סליפנוט

Nymphetamine20

New member
סליפנוט

בעעע אני מכורה למוזיקה הזאת שלא יכולתי לפני 3 שנים לשמועעעעעע נעשתי פריקית.....מי כאן שומע את סליפנוט קורן וכו'?ואגב מישהו מכיר להקה בשם אדמה???ומי שהיעזור לי בבקשה אני צריכה מידע על CRADLE OF FILTH שהכינוי שלי זה שם של שיר שלהם תודה

tamirpetito

New member
חחחחח ... (בלאק)

מאוד בלאק! ממש, בלאק מטאל לפנים! מה נסגר איתך בנדם ...

tamirpetito

New member
יש לי שאלה לכל מי שכתב למעלה...

מה טוב בסליפנוט?? זאת להקה ששומעים בדיוק שבועיים אחרי שאתה נכנס למטאל ואז אתה מבין לבד שהם שווים לתחת, כי אתה מתחיל להבין מה זה מסחור, וגם אתה מגלה להקות טובות יותר... אני לא מנסה להתעלות על כולם .. גם אני שמעתי סליפנוט .. אבל דיי חלאס.. זה עובר יותר מהר מאשר לינקין פארק.. הם מחזיקים את המעריצים שלהם בין חצי שנה לשנה וחצי במיקרים קיצוניים... אני מדבר רק על הערצה של ממש, יענו הערכה למוסיקה שלהם (בחוסר ידיעה ובורות מוסיקלית קלה) .. אז איך אתם מסבירים את זה שאנשים לא עוזבים את סליפונט אחרי זמן רב כל כך, ולא רק .. גם הופכים להיות 'מעריצים' שלהם, יענו מה, כמה חסר יכולת התפתחות והבנה אנשים יכולים להיות..... תודה

Manic Subsidal

New member
כי עזוב אותך שטויות.....

עזובמ אותך התפתחות מוסיקלית הבנה ונעליים... עובדה שאנשים אוהבים אותם וגם אני איכשהו... זה לא רע הם יודעים לדפוק ת'ראש

לא יודעת מה אם האחרים, אבל אני...

לא 'מעריצה' של אף להקה. גם לא את אלה שאני ממש אוהבת לשמוע. את הדברים שאמרת, אני יכולה להגיד על ~כל~ להקה. יש רק כמה שירים שאני אישית אוהבת של סליפנוט ויותר מזה- הם לא מעניינים אותי. לא המסחריות ולא שום דבר אחר D: ואם אתה לא אוהב ת'מוזיקה שלהם, אתה לא חייב למצוא סיבות ולמצוא למה הם גרועים...

tamirpetito

New member
אם את אומרת...

זה הכל עיניין של גישה.. גם אני אוהב כמה שירים של סליפנוט... נגיד החדש שלהם (זה שהם הוציאו לו קליפ)... פשוט אדיר.... מלא כוח וקצב טוב... אני לא שולל... אבל בכללי אפשר לומר שלשמוע סליפנוט היום, או להסתובב עם חולצה שלהם, זה יותר בקטע סימבולי מאשר אהבת המוסיקה כשלעצמה... אחחחח.. לא חשוב אין לי כוח לבולשיט הזה... מה שאני בא לגיד זה שסליפנוט הם לא באמת טובים, הפוזה והמסחור יצרו להם שם, ואותו שם מוביל אותם הרבה לפני המוסיקה ה'לא' מתקדמת שלהם .. עזבו אתכם ... עוד 5 שנים או אני או אתם תצאו מזה, ולאף אחד לא יהיה אכפת... יום טוב!

למעלה