סיפור היום מהעייניים שלי. יום תח"צ

מצב
הנושא נעול.

omdor

New member

שלום לכם חברים יקרים אז זה הוא סיפור היום מהעייניים שלי אז ככה: היום לאחר הבית ספר כאמור אני נוסע בקו 5 מיהודה המכבי עד לרכת ומשם לוקח קו 10 הביתה אז נסעתי בקו 5 ושאני יורד ברכבת אני רואה קמפיין של דן והפורום הירוק ושלטים למען הרכבת הקלה ועוד.. אני רואה מלא אנשים מתקוובצים באותו רגע היה עליי מצלמה[מהפלאפון אני בשלבי קניית דיגיטלית מצטער על התמונות באיכות לא כל כך טובה אבל חשוב לי שתראו]והתחלתי לצלם את השלטים של דן [צימצמתי כמה שאני יכול את התמונות שצילמתי]והנה זה מתחיל המסע היומי המשך הסיפור בהודעות הבאות

omdor

New member
דגלים ...

שלום לכם חברים יקרים אז זה הוא סיפור היום מהעייניים שלי אז ככה: היום לאחר הבית ספר כאמור אני נוסע בקו 5 מיהודה המכבי עד לרכת ומשם לוקח קו 10 הביתה אז נסעתי בקו 5 ושאני יורד ברכבת אני רואה קמפיין של דן והפורום הירוק ושלטים למען הרכבת הקלה ועוד.. אני רואה מלא אנשים מתקוובצים באותו רגע היה עליי מצלמה[מהפלאפון אני בשלבי קניית דיגיטלית מצטער על התמונות באיכות לא כל כך טובה אבל חשוב לי שתראו]והתחלתי לצלם את השלטים של דן [צימצמתי כמה שאני יכול את התמונות שצילמתי]והנה זה מתחיל המסע היומי המשך הסיפור בהודעות הבאות
דגלים ...

omdor

New member
לאחר מכן..

ועוד ..
אני מראה לכם הרבה דגלים כדיי להראות לכם את ההשקעה זהו לדגלים!האחרון לדגלים!
לאחר מכן..
חזרתי הביתה ראיתי את ההודעה בפורום שנכתבה ע"י איל ורצתי לבית העיתונאים תודה איל התמונה המפרט של המפרקית המוצג לציבור

omdor

New member
תמונה יותר ברורה

לאחר מכן..
חזרתי הביתה ראיתי את ההודעה בפורום שנכתבה ע"י איל ורצתי לבית העיתונאים תודה איל התמונה המפרט של המפרקית המוצג לציבור
תמונה יותר ברורה

omdor

New member
רציתי להכנס פנימה ו...

תמונה יותר ברורה
רציתי להכנס פנימה ו...
התחלתי לשאול אנשים שיצאו מהבניין אז שאלתי אחד מאוד נחמד הוא הביא לי גם עלון שחולק בדיונים והוא סידר לי להכנס פנימה [אבל זה היה מאוד קצר כי הוא הוציא מישהו מהדיון באמצע והוא היה צריך לחזור הוא הוציא אותו כדיי לפתוח ולא הספקתי אפילו לצלם הריח היה מדהים פלסטיק חדש נשף באפי הייתי בפנים רק ל300 שניות וזהואך הוא אמר לי שאם אני רוצה אני יכול לבקר במוסך באזור שם הוא מלמד נהגים חדשים(הכוונה היא לזה שפתח ויצא מהדיון)אז נשאר לי תמונות מבחוץ של האוטובוס [לא הספקתי לצלם בתוך כי הוא הסביר לי כמה דברים]אוטובוס צד מקדימה

omdor

New member
עוד תמונה מבחוץ

רציתי להכנס פנימה ו...
התחלתי לשאול אנשים שיצאו מהבניין אז שאלתי אחד מאוד נחמד הוא הביא לי גם עלון שחולק בדיונים והוא סידר לי להכנס פנימה [אבל זה היה מאוד קצר כי הוא הוציא מישהו מהדיון באמצע והוא היה צריך לחזור הוא הוציא אותו כדיי לפתוח ולא הספקתי אפילו לצלם הריח היה מדהים פלסטיק חדש נשף באפי הייתי בפנים רק ל300 שניות וזהואך הוא אמר לי שאם אני רוצה אני יכול לבקר במוסך באזור שם הוא מלמד נהגים חדשים(הכוונה היא לזה שפתח ויצא מהדיון)אז נשאר לי תמונות מבחוץ של האוטובוס [לא הספקתי לצלם בתוך כי הוא הסביר לי כמה דברים]אוטובוס צד מקדימה
עוד תמונה מבחוץ
הצד של האוטובוס[ושוב מצטער מאוד על האיכות]

omdor

New member
עוד אחת ותיקון טעות זה היה האחורה

עוד תמונה מבחוץ
הצד של האוטובוס[ושוב מצטער מאוד על האיכות]
עוד אחת ותיקון טעות זה היה האחורה
זה הצד הקודם זה היה אחורה

omdor

New member
אחרון למפרקי

אחרון למפרקי
והתמונות של המפרקיות מוקדשות לצחקן[יצחק] אשר כל כך רצה לראותם יצחק זה בישבילך!

omdor

New member
בדרך חזרה נסעתי לרידינג

אחרון למפרקי
והתמונות של המפרקיות מוקדשות לצחקן[יצחק] אשר כל כך רצה לראותם יצחק זה בישבילך!
בדרך חזרה נסעתי לרידינג
כדיי לראות אולי אני יצליח לתפוס את משה במפרקית שלו החדשה מאגד אבל לא הצלחתי אך תפסתי נהג שאני מכיר וצילמתי 2-3 תמונות מהאוטובוס שלו הוא נהג דן שמו ירון דורי בעבר מנהל מחלקת תכנון תנועה בדן תמונה שלו[אולי לא ברורה כל כך אבל הייתי חייב לעלות תמונה שלו

omdor

New member
האוטובוס שלו

בדרך חזרה נסעתי לרידינג
כדיי לראות אולי אני יצליח לתפוס את משה במפרקית שלו החדשה מאגד אבל לא הצלחתי אך תפסתי נהג שאני מכיר וצילמתי 2-3 תמונות מהאוטובוס שלו הוא נהג דן שמו ירון דורי בעבר מנהל מחלקת תכנון תנועה בדן תמונה שלו[אולי לא ברורה כל כך אבל הייתי חייב לעלות תמונה שלו
האוטובוס שלו

omdor

New member
ועוד נצל"ש שלי

נצל"ש שלי
תמונה מרידינג נהג קווים מתקן את המנורה שלו
ועוד נצל"ש שלי
קו 6 לבן כמו של 27 חבל עליהם בקו שם כמו שאיל אמר שישימו את המפרקיות החדשות שם
חחח..

elians

New member
תודה רבה רבה על התמונות

ועוד נצל"ש שלי
חחח..
תודה רבה רבה על התמונות
אהבתי נורא

צחקן

New member
תודה רבה!!!

ועוד נצל"ש שלי
חחח..
תודה רבה!!!
ב"ה הצחשב שלי פורמט ואני צריך להחזירו לשירות. בנתיים אני על המחשב של האחיות... .

fireman

New member
פששש איזה דגלים יפים.....

ראית איזה יופי איל? איך פספסנו את זה? דווקא היינו שם היום...

evgeniy2

New member
אבל האיכות מסלולרי ! תקנה מצלמה !

ראית איזה יופי איל? איך פספסנו את זה? דווקא היינו שם היום...
אבל האיכות מסלולרי ! תקנה מצלמה !
דיגיטלית, חחח סתם בצחוק אחי. ! אחלה של תמונות, חבל שלא אמרת שהית בנמל תל אביב, כי גם אני שם היתי מהבוקר, ורק עכשיו חזרתי הביתה. היום האנשים היו עם שיחמה כזאת כאילו קיבלו מיליון דולר, אף אחד כימעט לא הטמין שהנסיעות חינם...ח...... באיזה קו צילמת את המפרקית של דן ? ד"א היום נסעתי על קטנועה באלנבי בשעיה 23:22 וראיתי את נהג מוריס שאני מכיר, חבל הוא לא ראה אוטי. וגם נהג של 475 הסיעה אותי ממש עד הבית, כי האוטובוס היה ריק לפני סוף המסלול, איזה נחמד זה מצידו

מצב
הנושא נעול.
למעלה