סמאקדאון - דיווח שבועי

אילן די

New member
סמאקדאון - דיווח שבועי

סמאקדאון – סאן אנטוניו, טקסס 7 במרץ, 2002 הדיווח של אילן במשך מספר תכניות, נעלם אלמנט האיש העצבני שפותח את התכנית, אז השבוע הוחזר העניין ע"י ריק פלייר שחבט בדלת של האנדרטייקר כדי לסגור איתו חשבון. טייקר לעומת זאת לא טרח לקום ולפתוח את הדלת אלא העדיף לשבת ולצפות בוידאו שלו עצמו מכה את דייויד פלייר ברו והתמוגג מכל רגע. לאחר שפלייר הבין שטייקר לא עומד להתנהג כמו מארח למופת ולפתוח לו את הדלת, החליט הנייצ´ר בוי לנסות את מזלו בזירה. עצבני ואדום כמו שרק ריק פלייר יכול להיות, עמד בעליה של חצי מה- WWF ושטח בפני הקהל בצרחות פלייריות טיפוסיות את אירועי השבועות האחרונים בינו לבין הדד מאן. הוא הוסיף שאחרי שטייקר עשה את הטיפול לארן אנדרסון, פלייר עמד להשיב בחיוב לדרישת האנדרטייקר לקרב ביניהם אך אנדרסון הפציר בו שלא לעשות זאת. לגבי דייויד, השבוע חל יום הולדתו ה-23 ובמקום לחגוג אותו, הוא שוכב במיטה. פלייר ציין שהוא לא בא ל- WWF כדי להיות מתאבק (כן...כמובן) אלא להיות הבעלים. הוא פנה לוינס ולטייקר שאיתם היו לו עימותים מאז שהגיע ואמר להם ש ´Your trophy case isn´t big enough to hold Rick flair, the wrestler´ וברגש רב הוסיף ש "החל מהערב אני שוב פעם מתאבק ! (קהל מריע) טייקר – יש לך את הנייצ´ר בוי ברסלמניה !". אנדרטייקר הגיע ונעמד בפתח האולם ואמר "בן אדם, אתה צריך להירגע, אתה מוציא את הכיף מכל העניין" אמר טייקר ובחיוך קטן מאד הוסיף "שמע, אני חשבתי על זה ואני לא ממש בטוח שאני רוצה להיאבק בך ברסלמניה (פה אגב הייתי על הרצפה מרוב צחוק). אני מוכן להיות האיש הגדול כאן ולסלוח לך על מה שעשית לי. לא בטוח שצריך קרב ברסלמניה... בוא, תן לי לחשוב על זה ואתן לך תשובה יותר מאוחר" אמר טייקר כאילו מדובר באיזה דייט. מיותר לציין שפלייר נהיה אדום מתמיד... טריפל H וסטפני מדברים על חלוקת הגירושין ורבים מי ייקח את הכלבה של האנטר, "למה את רוצה את הכלבה ?!" שאל HHH, "לא מספיק כלבה אחת בבית ?". HHH הבטיח להביא לסטפני הערב את הקורבט שלה שאבא שלה קנה לה ליום הולדתה ה-16. קול מודיע שאוסטין לא מיועד להיות כאן הערב (כן בטח, זה טקסס ואוסטין לא יהיה...) בגלל זעזוע מוח שגרם לו הול עם מפתח הברגים. סטף בחדרה, ג´ריקו נכנס, ממורמר על זה שהסתובב בכל העיר כדי להביא לסטף את המים האהובים עליה. בכלל ג´ריקו ממש לא מאושר מכל המטלות שסטף מטילה עליו לאחרונה. הוא האלוף הבלתי מעורער ולא איזה נער שליחויות.סטף מפייסת אותו במתנה, החלוק הראשון של HHH שניתן לו במתנה על ידי המנטור שלו – קילר קוואלסקי. Y2J מאושר ומחליט ללבוש את החלוק הערב בקרב שלו נגד קיין. בקרב נערי השמפו, מנצח בוקר טי את טאג´ירי וממשיך להכותו גם לאחר הישמע הגונג. אדג´, נער השמפו הרשמי, מתערב (ספיר על בוקר) ועושה חיקויים של בוקר טי להנאת הקהל. הרוק מגיע לזירה (חבוש בצלעות). מיותר לציין שהקהל פשוט השתולל היות והרוק נעדר שלושה שבועות, לאחר הטקסים הרגילים, נוטל רוק את המיקרופון וטוען שהוא רק בן אדם (בטח מישהו אחר כתב לו את הנאום) ושהוא עשה טעות. כשכולם דיברו על כמה שה- nWo הם רעל, הוא רק חשב : רוק, הוגאן, רסלמניה (קהל), "לפני שלושה שבועות קבעתי עם הוגאן קרב ברסלמניה ואז עשיתי את טעות, כיוון שהייתי מרוכז במה שהוגאן היה, ושכחתי – מה הוגאן הוא היום..... טיפש, אנוכי, מריר ובן זונה ! בגלל זה ניסית להוציא את הרוק מרסלמניה כי אתה אולי גדול יותר אבל אתה יודע שהרוק – טוב יותר. אתה, הוגאן, גם עשית טעות גדולה בכך שלא גמרת את הרוק, אז בראדר, למה שלא תנסה לגמור את הרוק הערב ?". ה- nWo מגיעים והוגאן מדבר "אני מבין שאתה כועס, רוק, אבל תיזהר עם מה שאתה אומר. יכולתי לבוא לכסך לך את הצורה, אבל רואים שאתה עדיין פצוע, ואני אחכה לרסלמניה שתהיה 100% כשיר ואז אני אגמור אותך, לפני מיליוני ומיליוני המעריצים שלך, שהיו מעריצים שלי קודם. אני יודע שאתה פגיע עכשיו אבל אני לא רוצה שיהיו לך תירוצים כשאביס אותך (קהל: "לוזר לוזר"), אני פשוט בן אדם נחמד.", הרוק משיב "אתה לא מבין ! בוא ! נצל את המצב שהרוק לא מאה אחוז !" , המשיך הרוק להתגרות ב- nWo, "מי חשב שלאיש עם פייתונס (הזרועות של הוגאן) של 24 אינץ´, יהיו בייצים בגודל של חצי אינץ´", נאש, שנזכר שהוא על משכורת, לקח את המיקרופון "רוק, סלח לנו לשניה אחת". ה- nWo עשו את ישיבת המטבחון הלאומי שלהם והול פצה את פיו "היי רוק.... הלילה הוא ליל המזל שלך, כיוון שהוליווד הוק הוגאן איש נחמד מכדי לכסח אותך. אבל אני לא איש כל כך נחמד, אז רוק Don´t sing it – bring it. ואל תשכח מה קרה לסטיב אוסטין ברו". רוק : "מה אמרת עכשיו, צ´יקו (הקהל מריע).... צ´יקו, אמרת to bring it לאיש הלא נכון... אז הערב, רוק וסקוט הול – it´s on, אבל הוגאן – אל תרגיש יותר מדי בנוח כיוון שאתה הבא בתור." קרב האנדיקאפ בין האנדרטייקר למייבן ואל סנואו (פעם ראשונה שאני רואה האנדיקאפ בין היל לשני פייסס). בכל מקרה טייקר מכניע את מייבן ולוקח את המיקרופון "לריק פלייר מגיע תשובה. פלייר, אם אתה רוצה להילחם נגדי ברסלמניה, התשובה היא כן....(קהל) רגע רגע, לא כל כך מהר. יש לי תנאי אחד, שפלייר יבוא הנה, יכרע על ברכיו ויתחנן לפני בשביל הקרב". פלייר מגיע ומכניס מכות לטייקר שבורח. במהלך המרדף פוגע פלייר באחד האוהדים (הטריק הרגיל של אגרוף לטייקר שמתכופף ומאחוריו יש מישהו שנפגע). ג´ריקו נגד קיין. ג´ריקו עולה לזירה לבוש בחלוק של HHH ומנצח את הקרב אחרי התערבות של קורט אנגל ופעולת הסחה שעושה סטפני לשופט. קיין המפסיד תופס את אנגל ומתפתח קרב מחוץ לזירה שיוצא החוצה למגרש החניה. בינתיים בזירה, סטפני מנסה להלביש את ג´ריקו המנצח בחלוק ואז מגיע כמובן HHH הזועם , מכה את ג´ריקו ומשליך אותו מהזירה. הוא תופס את סטף ועומד לבצע עליה פדיגרי. סטפני ניצלת ברגע האחרון ע"י Y2J שגורר אותה החוצה. HHH נשאר בזירה עם חלוקו האהוב ועם.... החגורות היקרות של ג´ריקו שעומד ומסתכל ולא מעז להיכנס ולקחת אותן. HHH רק מסתכל עליו ומשליך את החגורות לרצפה. הוא מסמן לג´ריקו על המתניים לאות ש "ברסלמניה אני אהיה האלוף". דפיקות על דלתו של פלייר. שוטר מגיע, מלווה באוהד אותו הפיל פלייר בטעות, וכופת את פלייר באזיקים. קיין ואנגל מתכתשים במגרש החניה. אנגל תופס חפץ כבד ומהמם את קיין, משכיב אותו ומוריד עליו את השער האוטומטי. סטייסי נגד ליטה. ליטה מנצחת תוך דקה. לילי גרסיה עורכת ראיון עם ליטה שאומרת שהיא רוצה להתמודד על חגורת האליפות. סטייסי קוטעת אותה וחוטפת עוד קצת מכות מליטה אבל אז מגיעה כמובן ג´אז וליטה נכנסת לצרות... HHH מקיים את הבטחתו ומביא לסטפני את הקורבט שלה, סטף ניגש למכונית ומגלה שרק החצי הקדמי שם... HHH חתך את האוטו לשניים "את מעדיפה את החלק האחורי ?" שואל HHH. סטף ממררת בבכי. סקוט הול נגד רוק. קודם כל אני חייב לציין, ללא שמץ הומוסקסואליות, שסקוט הול סוף סוף הופיע עם הווסט המפורסם שלו ובלי החולצה, אמנם הוא לא נראה כמו בימיו הטובים, אבל הפיגורה מתחילה להיראות כמו פעם. מתפתח קרב שבמהלכו מתערבים ה- nWo כמה פעמים. יש לציין שרוק מתמודד איתם יפה מאד. אני רוצה להתעכב על קטע אחד. השמן (קווין נאש) עולה לזירה ורוק הודף אותו באגרופים המפורסמים שלו, כשמגיע האגרוף האחרון, זה שרוק יורק לתוכו ונאש אמור ליפול החוצה, רוק מבצע את החלק שלו, אבל נאש,בכבדות רבה, לא מצליח לסחוב את עצמו החוצה (הוא אפילו לא קופץ) ומסתבך עם החבלים בצורה פשוט פתאטית במשך כמה שניות. בסוף הוא פשוט מתייאש ויוצא החוצה. מלבד הקטע העצוב הזה, הקרב היה מצויין, הול היה טוב. לקראת סוף הקרב, התערבו כל חברי ה- nWo והתחילו להכות את הרוק (השופט כמובן פסל את הקרב, אבל את מי זה מעניין), לאחר דקתיים, הגיע המושיע – אוסטין שעזר לרוק לגרש את ה- nWo מחוץ לזירה. בעוד הם עומדים שם בחוץ הגיע וינס מקמהון (שגם הוא נטל לעצמו חופשה ארוכה למדי, אבל לו מותר...) ואמר באלגנטיות "אוסטין, יא חתיכת בן זונה" ואז הוסיף "אתם כל כך רוצים את ה- nWo ? זה מה שתקבלו ! ברו – רוק ואוסטין נגד nWo בקרב האנדיקאפ". רוק מקלל את מקמהון ונראה ממש לא מאושר מהעניין, ואילו אוסטין לעומתו מתחיל לחגוג עם הבירות (הוא גם מיידה כמה לעבר וינס וה- nWo ) ולאחר דקה הרוק מצטרף אליו ושניהם חוגגים בשתיית בירות.

אילן די

New member
אגב, טי מאן או מישהו אחר שיודע

אפשר בבקשה קצת מידע על קילר קוואלסקי (המנטור של HHH כמו שאמרו בתכנית) ?

t-man

New member
תשובה

קילר קוואלסקי נולד 13 באוקטובר 1926 הוא החל להתאבק ב-1947 ב-NWA ובאוגוסט זכה בתואר העולמי של האירגון,לאחר מכן החל להתאבק ב-AWA בתחילת שנות ה-60 הגיע ל-WWWF(כך קראו ל-WWF בעבר,אבל וינס מקמהון הוריד את ה-W השלישית בשנות ה-80)וזכה בתואר הזוגות של ארה"ב. בשנות השבעים הוא זכה בתואר הזוגות פעם נוספת יחד אם ג´ון סטאד ז"ל בצמד "המוצאים להורג"(הם חבשו מסיכות).בשנות ה-80´ הוא פרש מהיאבקות והחל לנהל בית ספר להיאבקות ,הוא אימן מתאבקים כמו:טריפל איץ´,צ´יינה, אלברט,סאטרן ועוד רבים אחרים. שמח לעזור T-MAN

Gery_Roif

New member
עוד פיסת מידע

הוא קיבל את השם קילר(רוצח) אחרי שבקרב נגד יוקון אריק הוריד לו את האוזן עם הנחתת ברך, ראיתי את הקרב וזה קרה כשוולטר(קוולסקי) שם את אריק ב TREE OF WOE, יענו תלה אותו בפינה עם ראשו למטה ואז הנחית את הברך. חשוב להזכיר שאז הוא היה נחשב לטוב, אחרי הקרב הזה התחילו לצעוק לו בוז ומאז בנו אותו כרוצח רשע. חשוב לציין שהוא עדיין מנהל ביה"ס להאבקות והוא אימן את הנטר וצ´יינה בין היתר.

אילן די

New member
במקום הרגיל

הוספתי אותך לאיי סי קיו, אבל אני לא משתמש בו כל כך. שלחת לי מייל אחד עם בקשה לאוטוריזיישן באיי סי קיו ואישרתי. אני נגיש במייל.

למעלה