סיקור ההופעה

• פותח הנושא RBA
  • פורסם בתאריך

RBA

New member
סיקור ההופעה

21/12/02, שעה 22:00, נמל ת"א. מאות אנשים בחוץ בקור מחכים בתור לקופה, בפנים בתוך ההאנגר היו להערכתי כבר כ-2000 איש. 22:20, חגי מזרחי (קלידן של ארקדי) עולה ובניגון איטי עולים בזה אחר זה: קוזו-בס ארקדי-גיטרה, קלידים ז´אן פול-תופים מיכה-גיטרה מיקי-גיטרה והם מתחילים: ....חושב אולי אני מת.............יש זמן לא הספקתי להתאושש ומיקי טוען את הגיטרה ו...פרדי על הבוקר...-מה יהייה המשך יבוא

RBA

New member
המשך סיקור 1

המון נערים ונערות היו בהופעה אבל יחד איתם גם ראיתי את הדור של בני 30+, ככה בשקט מאחור עם בירה ביד, עיניים אדומות ושרים ביחד עם נטאשה. אני לא כל כך זוכר את סדר השירים, אבל היה גיוון מיוחד עם ביצועים יפים. (צריכים להודות גם חברת הסאונד כי היה סאונד מעולה) מלבד: "על קו הזינוק", "אני אוהב אותך" וכל הדיסק "שינויים בהרגלי הצריחה"(לא שיש טענות) היו גם כמה ביצועים שאני לא אשכח בחיים: עוד שבר משבר(לזכרו של יוסי אלפנט). שם(בצוע מדהים של ארקדי ומיכה לבד על הבמה). "...את יודעת שפעם הייתה בי האש שאת מחפשת...) --------------------------------- מיכה גם שר לבד(מסמרים ונוצות וטבריה) ארקדי גם לבד(אוהבת לא אוהבת, היא לא דומה) --------------------------------------- שברי את הטלויזיה(כולל המונולוג לפני, מיכה מקריא מדף על הבמה את המונולוג מתוך "רדיו בלה, בלה"(....כלב מזיין טלוויזיה...) ארקדי צרח את "אוגי"(ע נ ק)- בהדרן. ארקדי גם נתן ביצוע יפה ל: "תני לי סימן לרגע" המשך יבוא

exit_from_here

New member
אני מבין שהפסדתי בגדול

זה ייכנס למאמרים וגלריה-אם יש לך עוד תמונות אני אשמח אם תשלח לי.

exit_from_here

New member
רצון זה דבר מעולה../images/Emo8.gif

בואי נסכם שיעשו מופע הופעות בכל הארץ? עכשיו רק חסר ליידע אותם

RBA

New member
אחרון ודי + סיכום

ב 19 בדצמבר, מיכה חגג יומולדת 40. אז מזל טוב מכולנו. בכל מקרה אני מקווה שנטשה יחזרו כי הם הכי גדולים שיש. ודווקא היום שכל כך חרא כאן, דווקא היום, הם צריכים להיות ולהשמע... ואחרי ההופעה המדהימה הזו אני מבין עד כמה. רועי.

למעלה