סיכומה של עונה, ובכלל..

Michal s3

New member
סיכומה של עונה, ובכלל..

יש הרבה היבטים לעונה הזו, חיובים ושליליים.. הפעם לשם שינוי נתחיל מהחיוביים. קודם כל, זכינו לראות לטעמי נבחרת מדהימה - ללא ספק הנבחרת החזקה ביותר משלושת העונות וכל רקדן שם יגיע עוד רחוק. גם המודחים הראשונים בתוכנית היו מוכשרים מאוד, ובאמת שלא נראה לי שנזכה עוד לראות נבחרת כ"כ כשרונית וחזקה בעונות הבאות. דבר נוסף, הכוראוגרפיות בתוכניות. אני חושבת שהעונה הכוראוגרפיה הייתה מעולה, כאשר יוני סוטחי הצטרף לצוות הכוראוגרפים ומעונה לעונה הכוראגורפיות רק נעשות יותר גרנדיוזיות, הן בריקוד והן במשחק, מה שרק מוסיף כמובן. מאוד אהבתי בתוכנית הראשונה שצירפו עוד שופטת לתוכנית ולדעתי צריכים לאמץ את הרעיון הזה באופן קבוע בעונות הבאות (אני לא יודעת עד כמה אני אצפה בהן, כי אחרי הגמר היום אני דיי מתחילה להתייאש..אבל בכל זאת). כאן אפשר לדעת בוודאות שיש שיפוט אובייקטיבי מצד השופט שמתארח באופן חד פעמי בתוכנית. בשעה מאוחרת זו לא עולים לי עוד דברים לראש..אלה העיקריים לדעתי ואתם מוזמנים להוסיף עוד דברים שעולים בדעתכם. לגבי ההיבטים השליליים, נראה לי שאחרי כל התלונות שהיו פה במהלך התוכנית אפשר לכתוב מגילה, אבל שוב לחזור על זה זה מיותר ואני רק אציין בקצרה : בראש ובראשונה-חוסר אובייקטיביות מצידם של השופטים. נראה כי לפעמים השופטים ילכו עם הפייבוריטים שלהם ב"אש ובמים" ויפרגנו להם בכל מצב, גם כאשר הרקדן אינו סיפק את המיטב באותה תוכנית או היה ברמה שווה לרקדן אחר בנבחרת. העונה זה בלט לעין במיוחד ומאוד צרם, במיוחד בשלבים האחרונים שלה. קבעון לגבי מספר לא קטן של סגנונות. דוד דביר מסתבר מקובע לעוד מספר סגנונות מלבד ההיפ הופ שהוא והאמדורסקית כ"כ לא אוהבים, כמו הריקוד היפני, הרומבה הקובנית וכד'. באשר להיפ הופ עצמו, תמיד דואגים להעיף את הרקדנים שבאים מהתחום הזה מוקדם ולא פעם שלא בצדק. אני לא משתגעת על היפ הופ באופן כללי, אבל לא חושבת שצריכים לפסול את הסגנון הזה על הסף, הרי בסופו של דבר הוא גם כחלק מעולם המחול. צמצום הפיינסליטים. דווקא בעונה שמספקת את הנבחרת הכי טובה בתולדות התוכנית, מצמצמים את הפיינליסטים לשלושה ומלבד עניין של רייטינג אין פה שום היגיון והגינות. החלטה שלא תרמה בשום דבר, נהפוך הוא, אני מקווה בשבילם שהם יחזרו לארבעה מתמודדים בעונה הבאה. תוסיפו לזה את גלגל ההצלה שבוזבז עוד לפני שהחלה העונה עצמה. היו צריכים לשמור אותו לשלב מתקדם יותר, הודחו רקדנים מצויינים במשך התוכנית וחבל שלא נתנה להם עוד הזדמנות. אלו הדברים שהפריעו לי בעיקר.. כשהראש יתפקד אפרט יותר. ומה נותר לסכם, במידה ואצפה עוד בכל תוכניות הנולד למינהן יהיה נותר לקוות רק שיהיה שינוי סוף סוף ושנזכה לתחרות אמיתית ואמינה. אם לא, אקווה שיורידו את התוכניות האלה מהמסך וזהו, חבל על הזמן והמאמץ של כולם. שיהיה לילה מצויין.

moshavnikit

New member
אין מה להוסיף.. ../images/Emo4.gif

זה גם הגיע שבוע אחרי השערוריה שהיתה בקדם אירוויזיון שלהם ומי שצפה בו ולא היה בעד השיר של דנה אינטרנשיונל בכלל הרבה יותר קשה לקבל את זה, זה כבר מעלה בחילה...

למעלה