סיפור חיי...

N o i A

New member
סיפור חיי...

שלום לכולם...דבר ראשון מזל טוב על פתיחת הפורום....:) אחלה פורום.. קוראים לי נוי..רציתי לשתף לאותכם בסיפור חיי ולשמוע מה יש לכם לומר.. אוקי... כשהייתי קטנה..(אני מדברת כבר מגיל שנה) אבא ואמא שלי הרביצו לי אמא ממש פכות.. אבל אבא.. עם כל מה שבא ליד, מקלות, חגורות, הכל! לא היה יום שלא היו לי איזה 3 סימנים עליי.. הזמן עבר.. הייתי כבר בת 4 אבא עדיין מרביץ..הלכתי לגן.. ושם הגננת גם הרביצה לי.. היא גם נגעה בגוף שלי..היא הכניסה לי מקלות ל****..וגם הביאה לילדים אחרים לעשות את זה..אני באתי לאמא שלי ואמרתי לה את זה.. אמא לא האמינה וככה זה נמשך.. אחרי כמה חודשים אמא ראתה כבר דם והעוזרת גננת לא יכלה יותר ואמרה לאמא שלי... כמה שאמא בכתה כאילו לה זה קרה..כמובן שאת הגננת העיפו..וזהו.. הכל נמשך חראגיל גם בבית..ההורים כל הזמן קיללו ירדו ופגעו בי... זה היה הכי קשה.. כל מה שהם אמרו.. אבל המכות מצד אבא עדיין היו...אני כמו טיפשה לא אמרתי כלום..! גדלתי בידיע שזה בסדר ונורמלי לגמרי... לא שאלתי את חברים שלי... אוקי.. בכיתה ג'עברנו דירה.. הגעתי לאיפה שאני עכשיו.הכל המשיך כמו שהוא...אני התחלתי לעשן! בכיתה ג!!! בכיתה ה' אני הפסקתי..תאמינו שההורים בכלל לא ידעו מזה?? המכות קצת הפסיקו בבית.. אבל ההרגשה תמיד נשארה... הרגשה שהכל בסדר.. לא ידעתי מה זה אהבה...פשוט לא...הילדה הטיפשה שלא ידעה שמה שקורה לא בסדר..! בכיתה ו' כבר סבלתי מהצקות מגעילות מצד הבנים.. זה היה קשה אבל עבר.. בכיתה ח' הייתי בגן.. איש אחד בא דיבר איתי.. נגע בי...אני הייתי טיפשה! בשוק! לא אמרתי כלום! עד שחבר של חברה שלי בא והעיף אותו! שוב אני טיפשה! למה לא אמרתי או עשיתי כלום!? מאז הנה אני... אני מסתובבת כבר חצי שנה ככה עם חבורה של בנית בני 18 ומעלה... הם כמו אחים שלי... היום אני יודעת שמי שיגע בי הוא מת! יש עוד פרטים קטנים בסיפור חיי.. אבל זהו בעיקר העיניין... יהיה נחמד לדעת מה אתם חושבים.. נוי

מוצרלה

New member
N o i A היי ../images/Emo24.gif

לפחות את מודעת למה שאסור לעשות לך או לכל אחד אחר. האם פנית לטיפול כלשהוא? האם מישהו יודע על מה שעבר עליך? איך גננת יכולה להרשות לעצמה לעשות דברים כאלו,ועוד יותר..... איך העוזרת גננת שותקת? חוץ מזה שפיטרו את הגננת, מה עוד עשו איתה? את מוזמנת להשאר, ונוכל לפחות להקשיב ולנסות לעזור.

N o i A

New member
לא פניתי...

יותר נכון ההורים שלי לא הפנו.. הם לא חשבו שצריך... כמובן שהם טעו.. כי אני חייה עם זה כל יום שעובר...! ואת הגננת .. התברר שהיא עשתה את זה גם בגן לפני שהיא באה לישות.. העיפו אותה מהישוב, היא לא יכולה להיות יותר גננת.. והיא שילמה כנס אם אני לא טועה..

מוצרלה

New member
קנס היא ../images/Emo12.gifשילמה???

אני בשוק. קנס?????
נויה, עוד לא מאוחר לגשת לקבל טיפול, את צעירה שעדיין נרדפת על ידי העבר, זה ישליך עליך כל החיים אם לא תטפלי בזה עכשיו. אם יש לך בעיה של כסף, תמיד תוכלי לפנות לתחנה לבריאות הנפש של משרד הבריאות,ושם תוכלי לקבל שיחות ללא תשלום. את צריכה לברר אצלך באיזור היכן יש תחנה שכזאת, והם עושים עבודה נפלאה שם. או דרך המרכזים לנפגעות אונס. אם תרצי תגידי לי,ואברר לך לגבי התחנה לבריאות הנפש, אם תרצי תוכלי ליצור איתי קשר למסר. אשתדל לעזור בכל מה שיכולה, את יכולה גם לבכות ולפרוק. תשתמשי בי, מושיטה לך את היד
ותהיי חזקה, יהיה בסדר

Sagit3

New member
באגודה להגנת הילד מעניקים טיפול,

גם לבוגרים שעברו התעללות בילדותם. אבל נראה לי שהטיפול שלהם בתשלום. בהתאם לאתר האינטרנט שלהם הטיפולים שלהם מאוד ייחודיים, הם עשו עלי רושם של מקצועיות. קישור בהודעה למעלה. שגית.

שילה1

New member
יקירה..גשי לקפה "הפוך על הפוך"

הקרוב למקום מגורייך. זה מקום המיועד לבני נוער,ושם תוכלי לקבל הכוונה לטיפול מקצועי,ללא עלות. אם זקוקה לפרטים,פני אלי במסר. מוצרלה-האם את מכירה את "הפוך עך הפוך"?

מוצרלה

New member
היי שילה

נדמה לי ששמעתי לא מזמן על הבית קפה הזה, זה לא בית הקפה של העמותה שהנשיאה שלה היא אשתו של אהוד ברק?? רעיון מצוין!!!!!!!!!!!!!

שילה1

New member
אכן..רשת של בתי קפה מטעם עמותת

על"ם. מנוהלים על ידי בני נוער,ניזונים מתרומות ובכל אחד מהסניפים בערים הגדולות,אנשי מקצוע לצורך הכוונה ועזרה. בתי הקפה פתוחים לכל,ללא כל שאלות והטיפול אנונימי באוירה נינוחה. ממליצה בחום! (הנסיכה שלי התנדבה במקום זה תקופה ארוכה,ואף "סחבה"אותי לביקור,שהיה מאלף וגם מעלף!)

fear dark

New member
נוי, אם את אכן מעוניינת ללכת להפוך

על הפוך-תפני אלי אני אגיד לך מהו הסניף הקרוב אליך ואקשר אותך עם מישי משם...

למעלה