סיכום שבועי

Ayelet 363

New member
סיכום שבועי

אני אמורה להתעורר מחר מוקדם אבל בסוף נשארתי ערה עד עכשיו, אז אני שוב תוהה מתי אקום ולכן פותחת את הסכמ"ש כבר עכשיו.

משהו כיפי:
משהו מעצבן:
משהו מצחיק:
משהו טעים:
משהו חדש:
סרט טוב:
סרטון השבוע:
תמונת השבוע:
שיר טוב:
ספר טוב:
סדרה טובה:
היום הכי הכי:
בילוי השבוע:
ציטוט השבוע:
האדם שעשה לי את השבוע:
איך עבר עלי השבוע:
תכניות לשבוע הבא:
סופ”ש מעולה ושבוע מקסים לכולם!

Ayelet 363

New member
זה נחשב איחור?

משהו כיפי: שהחזירו לי את הפלאפון.
משהו מעצבן: שהוא נאבד. אבל אנשים ממש התאמצו להחזיר לי אותו. וגם ישר אחרי שיעור שקצת לפניו גיליתי שאני לא מוצאת אותו רצתי בחזרה לכיתה הקודמת בא הייתי וישר שאלו אם איבדתי פלאפון ואמרו לי שמישהו מצא ולקח. הוא גם דיבר עם חברים שלי בניסיון לאתר אותי. זה ממש חמוד. גם הייתי לחץ מלהתעורר, כי אין לי שעון מעורר בלעדיו, אבל לפני ששותפה באה להעיר אותי ולפני שעון מעורר שעה קודם גיליתי מה השעון המעורר המומלץ ביותר- סיוט. התעוררתי עירנית מאוד אחרי מעט שעות.

קיבלתי ציונים די גרועים, חוץ מניים שהם בסדר ואחד שהוא טוב. אי בעיקר מאשימה את זה שמבחני בית יצאו על מבחנים ורגע לפני מבחנים, עבודות וכו', אבל אני לא מאמינה שהגעתי לציונים כאלה. ממאש אכזבתי את עצמי. טוב, מועד ב.
משהו מצחיק:
משהו טעים:
משהו חדש:
סרט טוב:
סרטון השבוע:
תמונת השבוע:
שיר טוב:
עדיין השירים מ-Wicked ומ-Rent, עם הנטייה שלי לשמוע שוב ושוב את אותו הדבר.
ספר טוב:
סדרה טובה:
היום הכי הכי:
בילוי השבוע:
יום הולדת לחברה ועוד שתי יציאות כיפיות במיוחד.
ציטוט השבוע:"במבוא לארכיאולוגיה פרהיסטורית בטח אמרו לכם שמטאור פגע וכל הדינוזאורים מתו. זה לא נכון. אחד מהם ניצל והוא נמצא פה לפניכם. שיקרו לכם. תבדקו את המידע שלכם. תבדקו. תבדקו. תבדקו"
האדם שעשה לי את השבוע: הרבה חברים.
איך עבר עלי השבוע: חוץ מזה שלא הצלחתי לשכנע את עצמי לעשות שיעורים, נחמד. כרגע אני גם בשלב של לנסות קורסים וכל הקורסים עוד בהתחלה אז הכל קליל.
תכניות לשבוע הבא: שיעורים...

למעלה