סיכום שבועי..

LOLI152

New member
סיכום שבועי..

במתכונת טיפה אחרת..
נגיד, לחג. חג שמח!:) מה שלומך היום? השבוע עבר מהר/בינוני/לאט? ואיך הוא היה באופן כללי? היום הכי טוב בשבוע שלך היה..: והכי גרוע? האדם שעשה לי את השבוע, ולמה? קניית השבוע: הדבר הכי מוצלח שעשית השבוע: הדבר הכי טעים שאכלת השבוע? (מי הכין?): המחמאה הכי גדולה שקיבלת השבוע: ציטוט השבוע: ספר השבוע: סרט השבוע: שיר השבוע: פדיחת השבוע: הישג השבוע: הדבר הכי מצחיק/תמוה/משמח שקרה השבוע: הדבר הכי עצוב/קשה/מבאס שקרה השבוע: תוכניות לסופשבוע: תמונה:

../images/Emo214.gifבעיצומה של המחלה ..../images/Emo4.gif

שניה לפני שחוזרת למיטה. מה שלומך היום? יותר טוב מאתמול, לא טוב בכלל. השבוע עבר מהר/בינוני/לאט?לא יודעת ואיך הוא היה באופן כללי?גרוע היום הכי טוב בשבוע שלך היה..:לא זוכרת.אולי ראשון?בטח לא.פשוט לא זוכרת..באמת. והכי גרוע?לא זוכרת האדם שעשה לי את השבוע, ולמה?אמא.כי היא שומרת עליי ומוותרת על ארוחות חג עם המשפחה. ועושה לי אוכל שבא לי ולא נפגעת כשאני לא מסוגלת לאכול. קניית השבוע:תרופות. הדבר הכי מוצלח שעשית השבוע:ללכת לרופא מומחה ולשלם על זה 600 ש"ח. (תודה אמא?) הדבר הכי טעים שאכלת השבוע? (מי הכין?):וואו.אתן קרדיט לאמא.. המחמאה הכי גדולה שקיבלת השבוע:דווקא קיבלתי. "את פשוט כוסית שהיא לא יודעת שהיא כוסית" ציטוט השבוע:"OMG את נשמעת בסף קריסה" ספר השבוע:לא . סרט השבוע:לא. שיר השבוע:לא. פדיחת השבוע:לא. הישג השבוע:הלכתי לעבודה ראשון, שני ורביעי שעתיים. (עד שהתמוטטתי) הדבר הכי מצחיק/תמוה/משמח שקרה השבוע:שאני מתה. הדבר הכי עצוב/קשה/מבאס שקרה השבוע:שאני מתה. תוכניות לסופשבוע:כבר לא לחיות. אולי עוד שבוע אבריא? תמונה:דמיינו אותי גוש.

למעלה