סיכום שנת תשס"ז ברוק הישראלי

יוני בלוך - הרגלים רעים ../images/Emo168.gif

אני יודע שאין חיבה גדולה מדי ליוני בפורום הזה. אבל מה שפייר פייר,והאלבום החדש של יוני לטעמי לפחות אחד מהטובים ביותר שיצאו השנה. מלבד קלאסיקות כמו אחריות ונוף אחר אפשר למצוא באלבום הזה שירים ממש טובים כמו: הרגלים רעים,חמאה,תני לי חבל,אנאבל-לי,הצגה יומית ועוד... יוני עשה התקדמות מאוד גדולה מהאלבום הקודם,האלבום הקודם היה בוסר,הוא היה שטותניקי מדי,למרות שאני מאוד אוהב אותו רואים שהוא היה משהו מאוד מאולתר,והיו בו הרבה שירים בינוניים(זה נראה כאילו הכניס כל חומר שהיה לו לאלבום) האלבום החדש הרבה יותר בוגר ורציני. הסלקציה הפעם נעשתה,רק שירים טובים ואיכותיים נכנסו. קשה לי להצביע על שיר אחד חלש באלבום הזה. אולי לא כולם יצירות מופת,אבל מה שלא יצירת מופת עדיין טוב מאוד. הלחנים השתפרו בהרבה,הכתיבה של יוני השתפרה,ובכלל נראה שיוני השתדרג בכל אספקט בדיסק הזה. קניתי את הדיסק לפני חודשיים ומאז אני לא מפסיק לשמוע אותו. בהחלט אחד הדיסקים של השנה

dsol

New member
אני לא מבין למה אתה מאשר לעצמך את_../images/Emo189.gif

ההודעה בכל פעם
ושמתי לב גם שכל אמן שאתה רושם אתה מוסיף גיטרה... אולי בגלל שיפית שמה... אבל אצל יפית זה נמצא בכל הודעה לא דווקא של האמנים (נו איקון מאומץ) ככה שאתה לא חייב לשים את הגיטרה

bleeding guitar

New member
אהוד בנאי האוסף המשולש ../images/Emo168.gif

יצא בתחילת השנה, והוא אחד מאלבומי ההופעות הכי טובים שיצאו בארץ (אם לא הטוב ביותר) תענוג להקשיב.

נר2

New member
blackfield II

אחת מיצירות המופת השנה. רוק מאוד משובח שקשה למצוא בארץ. לחנים מדהימים וליריקה לא רעה ביחד עם הקולות הנפלאים של סטיבן ואביב הופכים את בלאקפילד ללהקה מאוד איכותית. השנה בלאקפילד הוציאה את אלבומה השני(Blackfield 2) ויצאה לסבב הופעות ענק באירופה ובארה"ב. וחתמה חוזה עם אחת החברות הגדולות בעולם. לצערנו עוד לא זכינו לסיבוב הופעות של בלאקפילד בארץ אבל זה עוד יבוא. ויש גם DVD בהופעה חיה שעתיד לצאת בעוד כמה חודשים.

למעלה