סכמ"ש!
15.8-21.8

2MayaN2

New member
צ'יקו מנשהXDDDDDDDD ../images/Emo221.gif

אומגד אני מתה
ראיתי אותו פעם עם צביקה פיק בעריאלי..הם היו באמצע כתבה או משהו
אבל מזאת אומרת הסתפר? קצר?

StayAwake

New member
שבוע וחצי אחרונים* ../images/Emo10.gif

דבר טוב שקרה השבוע: הופעה של 30! והפורום כמובן
דבר רע שקרה השבוע: היה חם בצורה מגעילה. שיר השבוע בכללי: 30 Seconds to Mars - Closer To The Edge שיר השבוע של אול טיים לואו: אקטורס, ברור. תוכנית השבוע: תוכנית טלוויזיה זאת אומרת? בטי ויומני הערפד
סרט השבוע: לא ראיתי סרט
ספר השבוע: מממ.. לא הפכנו את זה פעם להיות תגלית השבוע?
מאכל השבוע: בטח שלא סושי
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לקנות דברים לבית ספר ולקחת ספרים לבית ספר ואוף לא בא לי
משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: חחחחח ^ אופסי. אדם שעשה לך את השבוע: 30 שניות למאדים! אדם שהרס לך את השבוע: הנהג אוטובוס המפגר!!!!! אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: המיטה היפה שלי! ציטוט/יציאת/מילת השבוע: אמממ "דובי"? תמונת השבוע:
חחחחחחחח התוכניות לשבוע החדש: לא שאלו את זה כבר?
ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע: היה ממש כיף, חם ומלא בצרפתים. אפילו ג'ארד אמר

HeelsOverHead

New member
../images/Emo121.gif חחחחחחחחחחחחחח

בטח שלא סושי חחחחחחחחחחחח אחרי הסושי שאכלנו שאלוהים ישמור [חהחה XD ] דובי חחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחח הרגת אותי עם הסיכום חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח וואי היה כזה מצחיק שהוא אמר את זה ואז בסרטון צילמתי שומעים אותי אומרת " OMG גם אנחנו אמרנו את זה ! " XDDDDDDDDD

2MayaN2

New member
חחחח ממש צחקתי כשהוא אמר את זה ../images/Emo221.gif

כי הייתי בים שבוע שעבר והכל היה מלא בצרפתים..לא היה ישראלי אחד
אה בעצם שמעתי מישהו קורא לחבר שלו בן זונה ואז התהבלתי כי גיליתי שיש עוד ישראלים על החוףXD
התמונהXD

StayAwake

New member
../images/Emo6.gif אני וכרמל הלכנו למלון שלהם ואיחרנו בשעה

כי עצרנו במקדונלס (זה היה אחרי שחיפשנו את המלון המון זמן בסביבות 3=שיא החום) והכל היה שם מלא בצרפתים! והם התלהבו שהמנות אצלינו ממש קטנות! והצטלמו עם האוכל
ואז התיישב בשולחן לידינו ילד קטן צרפתי עם חולצה של "i ♥ ATL" סטייל NY וזה היה כזה הזוי

2MayaN2

New member
אני הלכתי אתמול../images/Emo6.gif ../images/Emo221.gif

ואחרי כמה סיבובים התייאשתי
החברים הטיפשים שלי עצרו שעה לפני ההופעה במקדולנדס
יא מגניבD: הייתי מבקשת להצטלם איתוXD

StayAwake

New member
הלכנו ביום שלישי../images/Emo6.gif

אחרי הפגישה בתפוז! היינו בקניון איילון איזה שעתיים.. יכולנו עוד לפגוש אותם אם היינו מחליטות מה לעשות קודם
כן... אבל הוא לא ידע אנגלית ואני לא יודעת צרפתית. חוץ מזה שזה יהיה פדופיליXD

2MayaN2

New member
זהו חשבתי על הקטע הפדופילי../images/Emo6.gif ../images/Emo221.gif

לא נורא..תיהי בטוחה שאם ATL יבואו זה לא יקרה

Leeatthedisco

New member
Stay seventeen!

אוף עוד מעט אני הולכת להפסיק להיות בת 17
למה הגוף שלי לא מקשיב לאלכס?! >< דבר טוב שקרה השבוע: וואלה לא יכולה לחשוב על משהו מיוחד, היה שבוע משעמם >< אולי רק שביקרתי את הבת של בתדודה שלי חח. ושמרנו עליה והיא כזאת קושקושנה
דבר רע שקרה השבוע: חטפתי וירוס ועכשיו הבלוטות שלי נפוחות ובלעע. זאת הפעם השלישית השנה שיש לי בעיה עם הגרון >< שיר השבוע בכללי: מממ Dynamite- Taio Cruz וזה: http://www.youtube.com/watch?v=cOrc37wNUqU אומייגאד הקליפ רוצח אותי XD ככה אתה יודע שהיית ילד בניינטיז! שיר השבוע של אול טיים לואו: TPS!
תוכנית השבוע: כוכב נולד חח. והתחלתי לראות דם אמיתי למרות שכרגע זה רק נראה כמו פורנו ערפדים, איכס! סרט השבוע: אהה לא ראיתי סרטים השבוע אבל התחלה.. משבוע שעבר אומנם אבל איזה סרט מדהיםם!
ספר השבוע: סתם איזה משבו מעפן על הודיות חח.. שיוציאו כבר את הספר השלישי של נערה עם קעקוע דרקון! >< מאכל השבוע: מרק ירקות של מאמא
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אין משהו ספציפי. אה אולי רק שאח שלי חוזר כבר לביה"ס ואני לא אראה אותו יותר כ"כ הרבה חחח משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: עבודה >< אדם שעשה לך את השבוע: לא יודעת
אדם שהרס לך את השבוע: כנ"ל. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: שמעו אני לא אתנגד לאיזה מפגשון עם סיקספאק... |גבות| ציטוט/יציאת/מילת השבוע: אף פעם לא זוכרת את הדברים האלה >< תמונת השבוע: קושקוש!
התוכניות לשבוע החדש: אה יש מסיבה ביום ראשון.. ואז מסעדה לכבוד היומולדת של אבא ביום שני.. ואז בטח סתם עוד דברים ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע: סביר שבת שלום!

2MayaN2

New member
תרגישי טוב../images/Emo24.gif ../images/Emo221.gif

חחח הקליפ
דם אמיתי זה פורנו ערפדים..אל תצפי שזה ישתנה
ההתחלה באמת מדהים, למרות ששברתי ת'ראש במשך שעתיים אח"כ
ואיזה חמודה היא:)

2MayaN2

New member
חחחחח התמונה../images/Emo6.gif ../images/Emo221.gif

דבר טוב שקרה השבוע: על האש,שיעור צילום
,פגישת "פורום" פארמור (היינו רק 2
) , וכמובן ההופעה!
דבר רע שקרה השבוע:לא רוצה להיזכר,היה אחלה שבוע
שיר השבוע בכללי:30 Seconds to mars.
שיר השבוע של אול טיים לואו:היום שמעתי אותם בשאפל:) תוכנית השבוע:
שנות ה-70,פרייז'ר,אוורווד סרט השבוע:
לא נראה לי שיש. ספר השבוע:Anthony Kiedis-scar tissue
מאכל השבוע:כריות וניל?XD משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:להנות
משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא:שיגמר
אדם שעשה לך את השבוע:ג'ראד לטו
אדם שהרס לך את השבוע:
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:חוץ מהקבועים
חברים:) ציטוט/יציאת/מילת השבוע: ציטוטים: ג'ראד: "We are 30 seconds to mother fucking mars!" "You are not jumping what the fuck is wrong with you?!" "Israel make some noise!" טומו (או שזה תומו?):LEMME TELL YA ISRAEL. YOU ALL WERE AMAZING!!! TODA!!! ISRAELI ECHELON! I HAVE TOO RESPONDED!!! ;)# אני הופכת לסטוקרית שלהם: אבא שלי (רציני):"מעיין את ירדת מהפסים." חברה שלי באה להופעה למרות שהיא מכירה רק 3 שירים שלהם והיא קראה להם 30 cents to mars החתמנו עצומה להבאת פארמור לארץ: אנשים שעומדים לחתום: "רגע, זו להקת רוק?" אנחנו:"כן". הם:"איכס לא רוצים". אחרים:"אהה (על היילי) זאת הג'ינג'ית מAirplanes" תמונת השבוע:מההופעה
התוכניות לשבוע החדש:לבינתיים רק ים
ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע:היה מעולה, אני חושבת שזה השבוע הכי כיף שהיה לי בחופש

2MayaN2

New member
לא..מצאתי ../images/Emo221.gif

אני הבאתי מצלמה די גרועה כדי שלא תהרס לי המצלמה שלי...

למעלה