סלאם שולת!

Phoebe again

New member
דמות אהובה. ../images/Emo54.gif

אז מי הדמות האהובה עליכם מסברינה, ולמה? הדמות הכי אהובה עליי היא סאלם (ככה מאייתים את השם?
), ומהסיבה הפשוטה, שהוא אחד החתולים הכי שולתים בהיסטורייה, הרחבה על העניין, אולי בהמשך.

Woogyman

New member
ממ.. קשה ../images/Emo110.gif

אני מאוד אהבתי את ליבי, אבל היא עזבה (וחבל). אני חושב שכרגע הדמויות המועדפות עליי הן הילדה וזלדה. קשה לי להחליט איזה אחת מהן יותר. הן פשוט כל כך קורעות! ובקשר לסאלם - כן, אפשר לאיית את זה סאלם או סיילם, אותו דבר.

גל1234

New member
אין דמות שאני אוהב במיוחד כאילו

למשל במכושפות אני יודע שרובכם שונאים אותה אבל פשוט אהבתי את פרו (תדמות לא תשחקנית אל תדאגו) אבל בסברינה אין איזה דמות שאני אוהב במיוחד

Ophel McNeil

New member
סלאם שולת! ../images/Emo117.gif

טוב. טופיק ראשון.
מעט באנלי, אבל רק כדי להריץ ת´פורום - מי הדמות האהובה עלייך?
סלאם
(הבחירה המיידית שלי. גם חתול, וגם רוצה להשתלט על העולם. מושלם.
).
הדודות של סברינה (ביחד או כל אחת בנפרד).
סברינה! (אני מקורית היום.
).
הארווי. (מה לעזאזל?! מי ייבחר בזה??)
מנהל ביה"ס, סגן המנהל לשעבר, צורר תלמידים ודמות שווה באופן כללי.
ליבי.
החברה-הכי-טובה-של-סברינה-שכרגע-ברח-לי-השם-שלה.
ושתי הדמויות החדשות שהצטרפו אלינו - החבר של הארווי, והמכשפה שסברינה מאמנת (כפי ששמתם לב, אני חזקה עם שמות
). אתם יודעים את הבחירה שלי - אז מה הבחירה שלכם?

Woogyman

New member
ועוד כמה דמויות שאני מחבב - ../images/Emo110.gif

המכשפה החדשה חמודה. היא רוקדת אצלי כל הזמן על הגבול בין להתעצבן-ולשנוא-אותה לבין לצחוק-ממנה-ולאהוב-אותה. היא חמדמדה סך הכל. וצייד המכשפות ההוא גם נחמד. אני מקווה שהסיפור איתו יתפתח במהלך העונה.

HuGo Hell

New member
אמממממ.. קשה..../images/Emo1.gif

סאלם (באתי לכתוב סלאש
) הוא חמוד ומצחיק.
הילדה וזלדה.
סברינה.
החדשה, איך קראו לה?
ליבי.
הארווי.
הכלב. ייפ ייפ

PorkchoP

New member
נסדר שלי../images/Emo18.gif

הוא בערך כמו של אופל ושל כולם אני מקווה.
סאלם
הדודות האלה
סברינה והשאר בערך אותו הדבר. אין לי ממש סדר חוץ מזה אני לא סובל את התלמידה של סברינה.

Woogyman

New member
ממ.. ../images/Emo110.gif

אני דיי מסכים עם הסדר, פחות או יותר. את וואלי וג´ני (החברות חסרות הביטחון של סברינה לאורך העונות) לא ממש אהבתי (לא שנאתי, אבל גם לא התעלפתי עליהן), כך שזה דיי משאיר אותנו עם הדמויות שרשמת.

SaberTooth

New member
אֶההה... יש אייקון סאלם ../images/Emo54.gif

אממ... דמות אהובה
לכל הדמויות יש את היתרונות שלהן ואת החסרונות שלהן, אני אוהב את כולן, אבל המיוחד את סאלם
הוא כזו דמות מצויינת
מבין השחקנים, אני מת על קרולין ריי (הילדה... או זלדה... אני לא בטוח
)... היא כל כך מצחיקה, יצא לי לראות אותה כמה פעמים בתוכנית "כוכבים בריבוע" האמריקאית. נ.ב. באתר של ערוץ שלוש תירגמו את קרולין ריי ל"קרולינה רייאה"... דפוקים

סאלם שולט

הדמות האהובה עליי היא סברינה כי היא השחקנית הראשית והטובה ביותר למרות שלפי דעתי כולם טובים/ות באותה המידה.

cutie pooh

New member
הדמויות שאני הכי אוהבת הן:

הילדה וזלדה
סברינה
סיילם
התלמידה החדשה של סברינה

HuGo Hell

New member
קוראים לה דרימה..../images/Emo1.gif

לתלמידה החדשה קוראים דרימה.. לשחקנית קוראים China Shavers (שם מוזר הא? o_O)

Ophel McNeil

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo117.gif

באד יוווווווו!!! איבל יוווווו!!!!! הטופיק שלי יותר מושקע! גנבת.

Woogyman

New member
אני אשרשר את כל זה לשם. ../images/Emo110.gif

אני אשרשר. איי לייק דה סאונד אוף דאט. ואופל - הרשימה של הדמויות שנתת נתנה לי כמה רעיונות חדשים בקשר לעוד דמויות חביבות עליי. אני כבר אגיב.

Phoebe again

New member
../images/Emo4.gif ../images/Emo54.gif

לא ידעתי מה את עומדת לפרסם... ופירסמתי את זה שתי דקות לפנייך.. אבל הדברים שלך תמיד יותר שולתים
... ואם על באגים דיברנו, אני פשוט לא מצליחה לשלוח הודעה לשרשור האחרון בעמוד! *נאנחת*

Woogyman

New member
תעתיקי תמיד את ההודעות ../images/Emo110.gif

ואם זה לא שולח אחרי כמה פעמים, תנסי להגיב להודעה אחרת באותו השרשור (ההודעה הראשית, לדוגמא) ואז זה בטח ישלח. ככה זה עשה לי קודם. זה יפתח עם הזמן, לפי תפוז.

למעלה