סיכום שבועי

סיכום שבועי

תסלחו לי על החריגה מהפורמט, אבל הוא לא מרגיש לי מתאים השבוע.
אז ספרו איך עבר עליכן השבוע, איך התמודדתן עם הבשורה, איך התעודדתן...
מה היה רע, מה היה טוב, מחשבות וכל מה שרק בא לכן.

שיהיה סוף-שבוע נטול חדשות.

AccioMoon

New member
one song, before I go, glory...

One Song to leave behind...

וול. היה שבוע מאוד קשה. הכל התערבב לי - קורי, מאוד לא הרגשתי טוב כל השבוע כך שהשילוב של השניים היה מאוד לא מוצלח, וחוץ מזה לא יכולתי לנוח או שום דבר כי היה לי שבוע עמוס ממש ממש והייתי צריכה להיות בשטח בערך בכולו. אז. לא היה כיף, ואני ממש מרגישה הקלה שהוא נגמר.

אני פשוט... מאוד עצובה. בכמה ימים הראשונים חטפתי שוק כל בוקר שקמתי ונזכרתי. עכשיו זה פשוט מן.. עצב שגרתי כזה, IDK. אבל הימים עברו וכבר הדאש שלי לא מלא רק בזה ואנשים מתחילים לצייץ על דברים אחרים ו.. אני מתחילה להבין ולעכל שזה באמת קרה ושזהו, אבל עדיין יש את הרגעים האלה שזה פתאום /נוחת/ עליי ואני פשוט רוצה לבכות בפינה כי זה פשוט... אההה.

SIGH. אני לא יודעת.

(ובכל זאת משהו שמח: קניתי אלבום ודברים חמודים ופיתחתי מליון תמונות, וזה נורא נחמד.)

aesu

New member
נורא קשה לי לסכמ"ש ככה.

זה קצת כמו לשבת בראיון ולנסות לענות על השאלה "ספרי לי קצת על עצמך". אבל טוב, ננסה.
אז השבוע התחיל באופן די מחורבן עם זה שגיליתי את הבשורה רק בהפסקה שלי ועד שהגעתי הביתה לא ידעתי מה לעשות עם עצמי.
עכשיו אני די מרגישה שילוב של עצבות ואדישות כזאת. אני שונאת להשמע חרטטנית, אבל אני צריכה קלוז'ר.
לראות את הקאסט מדברים עליו (עם כמה שזה כואב) או משהו... אני שונאת את ההרגשה הזאת שיש לי כאילו הוא סתם בחופשה.

נקווה ששבוע הבא יהיה יותר מוצלח. יש קצת נקודות אור.

danas83

New member
אני רואה גלי מאז שהיא התחילה ולא יצא לי לכתוב

בפורום כמעט בכלל. ואחרי הבשורות שפשוט הפילו את ליבי מאוד היה קשה לי השבוע הזה כי המחשבות נודדות למשפחה שלו, ולסיפורים של איך הוא היה כל כך נדיב וטוב לב, לחברה שלו, ולקאסט .

אני באמת חושבת שלעשות את הסרט שהוא משחק סוחר סמים ומכור לא עזר לו בכלל אלא אפילו האיץ את התהליך שגרם להתערבות ולכך שהוא יכנס לגמילה. כי כנראה שזה גרם לאיזה טריגרים שהובילו לכך שהוא היה צריך לשהות במלון מאשר עם המשפחה שלו.

בכל מקרה גם אני צריכה סוג של קלוז'ר ומקווה שכן הם ישדרו את האשכבה והלוויה שלו למרות הצורך בפרטיות הוא היה אהוב מאוד וגם אנחנו המעריצים צריכים להפרד ממנו

neurotica

New member
לא יודעת..

זה התחיל מהלם, עבר לעצב וחוסר יכולת להתרכז בעבודה (עד כדי כך שנאלצתי להסביר לקולגה שלי מה קרה), במהלך היום היו לי כמה מלחמות לנהל אז העצב היה מהול בלא מעט עצבים. בכיתי קצת בעקבות גיף לא צפוי בטמבלר, בכיתי עוד קצת כשהחבר שאל מה קרה אבל חוץ מזה אני לא יודעת כמה ראו את זה כלפי חוץ.
מה שכנראה הכי ראו היה את העצבים. עצבים על התקשורת, על כל מי ששהגיב ב"אה, זה בטח הסמים" או "עוד מסומם", וכן, עמוק בפנים גם לי היה ברור בשלב הזה שזה קשור לסמים. אדם בריא בן 30 וקצת לא נופל ומת סתם כך. אבל בכל זאת זה עיצבן אותי. וכמובן שבכל פעם שחשבתי על ליאה נשבר לי הלב.

אחרי שפורסם רשמית שזו סיבת המוות העצבים חזרו פול טיים - שוב על התקשורת, על כל מי שטען שהתהילה עלתה לו לראש ובגלל זה הוא התמכר, על כל מי שהעדיף להתעסק בלנחש איך ולמה ולהראות ש"הא, צדקנו, זה באמת הסמים", על כל מי שרוכב על הגל (כן, גם תפוז), על כל הכתבות המגעילות, הידיעות המסולפות, על זה שחברי הקאסט צריכים אשכרה לבקש מפורשות שיתנו להם ספייס בכזו תקופה קשה כי ככל הנראה שמעריצים לא מבינים את זה לבד וכו' וכו'.

בסה"כ השבוע הזה גרם לי להבין כמה דברים ולהחליט כמה החלטות, עכשיו אני בעיקר במצב של הדחקה ונראה לי שאני גם מתקרבת להשלמה.
אבל אני לא יודעת מה יהיה כשיגיע הפרק הראשון לעונה...

danas83

New member
אז זהו אני רוצה לתקן אותך לגבי משהו אחד שלא

היה עד עכשיו באף מקרה מוות של מפורסם.
אף אחד לא מאשים אותו שהתהילה עלתה לו לראש ובגלל זה הוא התמכר - לפחות לא באמריקה - בישראל אם נתקלת זה בגלל שמי שכותב לא מכיר את הסדרה, לא מתעניין ומסיק מסקנות על דעת עצמו שהן לא נכונות.

קורי מונטית' הוא השחקן היחידי שאני מכירה שקיבל כל כך הרבה אהדה מהתקשורת ושהתקשורת באמת כואבת את האבדה שלו. התקשורת לא אמרה דבר אחד רע עליו אלא הבינה והסבירה כי מדובר כאן בהתמודדות של בחור טוב עם שדים מהעבר, עם התמכרות מהעבר שפשוט גברה עליו ככה הוא מתואר בכל מקום. ולא איזה עוד מסומם וכו'

אין כאן השוואות לאיימי ווינהאוס או להית' לדג'ר או למייקל ג'קסון או אפילו לקורט קורביין וג'ים מוריסון.

כאן כל התקשורת מכבדת ומוקירה אותו לפחות באמריקה.
כי בתחל'ס למי אכפת מה כותבים פה בישראל

neurotica

New member
אי אפשר להתעלם ממה שמסביב

ותאמיני לי שניסיתי.
ניסיתי לא לקרוא שום דבר בנושא כי אני יודעת איך עובדת רכילות. הייתי מעדיפה להתאבל באופן יותר אישי, מקסימום עם החברות הקרובות, אבל לצערי הרב כן יצא לי להתקל בכותרות של "עוד מסומם" ובכתבות שטענו שהתהילה העלתה לו את לראש ובדיונים לגבי זה שאם הוא מת בבית מלון אז הוא בטוח היה שם כדי להשתכר, לקחת סמים ולחגוג. ובוא גם נזרוק כמה זונות אל תוך הסיפור כי הרי מערכת היחסים שלו עם ליאה לא היתה יציבה.

את יכולה להכחיש ולתקן אבל אלה דברים שקראתי. זה לא משנה אם הם היו בעיתונות ישראלית או בינלאומית, הם בכל זאת הופצו לכמה אלפי אנשים ונכתבו נטו כדי למכור וליצור סקנדלים וזה מעצבן ולכן הייתי עצבנית.
אני שמחה בשבילך שיצא לי לקרוא כתבות שהוקירו וכיבדו אותו אבל אחרי שנכוויתי כמה וכמה פעמים העדפתי להתרחק מהתקשורת לחלוטין בנושא הזה.

danas83

New member
תתמקדי בEONLINE יש להם שם קשרים טובים

עובדה הם השיגו ראיון עם ריאן מרפי
דבר שאף אחד לא השיג. ואל תקראי מקומות אחרים חבל..

Ayelet 363

New member
ממש קשה לי לנסח את מה שאני מרגישה

עדיין קשה לי לתפוס את זה שהוא נפטר. מאז שאחותי סיפרה לי את זה ביום ראשון בבוקר לפני שבוע, וזו הייתה שיחה מאוד מזורזת כי היא הייתה צריכה ללכת, אני בשוק. והנה, אני כותבת את זה ומתחילה לבכות.

למעלה