סכמ"ש אחרון לחודש אוגוסט!

crazy smiley

New member
סכמ"ש אחרון לחודש אוגוסט!

איך עבר לכם החודש?
איך הייתם מגדירים את החודש? טוב/רע?
משהו מיוחד שעשיתם החודש?
שיר השבוע:
שיר השבוע של הבויז:
סרטון/קליפ השבוע:
משפט/ציטוט השבוע:
איך עבר השבוע?
תוכניות לשבוע הבא:
תמונת השבוע: שבוע מהנה לכולם!!

../images/Emo256.gif = התאהבתי באייקון הזה

איך עבר לכם החודש? משעמם
איך הייתם מגדירים את החודש? טוב/רע? בין לבין, הרי ההורים שלי היו שבוע בחו"ל.
משהו מיוחד שעשיתם החודש? קצת שופינג
שיר השבוע: Leona Lewis ft. One Republic - Lost Then Found
שיר השבוע של הבויז: Bigger
סרטון/קליפ השבוע:
משפט/ציטוט השבוע:
איך עבר השבוע? מעייף בגלל שהייתי באותו שבוע פעמיים באיקאה בראשל"צ
תוכניות לשבוע הבא: ביקור רופאים
תמונת השבוע: אני והתספורת החדשה שלי

crazy smiley

New member
זה סוד.. ../images/Emo8.gif

חחח סתם......... אני מניחה שבאחד מהחגים, או שממש בתחילת אוקטובר, לפני שאני מתגייסת.

ravitsal

New member
חודש

איך עבר לכם החודש? רגיל נחמד.. איך הייתם מגדירים את החודש? טוב/רע? בסדר.. מנסה לנצל כל רגע לפני שחוזרים לבית כלא
משהו מיוחד שעשיתם החודש? הייתי באילת והלכתי למסיבת מייקל ג'קסון אתמול לכבוד היום הולדת שלו שאגב גם שירן הייתה :) שיר השבוע: Alice In Chains - would שיר השבוע של הבויז: לארג'ר דאן לייף סרטון/קליפ השבוע: משפט/ציטוט השבוע:אממ לא יודעת.. טוב גיד זה "מה את נובחת?" XD איך עבר השבוע? רגיל תוכניות לשבוע הבא: חוזרים לבית כלא
לא יאמן. תמונת השבוע:

eden love BSB

New member
פיייייייייייייייי מסכממת !../images/Emo6.gif

איך עבר לכם החודש?אממ כיף דווקא..אבל לא עשיתי כול מה שתכננתי...ניראלי :| איך הייתם מגדירים את החודש? טוב/רע?מעולה..קצת חופש ממבחנים ולימודים..קצת מנוחה זמן פנוי..תמיד אני אוהבת חופשים אבל אני שמחה לחזור לבית הספר -התחלת תיכון בייבי!כיתה י-2 ביוטכנולוגיהה מועחחחע משהו מיוחד שעשיתם החודש?הייתי באונייה בשיט עם המשפחה שלי,קנינו דברים מחול צמידים ומזכרות..הייתי בבריכה..אממ ימי הולדת,אל האש קצת עבודה עצל אבא שלי,ביקורים עצל סבתא וסבא דודים וכו'.. שיר השבוע: תאמת חחח Saturday Night של ארון קרטר..נידבקתי לשיר הזה.. שיר השבוע של הבויז: תמיד יהיה השיר שאני הכי אוהבת בעולם..שיר כזה רומנטי..no one else come close סרטון/קליפ השבוע: הסרטון בלייב של השיר no one come close משפט/ציטוט השבוע: "מהההההההההההה?" וגם "שיואא אין לי כוחחח " אמרתי את שני אלה המוןןן פעמים השבוע חח איך עבר השבוע?ככה ככה תאמת..רבתי עם אמא שלי,מפסיקים לשדר תתכונית שהייתי מסתכלת בהוט 3,לא הלכתי לים,ולא הספקתי לקנות גינס חדש לבצפפר..ניראלי אני יקנה מחר. תוכניות לשבוע הבא:לללככככתתת לבצפררר יוא אני לא מאמינה....XDכזה מוזר כיתה י'... תמונת השבוע

למעלה