סכמ"ש!
15.8-21.8

Leeatthedisco

New member
סכמ"ש! ../images/Emo13.gif 15.8-21.8

יאללה זרמו איתי! דבר טוב שקרה השבוע: דבר רע שקרה השבוע: שיר השבוע בכללי: שיר השבוע של אול טיים לואו: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: אדם שהרס לך את השבוע: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: ציטוט/יציאת/מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות לשבוע החדש: ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע: שתהיה לכן שבת שלום! תנצלו טוב טוב את השבוע האחרון של החופש! (אני מקנאה בכן
)

SmileCamera

New member
אני! D:

דבר טוב שקרה השבוע: תפוז.. חמוציות אנשים ופתיחת הפורום D: דבר רע שקרה השבוע: בן דוד שלי עזב >: שיר השבוע בכללי: Actors
שיר השבוע של אול טיים לואו: Actors
תוכנית השבוע: כלום סרט השבוע:זוהי סדום ספר השבוע: לקסיקון השדים מאכל השבוע: סושי DDD:: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: כלום XD משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: כלום אדם שעשה לך את השבוע: חברה שלי אדם שהרס לך את השבוע: אף אחד אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: את כוווולללםם D::: ציטוט/יציאת/מילת השבוע: לא לילדים קטנים! XD "היא יכולה למצוץ לי! אני מוכנה לעשות ניתוח לשינוי מין רק כדי שיהיה לי זין שהיא תוכל למצוץ! עזבי, אני אחבר לעצמי זין מפלסטלינה והיא תמצוץ את זה! מצידי אני אחתוך גזרת קרטון של האות ז' והיא תמצוץ אותה! והיא גם תהנה מזה!!" -אני נואמת נאום באמצע הרחוב בונגע לילדה שאני הכי שונאת בעולם (היא לא ילדה היא אשת השטן) תמונת השבוע: התוכניות לשבוע החדש: כלום ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע: כלום. אה לא מתאים XD סבבה?

HeelsOverHead

New member
../images/Emo121.gif חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ~מתה~

StayAwake

New member
זאת אני יושבת ולידי קבב (אלי) וזאת שאוכלת לי

את הנעל זאת נטעלי שמגיעה למפגשים אבל משום מה עדיין לא כתבה בפורום (
)... במפגש הראשון של הקומונה היא הייתה אוכלת לכולנו את הנעליים

2MayaN2

New member
היי יש לי ג'ינס כמו שלך ../images/Emo221.gif

(עובדה ממש חשובה, אני יודעת
) אני אפילו לא אשאל למה היא אוכלת לך את הנעל

2MayaN2

New member
אממ נראה לי פוקס ../images/Emo221.gif

אז אולי זה לא אותו ג'ינס

HeelsOverHead

New member
../images/Emo121.gif ושכחת את הידים שלי :(

והמצלמה הסקסית שלי ששאנון החזיק D:

זורמת איתך ../images/Emo6.gif

דבר טוב שקרה השבוע: דודים שלי הגיעו לארץ!!! וגם עשיתי סוגשל יומולדת עם חברים ^-^ הלכנו לים ובסופו של דבר נכנסנו. הבנות במכנסיים וחזייה הבנים רק במכנסיים
דבר רע שקרה השבוע: הכריחו את בתדודה שלי(בת 17) ללכת לחיפה ללשכת גיוס כדי לסדר משו ואם היא לא הולכת לא ירשו לה לצאת מישראל. אז נסענו. אני, היא ואמאשלי. לוקח בערך שעתיים להגיע לחיפה. הגענו, לא נתנו לי ולאמאשלי להיכנס ולחכות איתה אז חיכינו. בחוץ. בחום.
אחרי שעתיים בתדודה שלי יוצאת. ומסתבר שהיא לא הייתה צריכה לסדר שום כלום סתם איזה אחת הייתה במחזור בשדה תעופה החליטה שהיא צריכה להתגייס >< שיר השבוע בכללי: My Favorite Highway - Go שיר השבוע של אול טיים לואו: Actors
תוכנית השבוע: וויפאאוט!!! סרט השבוע: אמ........
ספר השבוע: *ספר כלשהו* מאכל השבוע: דברים רכים.... עשו לי משו חדש בגשר וזה ממש כואב
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לקנות חולצות בצפר, ספרים לבצפר ועוד חרא לבצפר? סתםסתם לא XD משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: ראה למעלה אדם שעשה לך את השבוע: דודים שלי
במיוחד אולי הקטן
אדם שהרס לך את השבוע: זוג בנות שפשוט דפקו את המסיבת יומולדת שעשיתי >< אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: דודים שלי לפני שהם יחזרו לאנגלייה *~* ציטוט/יציאת/מילת השבוע: גרות' ספרם XD ממש אינלי כוח לכתוב את זה באנגלית... קיצר! בןדוד שלי בן ה9 רצה להגיד גרות' ספרט XD תמונת השבוע: תכירו את סר צ'רלס מאזקבן התוכניות לשבוע החדש: חרא על גביי חרא... ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע: כיפיייי

IamAfreakinGirl

New member
סיכמוצ' D:

דבר טוב שקרה השבוע: נסעתי לג'רוזלם , ישלנו מקרר חדש D: ופורום חתיך !!!!!!!!! דבר רע שקרה השבוע: המקרר הדפוק שלי השתגע :( שיר השבוע בכללי: התקווה D: , חחח סתם ~ אני לא יודעת , נראלי Actors . שיר השבוע של אול טיים לואו: Actors
תוכנית השבוע: סמולוויל
, באינטרנט עונה שלישית D: סרט השבוע: אני רוצה ללכת לראות את "זוהי סדום" אה וראיתי את ההתחלה של "אוכלים סרטים" או משו כזה "סרט ענק" (כל אחד קורא לזה משו אחר , באנגלית " Epic Movie " ספר השבוע: אממממ , הספר היחיד שאני חושבת עליו זה ספרי לימוד מטומטמים
מאכל השבוע: אכלתי בשר טעים (פרגיות על האש במסעדה ) *ררררררריר* ומחר פסטה בולונז D: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: נוסעת לדודה שלי בתל אביב D: משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: ספרי לימודים ממממפגרים
אדם שעשה לך את השבוע: אילן לוקץ'
, פגשתי אותו בשוק מחניודה והייתי בטוחה שזה היפי XDDD , הייתי עם חברה שלי והיא זיהתה אותו , אני לא זיהיתי אותו XD , אז אמרתי לה שכשהוא היה הולך הייתי אומרת לה תראי איזה היפי (כי עדיין לא הבנתי מי זה ) אז היא אמרה שזה זה מהחדשות , ואז הבנתי וצרחתי בכל השוק צ'יקו מנשה כזה מהיר אני מקווה שאף אחד לא הבין את מה שאמרתי כי זה לא היה הוא
הייתי בטוחה שעם כזה שם מוזר בא אדם היפי XD , אז הוא ברח ממנו
~ לא נורא XD , אה וראיתי תחרות אכילת קובה עם מישו בבגדים מגניבים , אז אני וחברה שלי עשינו לו היי והוא גם עשה ואמרנו לו שהוא בן אדם מגניב והוא קרץ לנו XDDDDDDDDD . אווו ופגשתי מישו בגן חיות שהיה דומה לג'וש מיו מי אט סיקס *רייייייייר* D: אדם שהרס לך את השבוע: איי דונט קנואו
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: את ג'וש מהספארי D: , ואת איש הקובה המשוגע XD אה ודודה שלי
ציטוט/יציאת/מילת השבוע: באמצע הלילה צרחתי "בונזאי" DDD: תמונת השבוע: אילן לוקץ' / ההיפי מהחדשות XD התוכניות לשבוע החדש: לשרוף את הספרים החדשים שאני הולכת לקבל
וללכת לדודה שלי
ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע: ממממאגניב . זה הכל D:
ד"א אילן לוקאץ' הסתפר

IamAfreakinGirl

New member
יא ! הסבר : XD

יש שולחן במרכז יש פעמון ושני אנשים יושבים בצדדים של השולחן מביאים להם צלחת עם קובה ומי שגומר ראשון מצלצל בפעמון ועולה לשלב הבא ! , היה גביע XD

מיזה אילן לוקץ'? ../images/Emo2.gif

ובקשר לזה שנראה כמו ג'ושי שלי...(ואני מזכירה! ש-ל-י-![אני בנאדם מאוד רכושני]) חברה שלי מכירה מישהו שדומה ממש לג'אק וקוראים לו אלכס

למעלה