סיפור קצר

ינשוFון

New member
כן, מה שהיא אמרה

אפי הוא קריקטורה מציקה של סטיפלר לא מצחיק. ולמרות שאני ליברטריאן בדעותי איין ראנד נוראית בקטע של הנאומים.

היי! קראתי את הביקורת שלך כי לפעמים את שנונה

ואני חייבת לציין שאפי היה אחד הדברים הבודדים שדוקא אהבתי בסיפור! הוא די קרטוני ושבלוני (כמו שאר הדמויות, למרבה הצער) אבל אני מתה על אלה שמנסים לעצבן פמיניסטיות בכוונה ^^ בכלל לא כי אני כזאת ולגמרי מתה על עצמי. בכלל

חח אני חייבת להגיד שזה מעניין לראות

מה הקוראים חושבים על הדמויות ואיך זה משפיע עליהם. לא ניסיתי לגרום לאפי להיות שוביניסט-מעצבן-פמיניסטיות, אלא סתם בחור שממש אוהב בנות וסקס. יש כאלה טיפוסים בכל מקום שהולכים אליו והם תמיד מצחיקים. כנראה שלא ממש הצלחתי כאן.

הממ. מהיכרותי עם טיפוסים שאוהבים בנות וסקס

הם לרוב מקסימים כלפי בנות ומדברים כמו אפי רק בחברת בנים (ובחברתי, שאני כמו ג'ני מיורוטריפ. I'm a girl! ואף אחד לא מאמין לי).
בלי קשר, יש הרבה בנים שבכוונה אומרים לבנות מתחסדות (כמו אריקה) הערות שוביניסטיות קיצוניות (או אפילו כשבנות כאלה לא שומעות, סתם בתור בדיחה שלוחשים לידידה/חבר בשיעור), וזה לאו דוקא בא להביע את זה שהם אוהבים בנות וסקס אלא פשוט להציק/להצחיק. אני גם נהנית לעשות את זה.
מצד שני אני גם מחפיצה זכרים כביטוי לאהבת בנים וסקס. אז...לא יודעת. בכל מקרה התחברתי לאפי ^^

ויימס

New member
אז...

את אישה ששונאת נשים אחרות, ומשתפת פעולה עם גברים שוביניסטיים כדי להרגיש מיוחדת ומגניבה. את לא כמו כל הנשים האחרות ההן! את פתית שלג מיוחד! זה לא כאילו שלא ידעתי שאתן קיימות, אבל את מספרת את זה בנימה של מי שמשוכנעת שהיא חתרנית ויוצאת דופן, בעוד שבפועל היא הקלישאה השחוקה ביותר בספר. אם לא תשכתבי את עצמך, רק קריפים משעממים יקראו אותך.
&nbsp
בברכת 'אני אמא אדמה, ואת חרק קטן שכלוא בתוך בלניצ'ס,'
סר סמואל ויימס.

ויימס

New member
אם הוא ממש "אוהב בנות" אז הוא פדופיל.

אם את מתכוונת שהוא נמשך לנשים ואוהב סקס, אז זה פריטי מאץ' 90% מהגברים וזה לא אומר כלום, זה לא באמת אופי.
הרבה פעמים השוביניזם של אנשים מתורץ כ "הם אוהבים סקס והם מנסים להצחיק", אבל אם תסתכלי על הדברים שהוא אומר, רק מבחינת המשמעות הטהורה שלהם, מתחת לעננת ה "אני אוהב סקס ומנסה להצחיק", הם שוביניסטיים.
אני לא יודעת עד כמה זה חשוב לסיפור, או אם את מתכוונת לשכתב אותו, אבל סתם לידע כללי.

בלגונה

New member
אני יודעת שזה דיון ישן

ויש איסור לא כתוב על להגיב על הודעה אחרי שעבר שבוע מפירסומה.
אבל אני חושבת שהדמות של אפי כתובה טוב. יש לי ידיד כזה בלימודים. וכן, הוא שוביניסט, ואני תמיד מתעצבנת עליו ואומרת לו שהוא שוביניסט וסקסיסט והוא תמיד מסכים איתי. זה היה ממש כמו לקרוא את הדמות שלו וזה הצחיק אותי, כי זה מוכר.

ויימס

New member
דיברתי אל וולדמורט. את וולדמורט?

את אדון האופל? את זה שאין לנקוב בשמו? את צאצאית של סאלאזאר סלית'רין? חזרת לחיים באמצעות עצם האב ודם המשרת? יום ההולדת שלך ב 31.12? בילית שנה שלמה מתחת לטורבן של קווירל? קוראים לך טום רידל? את מלחששת עם נחשים? דוד שלך זה מורפין גאונט?
לא? אז למה שלא תעשי Evanesco ומממ, ביי?
&nbsp

מה זה Evanesco ?

יש פסטה כזאת לא?
היי, הייתי חייבת לומר *משהו*, מטעמי לא-תעמוד-על-דם-הדמות-הכי-שווה-בסיפור-הזה. לא חשבתי לומר משהו לזכות אפי בביקורת שלי כי נראה לי ברור שהוא הכי אח שם, ומכיוון שהתברר לי שזה לא ברור, היה חשוב לי שוולדי לא תקבל את הרושם שכולם שונאים אותו. כי לא כולם לא!
אני לא מבקרת את הביקורת שלך, או משהו. אני יכולה אם את רוצה: למשל, האות א' תקועה לך במקלדת. זה "גונט" ולא גאונט. "סאלזאר" ולא סאלאזאר.
ביקורת.

ויימס

New member
לא קראתי בעברית, אז אני לא מכירה את האיות הזה.

אבל פספסת טעות חשובה בהרבה- זה בשר המשרת ודם האויב! כיצד יכולתי להזניח את פיטר פטיגרו שנתן את ידו למען המאבק, מה שתמיד גרם לי לתהות האם הוא מטפל בעניינים עם היד האנושית או היד הביונית.
&nbsp
מעולם לא אמרתי שאף אחד לא יאהב את אפי. אמרתי למה לא אהבתי אותו, ואפילו אמרתי למה אנשים אחרים (כמוך) עשויים לאהוב אותו.

סקיפי

New member
מספיק

אני מכריזה על תיקו בהאבקות הבוץ. תנגבו רגליים לפני שאתן נכנסות הביתה.

ויימס

New member
כן, תהיתי מתי הפטיש יגיע.

pun intended!

וחוץ מזה, היי!
למה בכל פעם ששתי בחורות מתווכחות מישהו חייב לרמוז שזה מופע בידור לטובת גברים סטרייטים, הממ? האם שתי נשים לא יכולות לתעב זו את זו מבלי שזה יסתובב סביב ה*** של איזה גבר אקראי?
check yourself before you wreck yourself, סקיפי! סנאפ סנאפ!

*אנחה* טוב, בסדר.

הולי פאקשמוליק

אני אפילו לא הייתי פה אחרי שנתתי לוולדי את הביקורת שלה. עניתי לויימס מתוך נימוס בלבד (בשגרה אני נמנעת מלהתווכח עם פמיניסטיות וטבעונים, אבל כשהם פונים אלייך ישירות צריך להגיד *משהו*). ואת עושה ממני שניצל?
נעלבתי

נ.ב
פעם הבאה בלי מטאפורות היאבקות בוץ, טוב? עמודי חשפנות, אולי. תמיד רציתי לנסות את הקטע הזה שנתלים עליו הפוך.

ויימס

New member
אבל חשבתי שסיימנו...

זה משעשע, כי גם אני בדר"כ נמנעת מלהתווכח עם שוביניסטים אבל כשהם פונים אליך ישירות פשוט ***חייבים***
להגיד משהו.

לא אכנס איתך לתחרות חשפנות...
however...
מה השעה עכשיו? יש תחרות סיפורים בעולמות עוד שלושה חודשים וחצי. רגע, תני לי שנייה לסדר את התפאורה...
עיירה מדברית שהאל שכח, שיח מיובש מתגלגל לרוחב הדרך, חצות היום, זר רנדומלי מנגן במפוחית, מגפיים עם דורבנות, פונצ'ו, את יושבת בפאב החביב עליך, שותה בירה פושרת בטעם שתן (לא, אני לא יודעת מאיפה את מזהה את הטעם), ולפתע חבטה של ספל בירה על הדלפק לידך, את מרימה את העיניים כדי לראות פנים מוכרות מאחורי אבק הדרכים והזמן- אבל לא! את הרי הסגרת אותי לתליין לפני שתים עשרה שנים בסאן אנטוניו, וזה היה אמור להיות סוף הסיפור. אני מסיטה את הסיגר מזווית אחת של הפה לזווית השניה, ואומרת, "יש שני סוגים של חתולים, יקירתי, אלה שנכנסים דרך הדלת, ואלה שנכנסים דרך החלון."
אני מצמצמת את העיניים, את מצמצמת את העיניים. קלוז אפ עליי, קלוז אפ עליך. את, אני, את, אני.

אני אנצח. אני תמיד אנצח.

ויימס! אני מקווה שלא אעליב אותך כשאומר

שזה היה הדבר הכי טוב שאיי פעם כתבת! טוב, ממה ש*אני* קראתי.
קטע מעולה, אווירה מדויקת, מתח בין דמויות - יש הכל!

ויימס

New member
את מוזמנת להעליב אותי ככה כל יום.

(מהרהרת במשמעות של מה שכרגע אמרתי... )
נופ, זה עדיין בסדר!

למעלה