הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? אייקון \ סמיילי השבוע? איש השבוע? תמונת השבוע ושאלות משתנות שאני מוסיפה בשביל הכיף:) משהו שלמדתם השבוע: משהו שחגגתם השבוע: איש אחד שאתם ממש אוהבים: משהו שאתם מחכים לו בשבוע הבא: איך היה להתחיל את דצמבר? משהו בדצמבר שאתם מחכים לו: שבת שלום!

שני חמו1

New member
מסכמשת

איך עבר עליי השבוע? אחלה סרט השבוע? ספר השבוע? נער החידות ממוביי שיר השבוע? שיר של מאיר אריאל, שכחתי את השם תוכנית\סדרת השבוע? האמת העירומה ציטוט \ פתגם השבוע? "יאלה, למה מה הן חושבות את עצמן" חחח דבר מיוחד שעשיתי השבוע? התחלתי ללמוד צילום עצבון \ ביאוס השבוע? נגשתי למבחן בלי ללמוד הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? חזרתי לעבוד אייקון \ סמיילי השבוע?
איש השבוע? החברות שלי תמונת השבוע - ברק, אני לא פחדנית! ושאלות משתנות שאני מוסיפה בשביל הכיף:) משהו שלמדתם השבוע: צילום.. משהו שחגגתם השבוע: ערב בנות איש אחד שאתם ממש אוהבים: חברה שלי וגם את ברק (אפילו שהוא נורא מעצבן לפעמים..) משהו שאתם מחכים לו בשבוע הבא: שופינג
איך היה להתחיל את דצמבר? פסדר משהו בדצמבר שאתם מחכים לו: לא

LOLI152

New member
איפה התחלת ללמוד צילום?

סטילס, אני מניחה?.. של מי נער החידות ממוביי? הוא טוב?

שני חמו1

New member
קורס צילום.. משהו באיזור שלנו

לא ממש רציני... הספר של ויקראם סווארופ. מומלץ
ספר מעולה ! לא סיימתי לקרוא אותו..

LOLI152

New member
על מה?

נשמע מעניין... אני מחפשת לקנות ספרים.. הערימה הענקית שאספתי מהחופש הגדול הסתיימה.. (קניה בשבוע הספר+השאלה מחברים+חברים שאמרו "את חייבת לקרוא!!" וזהו. סיימתי.)

LOLI152

New member
מצ'כמצ'ת..:)

איך עבר עליי השבוע?מהר.. וכיף:) סרט השבוע? אחוות הג'ינס..:) ספר השבוע? איך נעשיתי טיפש שיר השבוע? אחרת.. תוכנית\סדרת השבוע? פרינדס.. ציטוט \ פתגם השבוע? "בדיחות נאצים בכנסת. רק את! רק את!!!!" "כבוד היו"רית!" דבר מיוחד שעשיתי השבוע?הייתי בכנסת. היה הפנינג חורף מטורף!!. היה אתמול מסיבת יום הולדת מגניבה. עצבון \ ביאוס השבוע?שאני והבחור מתנהגים כמו שני ילדים קטנים וטיפשים. הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? ההפנינג אני מניחה. היה כ"כ כיף!! הצופה אינו נופל ברוחו! הוא עייף, וקר לו, אבל עדיין! אייקון \ סמיילי השבוע?
איש השבוע? ידיד טוב שחודש איתו קשר.. ושאלות משתנות שאני מוסיפה בשביל הכיף:) משהו שלמדתם השבוע: שיש לי יותר קשרים בצבא ממה שנדמה לי.XD משהו שחגגתם השבוע: יום הולדת לאחי. איש אחד שאתם ממש אוהבים: ידיד טוב:) משהו שאתם מחכים לו בשבוע הבא: טיול שנתי.. לא בטוח שיצאת. אבל אם לא- אז חופש!:) איך היה להתחיל את דצמבר? כיף כיף כיף!:) משהו בדצמבר שאתם מחכים לו: שבוע שבט!!!:)

LOLI152

New member
כן.

ממש הצליח למרמר אותי בסופ"ש הזה. כבר שבועיים. לא יודעת מה יש לו. חחח כי זה הבצפר שלי.. הולכים להיות 4 אנשים.. וואלה, אין לי שום בעיה עם אוהלים, או הליכה, או שטח, כלום! הבעיה היא -שצריך אנשים איכותיים. ולא 4 ומורה. אני יוצאת לאותם מסלולים 10 ימים אחרי זה... אז אפשר לוותר.

LOLI152

New member
גם אני מקווה שיעבור..

נו, חייב לעבור, זה רק משבר קטן, וזה חולף..

LOLI152

New member
השתלטות על השלטון.

סתם לא, כמעט. סיור לימודי.XD ישבתי בכיסא היו"ר;)

LOLI152

New member
אכן היה נחמד:)

חבל שהכנסת הייתה בפגרת חורף. עשה לי חשק. מה אני אגיד לך. מפתיע כמה שנהניתי. עתיד? עתיד...?

LOLI152

New member
../images/Emo6.gif

האמת זה לא כזה רחוק ממה שהכיתה שלי קוראת לי מאז- כבוד היו"רית! חחחח. יו"ר הועדה לרווחה עבודה ובריאות. (זה מה שהייתי ביום של הסיור.)

למעלה