סיכום:

מתן4ל

New member
סיכום:

טוב אז בעיקרון שלב ג' ואחרון הוא מפגש פורום אבל מאחר שזה אף פעם לא קורה אני אסתפק בסיכום של מה שהיה בשלב ב'. (גיליתי 5 יצורים אינטליגנטים ו11 שלא), ואתן לפורום לחזור להיות נטוש. נ.ב. התוצאות *לא* ממוינות בצורה אקראית – הם ממוינות: אינטליגנטים קודם (מה כ"כ קשה בלענות על השאלה הדפוקה הזו...) בנות קודם (בתקווה שמישהי לאות תודה על זה ששמתי אותה ראשונה תתחתן איתי) גדולים יותר קודם (כבוד לזקנים) התוצאות: אנשים אינטליגנטים ----------------------------- בת 21 חתולופובית (ואני תוהה למה את לא גיימרית – נשמע סיפור מעניין) בת 16 ו3/4 limilu (כבר אמרתי שיש לך אחלה חתימה) בן 27 מתן4ל (הי, זה אני) בן 21 MajorWinters (אז אם הקמת את הפורום אתה משתתף במסיבות מנהלים סודיות על חשבון תפוז) בן 18 sleibtag )וואלה סימטריה – לא חשבתי על זה) בן 17 Pr0bl3m (ילד טוב לא שותה לא מעשן ולא עושה סמים). אנשים שלא החלטתי לאן הם שייכים, (מצטער חברה התשובה שלכם לא מופיעה ב"מדריך לזיהוי אינטליגנטים") ----------------------------- בת 20 pieceofmadness (התכוונתי אלייך כמובן – מעניין לאן אדם נעלם...) אנשים לא אינטליגנטים ----------------------------- בת 15 ImagineACoolNick (וואו את פיצית) בת 5 ש י ו ש1 (אמל'א מאיפה אתן מגיעות...) בת ? Crazy Lala (ליהיות כוסית יותר עוזר בחיים מ5 יחידות מתמטיקה) בת ? mordillogirl (גם פרחות מטומטמות מוזמנות אלינו לפורום) בן 26 7קיקי פיקי7 (יש לך ניק מוזר...) בן 18 וחצי Boldo (איןציקלופדיה זה תופעה בפני עצמה) בן 15 Xאדון שוקוX (גם אני אוהב שחמט) אנשים שהתעלמו מזה לגמרי... ----------------------------------- בת 26 M a p s (את נשמעת בחורה מעניינת!) בן 20 Bobot (מה זה אורסון סקוט קארד) בן ? קצלה שליש (מוזר) ? sagima (הא?!)

M a p s

New member
מתן אתה חמוד ../images/Emo13.gif

מעולם לא הייתי בתחתית רשימה של מישהו חח נו מה אני אעשה?? אותי חננו בתכונות אחרות, לא בגאונות. בכל אופן, תודה חמוד
נעים לשמוע שאני מעניינת אותך.

Boldo

New member
לא הבנתי.

בגלל החידה הלא פתורה או בגלל האיןציקלופדיה? *בלבול*

מתן4ל

New member
בגלל החידה.

האיןציקלופדיה זה דווקא דבר מגניב... (הייתי צריך לשים אותך דווקא באלה שהתעלמו התבלבלתי). נ.ב. אסור לקחת אותי יותר מדי ברצינות (אני *יודע* שהיית מצליח אם היית מנסה.
)

limilu

New member
אני אינטליגנטית ^^

ואני באמת לא מבינה למה אי אפשר לפחות לתכנן מפגש.

מתן4ל

New member
ביום שלישי ב8 בערב נוח לך?

אפשר לפחות לתכנן מפגש אבל אני מפחד שאני יהיה היחיד שיגיע...

limilu

New member
*אהיה ../images/Emo13.gif

ויום שלישי לא מתאים לי, אולי שבוע הבא? שמע, צריך פשוט לפתוח שרשור [ולהחזיק אצבעות], אולי זה יעבוד איכשהו.

מתן4ל

New member
טוב אז שבוע הבא

לי כל יום מתאים, (גם ימים אחרים בשבוע הזה). ובסדר ברגע שתחליטי על יום אני אפתח שרשור...

limilu

New member
לדעתי אפשר אחרי יום שלישי הבא

בערך בכל תאריך כמעט. אבל לא יודעת מה מתאים.

Bobot

New member
מתן הוא לא באמת חנון! הוא שתול!

הא! עליתי עליך, אתה רוצה להפיל את כולנו! אין חנון שלא מכיר את אורסון סקוט קארד, סופר המד"ב הגדול! אתה מוקף, אין טעם להתנגד. מי שלח אותך?

מתן4ל

New member
אז תגיד המשחק של אנדרי...

אני כמעט ולא זוכר ספרים לפי שם של מחבר (למעט אסימוב וקוני וילס) קראתי את הספר(אני חף מפשע), אפילו ספר נחמד

Boldo

New member
קארד סתם לפלף

הוא נתפס יותר מדי ליקום של אנדר. איפה הוא ואיפה שלושת הענקים אסימוב היינליין וקלארק](אפילו באיכות הספרים , אני מעז להגיד, אנדר נופל מהסדרה של ראמה, או מ"גר בארץ נוכריה" או מ"האלים עצמם" (סדרת המוסד-רובוטים-אימפריה לא נדונה כאן מפני שהיא בגדר נוסטלגיה אצלי - המד"ב הראשון שקראתי - לכן אני משוחד) ]. שלא תביני לא נכון - אני מאוד אוהב את הסדרה, במיוחד את ההמשכים ("דובר המתים" והשאר).

Tervingi

New member
קארד לא לפלף :(

אז מה אם יש לו משקפיים?! למען האמת אי אפשר להשוות בין אסימוב, היינלין וקלארק לבין קארד, הסגנון שלהם, למרות ששניהם מוגדרים כ"מדע בדיוני" פשוט כ"כ שונה אחד מהשני... אגב, לפני כמה חודשים גם אני גיליתי שלאורסון סקוט קארד יש ספרים טובים (והרבה) מלבד סדרת המשחק של אנדר, אלווין מייקר לדוגמא (Alvin Maker) היא סדרה ממש טובה.

אתה מציע לי נישואין? ../images/Emo8.gif

וזה ממש לא סיפור מעניין. פשוט שני המחשבים הראשונים שלי (מכיתה ז' עד שנה א) היו ענתיקות שנזרקו מהעבודה של אבא שלי, אז לא ניסיתי להריץ עליהן משחקים כי הם כבר לא עמדו בדרישות המינימום של כל מה שהיה בשוק. אז בכל הקשור למשחקי מחשב - מדובר בפער שאין לי כוח לגשר עליו.

מתן4ל

New member
נו שיהיה ../images/Emo13.gif

דווקא לא התכוונתי אלייך ספציפית אלא באופן כללי כל בת (ברשימה הזו) אמורה לשמוח ששמתי אותה מעל הבנים. (ותודה על ההסבר על המשחקי מחשב)

למעלה