סיכום שבועי!

LOLI152

New member
סיכום שבועי!

העומס רק גובר וגובר... מבטיחה לקאמבאק מטורף:) מה שלומך היום? השבוע עבר מהר/בינוני/לאט? ואיך הוא היה באופן כללי? היום הכי טוב בשבוע שלך היה..: והכי גרוע? האדם שעשה לי את השבוע, ולמה? קניית השבוע: הדבר הכי מוצלח שעשית השבוע: הדבר הכי טעים שאכלת השבוע? (מי הכין?): המחמאה הכי גדולה שקיבלת השבוע: ציטוט השבוע: ספר השבוע: סרט השבוע: שיר השבוע: פדיחת השבוע: הישג השבוע: הדבר הכי מצחיק/תמוה/משמח שקרה השבוע: הדבר הכי עצוב/קשה/מבאס שקרה השבוע: תוכניות לסופשבוע: תמונה:

שני חמו1

New member
סכמ"ש

מה שלומך היום? מצויין השבוע עבר מהר/בינוני/לאט? מהר בהחלט ואיך הוא היה באופן כללי? כייפי היום הכי טוב בשבוע שלך היה..: שלישי והכי גרוע? רביעי עד הערב האדם שעשה לי את השבוע, ולמה? חנצי שדאגה להיות מצחיקה כמו תמיד קניית השבוע: לא קניתי הדבר הכי מוצלח שעשית השבוע: 'טיול' לשלושה ימים בצפון הדבר הכי טעים שאכלת השבוע? (מי הכין?): עוגיות קינמון שאמא של ילדה שהתארחתי אצלה הכינה.. המחמאה הכי גדולה שקיבלת השבוע: אמרו לי שאני יפה ציטוט השבוע: ספר השבוע: לטרון- רם אורן סרט השבוע: 'נחשו מי' אשטון קוצ'ר.. אוי כמה שהוא שווה שיר השבוע: רבות הדרכים פדיחת השבוע: חברה שלי דאגה להוציא אותי כ"כ מטומטמת שלושה ימים.. אבל זה היה מצחיק הישג השבוע: השמיעו שיר שביקשתי בגלגלצ הדבר הכי מצחיק/תמוה/משמח שקרה השבוע: הדבר הכי עצוב/קשה/מבאס שקרה השבוע: נתפסו לי כל השרירים בגוף! וזה ממש ממש כואב תוכניות לסופשבוע: תמונה:

LOLI152

New member
גם אני מסכמשת!:)

ניצלתי את זה שיש לי חצי שעה בבית. ואהו. :) מה שלומך היום? קצת חולה. לא נורא. יעבור מהר:) השבוע עבר מהר/בינוני/לאט? ממש מהר.. ואיך הוא היה באופן כללי?נחמד:) מרתק. אח שלי התגייס, הייתי ביד ושם, ובעיקר- הייתי עסוקה. היום הכי טוב בשבוע שלך היה..: יום ראשון. :) והכי גרוע? לא בטוחה. נראה לי יום חמישי. התחלתי להרגיש ממש לא טוב. האדם שעשה לי את השבוע, ולמה? החברה הכי טובה שלי.. פשוט עשתה לי טוב:) קניית השבוע: ממ.. דיסק לאמא.. של פבלו רוזנברג- היא מתה עליו. הדבר הכי מוצלח שעשית השבוע:הייתי ביריד למען תושבי הדרום.. היה נחמד.. הדבר הכי טעים שאכלת השבוע? (מי הכין?):קוסקוס של סבתא..:) המחמאה הכי גדולה שקיבלת השבוע:"את מיוחדת. ויש לך את הפוטנציאל להיות אחת ויחידה."
ציטוט השבוע: "כי אף אחד מכם לא רוצה לסיים את החיים שלו במוות, נכון?!!?" ספר השבוע: מלך החומוס ומלכת האמבטיה /אילן היזנר -ספר מצוין. סרט השבוע: אפקט הפרפר שיר השבוע: אהבה והיי פדיחת השבוע: לא מתפדחת.XD הישג השבוע: בצופים. התפקיד. כל כך מספק. הדבר הכי מצחיק/תמוה/משמח שקרה השבוע: מישהו התקשר אלי (מידיד) ועושה לי "את אלה? ואה ואה כמה שמעתי עלייך!" ואני נשפכת..:) היה מבדר. הדבר הכי עצוב/קשה/מבאס שקרה השבוע:לא הרגשתי טוב ביום חמישי.. ובכלל, שבוע עמוס ביותר.. שגרה.. קצת מעיק. תוכניות לסופשבוע: יצאתי עם כמה חברים... סתם עשינו בעיקר כלום..אבל ביחד.. היה שוס.:)

י yuval

New member
ואוו התגעגעתיי!

מה שלומך היום? נפלא! השבוע עבר מהר/בינוני/לאט? מהר מדי ואיך הוא היה באופן כללי? עמוס עמוס עמוס היום הכי טוב בשבוע שלך היה..: היום! והכי גרוע? יום שני האדם שעשה לי את השבוע, ולמה? ענבר, כי התגעגתי אליה כל כך והיא ממש הפתיעה אותי! קניית השבוע:דיסק של שלמי שבן! הדבר הכי מוצלח שעשית השבוע:הלכתי לסבתא! הדבר הכי טעים שאכלת השבוע? (מי הכין?): פיצה שהכנו בבית מיוחדת כזאת, ואני הכנתי! המחמאה הכי גדולה שקיבלת השבוע: וואוו את יודעת שההפסד כולו שלהם.. ציטוט השבוע: "הסתכלי מסביבך תאהבי את עצמך ושמרי את נפשך לעולם" ספר השבוע: הר אדוני! סרט השבוע: חומות של תקווה. שיר השבוע: blowin in the wind פדיחת השבוע: אמרתי בטעות על יומולדת של ידיד שלי לידו, ומסתבר שזאת היתה הפתעה! הישג השבוע: התמודדתי עם הלחץ! הדבר הכי מצחיק/תמוה/משמח שקרה השבוע: מישהו ברחוב בא קפץ אליי מאחורה חיבק אותי ואמר שהוא ממש התגעגע אליי, חחח והוא התבלבל. הדבר הכי עצוב/קשה/מבאס שקרה השבוע: רבתי עם חברה שלי סתם! תוכניות לסופש:עוד לא החלטתי תמונה:

למעלה