סכמ"ש שבועיD:

william beckett

New member
סכמ"ש שבועיD:

והשבוע כסמ"ש מוסיקהD:
דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
פאדיחת השבוע:
ציטוט השבוע:
שיר השבוע של פוב:
שיר השבוע לא של פוב:
אדם השבוע:
סרט\תוכנית\ספר השבוע:
התחדשות השבוע:
תמונת השבוע:
מאכל השבוע:
תוכניות לשבוע הבא:
שבוע טוב כולן!

Fall Out YaNa

New member
עונה ^^

דבר טוב שקרה השבוע:- דבר רע שקרה השבוע:שהתחילו הלימודים פאדיחת השבוע:- ציטוט השבוע:- שיר השבוע של פוב:I Dont Care שיר השבוע לא של פוב:lostprophets - rooftops אדם השבוע:אחותי :) סרט\\תוכנית\\ספר השבוע:- התחדשות השבוע:- תמונת השבוע:- מאכל השבוע:- תוכניות לשבוע הבא:לימודים לימודים ולימודים

HandsStainedRed

New member
im the RAINBOW queen! ../images/Emo34.gif../images/Emo34.gif

דבר טוב שקרה השבוע: התחיל ביצפר D: דבר רע שקרה השבוע: אמממממ כלום כזה כזה D: פאדיחת השבוע: לא זוכרת XD ציטוט השבוע: ואווווו היו מלאאאא אני לא זוכרת XD שיר השבוע של פוב: פיחפיחפיח שיר השבוע לא של פוב: מבול- קרן פלס :D:D אדם השבוע:ארנודדדדד XDDDDD סרט\תוכנית\ספר השבוע: האנה מונטנה ומחוברות התחדשות השבוע: מורים בביצפר?XD ספרים?XD מחברות?XD כלי כתיבה?XD להמשיך?XD תמונת השבוע: קולולוש מאכל השבוע:זה שבוע הבא אבל WE!! ריינבאו קאפקייקס! תוכניות לשבוע הבא: ריינבאו קאפקייקס ותל אביב עם האהובים שליייי 3333 >

NoAmItA ChAn

New member
טיפה בדיליי!

דבר טוב שקרה השבוע: שיעור גיטרה, הייתי אצל חברה, אכלתי במסעדה וחזרה ללימודים DD: דבר רע שקרה השבוע: שיעורי בית. פאדיחת השבוע: X ציטוט השבוע: אני מדברת עם חברה שלי תוך כדי שהיא כותבת, בשיעור אזרחות (מה שהיא כתבה במחברת): "כל אדם באשר הוא אדם באשר הוא אדם באשר.." XDDDDDD אחי: "הסנדל הולך יחף". שיר השבוע של פוב: המממ.. Fame > Infamy שיר השבוע לא של פוב: כל מיני~ אדם השבוע: חברה שלי :) סרט\תוכנית\ספר השבוע: סרט - שרק? תוכנית - האוס ועל טבעי 3> ספר - הארי פוטר 5 ו-"הצד האפל של היקום". התחדשות השבוע: תספורת DD: תמונת השבוע: X מאכל השבוע: שניצל תירס 3> תוכניות לשבוע הבא: שום דבר מיוחד <:

למעלה