סכמ"ש חדש :)

Anni Lupu

New member
סכמ"ש חדש :)

שיר השבוע: - אלבום השבוע: - האדם שעשה לכם את השבוע: - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): - דבר שהשגתם השבוע: - מאכל השבוע: - משהו שעשה לכם את השבוע: - משהו שהרס את השבוע: - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: סתם: - תמונה:

Anni Lupu

New member
a busy week

שיר השבוע:rihanna-stupid in love, rihanna-te amo - אלבום השבוע: rihanna-rated R - האדם שעשה לכם את השבוע: האנשים שאיתי בלשכה :) היה ממש מצחיק איתם השבוע. - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם):-- - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): מה שאחת הבנות בלשכה אמרה על זה שאני רוצה תפקיד בצבא שמשרתים בו בשטח: "תראי, פה באף משרד לא יהיה לך שטח. רק אם תצאי לדשא בחוץ ותתגלגלי". הרגה אותי :) - דבר שהשגתם השבוע: כל יום שחזרתי מהצבא נפגשתי עם חברות, ולא השתעממתי השבוע. מבחינתי זה בהחלט הישג. - מאכל השבוע: היוגורט (כמו ביוגו כזה) שאכלתי בשלישי בעזריאלי. - משהו שעשה לכם את השבוע: שכל השבוע היה עמוס :) - משהו שהרס את השבוע: אחת החברות קצת עיצבנה אותי בקשר לקו"מ. אמרה שלא מתאים לי להיות מ"כית. - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: אני רוצה קו"מ! השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: יוצאים השבוע שני סרטים! "NEW MOON" ו-"הנסיכה והצפרדע"! - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: לראות את שני הסרטים האלה! ושהמפקדת שלי מהטירונות תענה לי להודעה בפייסבוק. -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: עדי מהטירונות. סתם: - תמונה: אני וליטל, החיילת מהלשכה שמשתחררת השבוע.

Aline In Chains

New member
../images/Emo23.gifמסכמש"ת.

-שיר השבוע: מאיר ואביתר בנאי-אצלך בעולם. - אלבום השבוע: אין. - האדם שעשה לכם את השבוע: חן:] - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): ^ - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): אנערף. - דבר שהשגתם השבוע: הרבה חפשנות וכיף:] - מאכל השבוע: סושי בג'פאניקה. - משהו שעשה לכם את השבוע: חמשוש עם בייבי שלי:] - משהו שהרס את השבוע: אנערף. - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: אין. השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: חמישי הבא XD - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שיהיה שבוע קל. -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: חן :] סתם: - תמונה: >

dcohn

New member
בלהבלהבלה

שיר השבוע: All Nighy Long- Jason Mraz - אלבום השבוע: ביוטיפול מס - האדם שעשה לכם את השבוע: אמא אני חושבת. אנה וליאורה
- משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): - - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): הרבה שטויות:] - דבר שהשגתם השבוע: מין שמלה כזאת שאמא קנתה לי:] - מאכל השבוע: מרק ירקות של אמא! - משהו שעשה לכם את השבוע: ואו אני לא חושבת שעשיתי משהו מעניין מדי השבוע. - משהו שהרס את השבוע: מיגרנות זה קקי. - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: אם אני אכין קפה בצבא, לפחות שיהיה מסווג
השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: שהחברים יחזרו סופ"ש! יומולדת של אמא! שיהיו לי חיים! - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: מממממ דברים נחמדים. -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: אנה, ליאורה, גריני ובכלליות אנשים נחמדים:] סתם: - תמונה: לגמרי סתם. הודגש באמצעות מדגישומטיק

Unaffected

New member
אממ

שיר השבוע: - אלבום השבוע: - האדם שעשה לכם את השבוע:קוסטה\אור\שיר - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): - דבר שהשגתם השבוע: משכורת - מאכל השבוע: שוקולד
- משהו שעשה לכם את השבוע: חח הכל בערך - משהו שהרס את השבוע: שהוא נגמר?
סתם,לא היה כלום. - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: לסופ"ש - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שמחר לא ייגמר! -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: אותו
סתם: - תמונה:

oO Barbie Oo

New member
שבוע מהמם בהחלט !

שיר השבוע: אפטר בסדינים- מייז ("בא לך בא לך עליי...")
- אלבום השבוע: אווווווו שירי פורום :]
- האדם שעשה לכם את השבוע: רס'פי אמאל'ה. אני כאילו
- משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "בא לי בא לי עלייך"
- משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): כל השיחה עם רס'פי.
- דבר שהשגתם השבוע: ירידה בשמיעה זה בטוח אחרי פורום חמישי-שישי פףףף
- מאכל השבוע: קוסקוס
- משהו שעשה לכם את השבוע: השיחה עם רס'פי לגמרי, והאסמסים ההזויים אתמול מצביקי והשיחה עם ברק
- משהו שהרס את השבוע: לא יודעת
- מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: רק תאמינו
השבוע שבפתח:
- משהו שאתם מחכים לו השבוע: דייט עם המובחרות של 35 !
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שילך טוב ביום רביעי ושירגיעו אותי קצת
-האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: הבנות של 35 :]

A Broken Myth

New member
טוב נו../images/Emo9.gif

שיר השבוע: Careless Whispers- Seether
- אלבום השבוע: - - האדם שעשה לכם את השבוע: כולם
- משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): ".We could have been so good together" - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): לא זוכרת
- דבר שהשגתם השבוע: נמנמ סיכה D: - מאכל השבוע: אוכל קריה, יאמ! - משהו שעשה לכם את השבוע: קפה אירופה!! - משהו שהרס את השבוע: קריה
- מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: יומיות זה קקי. השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: מחר סוגרים יום!! חחחחחח - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: מממ שהשבוע יעבור מהר
-האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: נמנמ
סתם: - תמונה: חחח מימי הטירונות המאושרים D:

למעלה