סיפור עצוב מהחיים

מצמץ

New member
סיפור עצוב מהחיים ../images/Emo7.gif

בתור אדם שנוסע להרבה תערוכות רכב בעולם ומכיר את האלפיון בעולם הרכב אספר לכם על סיפור עצוב שקרה לי בדרך לתערוכת דיטרויט בארה"ב בשנת 1997 כפי שאמרתי טסתי לארה"ב ובדרך בטיסת קישור עצרתי בלונדון עם טיסת המשך בעוד 4 שעות, נו אז מה עושים 4 שעות? נוסעים לסוכנות מקלארן בלונדון
הרמתי טלפון לבדוק שיש שם מישהו בכלל (שעת צהריים) למזלי היה
נודע לי שהחברה אוספת לקוח משדה התעופה בשעה הקרובה ושאוכל להצטרף לנסיעה לסוכנות
נסעתי אם מישהו שמיצג איזה שיח מדובאי (או אבו-דאבי אני לא זוכר איזה משניהם) לאחר כחצי שעה הגענו לסוכנות יש שם רק סוכנת אחת בדרך כלל (שלדעתי בגדיה עולים כמו ג´אנט של מקלארן לפחות) הסוכנות היא קטנה בערך 10X5X3 מ"ר אבל איזה מראה גב הסוכנות נראה כאילו שחצבו אותו מהר של שייש מבריק שחור ולבן משהוא מהסרטים. עם מסך מחשב שיוצא משולחן השיש בהתאם (כמו בסרט מילכוד) מכוון שהסוכנת והנציג דיברו על עסקים שוטטתי "לתומי" מסביב למכונית המקלארן F1 המיטאלית שעומדת על כן תצוגה עגול. הדבר היחידי שאסור לעשות הוא לשבת במכונית (כפי שניחשתם שייכת למישהו ולכן אם הייתי יושב הייתי משלם ביוקר תרתי משמע. לאחר צילומים רבים כפילם וחצי וכמובן לקיחת פרוספקט (לא לא הדבר האמיתי שבעלים מקבלים) נאלצתי לתפוס מונית לשדה התעופה. איך אומרים "עם החשק בא התיאבון"
ולשבת על מטוס 7 שעות עם צפייה לתערוכת מכוניות ממש לא עוזרת להרגיע לאחר אחה"צ מרגש. עכשיו אתם שואלים את עצמכם "הבנאדם היה בסוכנות מקלארן" "נוסע לתערוכת מכוניות" מה עצוב בסיפור הזה
לאחר שחזרתי לארץ נודע לי שהמצלמה שלי לא היתה תקינה ושכל הפילים שלי הלכו
+
+
אבל סוף טוב הכל טוב אספתי תמונות מהתערוכה מחברים בארה"ב ובשנת 1998 ביקרתי במפעל+בסוכנות של מקלארן דבר שפיצה על הכל. סיפור מרגש אך גם מיאש. אינני יודע אם הסוכנות של מקלארן בלונדון עדיין פתוחה נוכח העובדה שכל ההזמנות סופקו אך ביקור ברח´ פארק ליין והסביבה הוא המקום ללכת בלונדון אם אף פעם לא ראיתם פורשה/למבורגיני וכדומה.

למעלה