סלינג´ר

סלינג´ר

האם למי שכתב את הספר התפסן בשדה השיפון, ג´.ד. סלינג´ר, יש עוד ספרים? מה שמם? האם הם מתורגמים לעברית? תודה מראש,

אני יודעת שיש את "פראני וזואי"

מקווה מאוד שלא טעיתי בשם...אין לי מושג אם זה תורגם לעברית.. ואני בטוחה שיש לו עוד כמה ספרים, רק שאין לי מושג איך הם נקראים. לה לה לה לה

ורדה ש

New member
עוד סלינג´ר

לא קראתי אותם, אבל זה מה שהוצאתי מהקטלוג: - אני, ניו-יורק וכל השאר (1954) פראני וזואי (1988 ) הגביהו את קורת הגג, נגרים (1991)ובתוכו עוד סיפור: סימור: הקדמה

../images/Emo26.gifשאלה חשובה../images/Emo36.gif

אני חייבת ספר באנגלית לבוק-ריפורט..אבל בגלל שאני חולה על ספרים.. אני לא מתכוונת לקחת איזה "בייביסיטר-קלאב" או "סברינה" (
), אז חשבתי לקחת את התפסן.. הדבר הוא.. שאין לי מושג איך קוראים לספר באנגלית..
מישהו יודע?

אני קוראת את זה באנגלית!

בדיוק עכשיו, בשביל בוק ריפורט... והוא ממש לא קשה! באמת ספר מקסים, שאם קוראים בעברית אז יודעים שבטח שצריכים לקרוא אותו באנגלית...!!! אני ממליצה מכל הלב! ובאותה הזדמנות המון תודה לכל מי שענה לי,

slightly

New member
בזמנו קראתי אותו באנגלית

בכיתה ו´ או ז´, לבוק-ריפורט. לא זכור לי שהיה קשה.

Erez-S

New member
אני, ניו יורק וכל השאר

הוא בעצם תרגום מוקדם למדי, לתרגום שרובנו מכירים לתפסן. זה השם שנתנו לתפסן בתרגומו הראשון.

ורדה ש

New member
מצאתי עוד סלינג´ר

"לאסמה באהבה ובתיעוב". 9 סיפורים קצרים. (1979). לא. גם אותו לא קראתי. גם הוא מתוך הקטלוג. אולי יש כאן מישהו שקרא משהו מהספרים של סלינג´ר חוץ מ"התפסן"? נדמה לי שסלינג´ר נתפס תמיד כ"סופר של ספר אחד" למרות שהנה גילינו שהוא כתב עוד דברים.

komandatore

New member
בהחלט לא סופר של ספר אחד

קראתי ואהבתי את הסיפורים הקצרים של "לאסמה באהבה ובסאוב" ואת פראני וזואי ועכשיו אני קורא את הרימו את קורת הגג נגרים אם אמצא ספרים אחרים שלו אני בטח אקרא גם אותם...

monkilita

New member
קראתי

את ל"אסמה באהבה ובסאוב". קנו לי אותו לפני שנים.. ולא אהבתי אותו. אולי לא הבנתי.. למרות שקראתי אותו אחרי התפסן. אולי אני צריכה לנסות שוב. מישהו אולי מכיר ספר שנקרא "אלוהים של יום יום". ספר על מסע רוחני. קראתי אותו בהודו, ואני לא מוצאת אותו בארץ. זה ספר ישראלי.

guitar lan

New member
בקשר לתפסן בשדה שיפון...

מישהו יודע כמה עמודים הוא באנגלית?

Superunknown1

New member
מישהו יכול לתת לי בבקשה קצת רקע

על הספר עצמו? עוד לא קראתי אותו.. אבל הוא נשמע מרתק

אחת21

New member
ספר מקסים

זה סיפור על כמה ימים בחייו של נער מתבגר בניו יורק. הוא עובר תהליך שבסופו הוא מגיע להתמוטטות עצבים. מה שמעניין בספר זה הראייה ההמוריסטית והכל כך אמיתית של הולדן (הנער). הוא רואה את העולם בצורה מאד אמיתית וכנה, ויש שיאמרו גם ילדותית, אולי בגלל התמימות שבה. בכל אופן, אני אישית מצאתי את עצמי בראיה הזאת. ממליצה בחום!!!

אחת21

New member
שאלה טובה

הצורך הזה לבוא ולתהות על כל דבר, יש בו מין התמימות. בן אדם מבוגר מקבל את העולם כמו שהוא ולא שואל. מבוגר מקבל את הרוע, הצביעות והשחיתות שבעולם. בעוד ילד מעז לכעוס ולבקר את העולם כשהוא רואה ומגלה את הצביעות. ובזה הולדן הוא תמים, לחשוב שהעולם יכול להיות יותר אמיתי.

למעלה