סלוט למנהל

• פותח הנושא DEDE
  • פורסם בתאריך

DEDE

New member
סלוט למנהל

חבל, ועצוב, כמו כל פרידה. זה גם מחזיר ישר לנוסטלגיות. לימים הראשונים של הפורום, כשהיית משלם לי ולעוד איזה אחד בשביל לשוחח קצת, לשאול, לענות, ולהחיות את הפורום המיוחד והמקסים הזה, למלא כמה דפים בעירום והריק של כל פורום חדש. וגם כשעברנו גבולות, ועברנו, המשכנו לקבל ממך כסף. תודה (אני חיה על הריבית עדין). אחר כך באה עדנה. הצטרפו איזה שניים שלושה חדשים, ועוד אחד ועוד אחד, חלק חברים רחמניים, בכובעים וחברבורות, אבל גם כמה אנשים שבאמת אוהבים את הטיפה המרה, אני זוכרת איזו הרגשה של גאווה, מהולה בקצת רכושנות, מודה, כשהפורום תפס עצמאות פרטית משלו, ובדיחות פרטיות ואופי מיוחד של דמויות. ובין כל הצחוקים והסבבה, היו דיונים רציניים. גם באלכוהול, כל מי ששאל שאלה זכה לתשובה מפורטת מעמיקה ורצינית, מכל המשתתפים. זיו היית מסור וידען מאין כמוך. אבל גם היו השאלות שלא היו קשורות. חוויות השכרות הראשונות שלנו, היה רגע בלתי נשכח, היו עוד כמה רק שאני לא ממש זוכרת כרגע (בטוח היו. נראה לי. אולי). אז אני מרגישה גם צורך להודות לכל המשתתפים האחרים, שנתנו מנשמתם כאן, בשירים, בהודעות ליריות וסיפוריות, ובכלל על ההקשבה. אז בין כל אימפריות הדוט.קום המתמוטטות מול עיננו, רקאנטי, דאו ג`ונס, נו באמת, אפשר להבין שגם הפורום הזה ילך עם הרוב קובע.. זיו, גדלת והפכת לכוכב טלוויזיה מסוקס, אבל לא שכחת מאיזה שכונה באת. על זה נאהב אותך מלא. ועכשיו, אם כבר זו פעם אחרונה שרואים לך כאן: תגיד יש לך חברה?

eri

New member
זיו, הייתי ממליצה...

לשקול היטב את התשובה... אחרת המייל שלך עלול לקרוס... ;-)

mingusit

New member
תראי, סוגיית החברה היא

סוגייה היסטורית... (-: כולנו כוססות ציפורניים כבר מאפריל הקודם...

ומה אתן עשיתן בשביל מדינה ?

אהה ? איפה הייתן עד היום ? וונילה (כן, את עם שני הווים) מינגוסית (כן, את שעברת לירושלים) DEDE (כן, את ששכחת את הפינה שייסדת) - איפה הייתן עד היום ? נטשתן !! הותרתן את הפורום ללא נוכחותכן (אפילו שמהירות התגובה שלכן לפרישה של זיו מוכיחה כי הייתן פה כל הזמן. שובבות) אז מה הפלא שהפורום שקע במצולות הבקבוק, והאלכוהול הטביע אותו סופית ? ורק לייט עדיין חסרה. ומה בעצם אני מתלונן ? כי לי לפחות היתה סיבה אידאולוגית לפרישה (הקיצוץ של ההיסטוריה למי שלקתה באמנזיה), אבל אתן ? סתם פרשתן. ואפילו בלי להגיד. ועכשיו חזרתן. כדי ? לרקוד על הקבר הפתוח ? להלל את הנפילה ? לחזות בנסיך הוויסקי במורד הדוט ? טוב, אל תשימו לב אלי. לא ישנתי אתמול בלילה, והיום הייתי כל היום בנסיעות. אני עייף ועצבני. אחרי מקלחת ולגימה של גלנמורנג`י אני ארגיש אחרת: DEDE , וונילה , מינגוסית - טוב לראותכן שוב. אפילו שרק לרגע קט, רק למסיבת הפרידה. היה נחמד, נכון ? היו ימים. היו לילות. זוכרות את הפעם שנכנס מישהו לפורום ביום שישי בלילה והשמיץ, וכלנו תקפנו אותו ? זוכרות שפעם כולכן תקפתן אותי ? (חוץ מונילה) זוכרות שפעם הייתי מצטט מאלתרמן ? זוכרות את אופססי ? זוכרות את לייטוש ? אחח, היו ימים. היו שלום, בנות. ואל תשתו רק מים. לא, זו לא דמעה. נכנסה לי שערה לעין. לא, הקול שלי לא נשבר. נתקע לי משהו בגרון. גם אני נפרד מכן. לא, אני לא בוכה. זה הגשם. ביי. ביי. ביי. וואלה, נהיה פה סלסטה. מה זה ? טלנובלה ? חלאאס !! שלום בנות. ומי יתן וניפגש בימים שמחים יותר, עם כוס של שיבאס ביד אחת, ונריע, ונצחק, ונשתה לחיים. לחיי זיו. שבנה פורום לתפארת, אך המנגינה לעיתים נגמרת ואפילו שהפורום היה נהדר אומרים: יש סוף - לכל דבר. גם להשתפכות שלי. סוף. סוף-סוף.

mingusit

New member
אני דוקא ממש

השתדלתי בשביל המדינה )-: - דפדף למטה ותראה בדיוק את מספר הודעות סרק ששלחתי, והכל, הכל בתקווה לדובב מישהו... אפילו הצלחתי לפני כמה זמן כשפתאום כולם הופיעו והשתפכו בנוסטלגיה. אבל מסתבר שאלה היו רק פרפורי גסיסה... אני מזמינה את כולם לעבור רשמית ל-iol (בלב כבד) ולפחות להפוך את הפורום ההוא לפחות יינני ויותר אלכוהולי אכזרי. זה מבצבץ שם לפעמים ואולי יש תקווה... רק צריך להשקות אותם טוב טוב באיזה (רציתי להגיד סינגל מאלט טוב, אבל אני מחפשת משהו שבאמת יפיל אותם לרצפה לפחות ל-48 שעות בלי אפשרות להרים את הראש... (-; ) שילוב אכזרי של טקילה עם וודקה או משהו כזה.

ooopsi

New member
מה גם אותי זוכרים? למרות שהגיחות

שלי כל-כך קצרות?! בכל מקרה זיו - רק עכשיו ראיתי שאתה עוזב, אז בהצלחה וחבל :-(

כמייסדת פינת ``אתמול שתיתי יין טעים``

מי כמוך יודע כמה מניות יש לך בהצלחת (עניין של השקפה) הפורום הזה. תודה, ד`.

למעלה