סמינר בירושלים והנחה לנוער

סמינר בירושלים והנחה לנוער

נוער יקר, מצ"ב מכתב של רון לוינטל עבורכם: צעירי "שינוי" יקרים, מאחר וחשוב לי לראות גם אתכם ולשמוע את דעתכם בסמינר "שינוי לאן", הגשתי הצעה לוועדת הכספים של המזכירות, והצעה זו אושרה, לפיה מפלגת "שינוי" תסבסד את שהותכם במלון, כך שעלות השישבת לכל בן נוער תעלה רק 80 שקלים (ולא 290 שקלים כפי שמופיע בהזמנה שקיבלתם בדואר). משמעות הדבר היא כי בשל החשיבות שאנו מייחסים לבני הנוער, ומשום שראוי לשמוע את דעתם של בני הנוער שלנו, אנו מציעים לארח אתכם במלון, לרבות הארוחות, הלינה וההרצאות השונות, בסכום נמוך-משמעותית של 80 שקלים, בתקווה שהדבר יוביל לכך שכמות רבה של בני הנוער הרשומים במפלגה יבואו לאירוע. רוצה לומר: אם סיבה כספית מנעה את בואו של בן נוער זה או אחר, אני תקווה כי מהלך זה יאפשר הגעתו. דומני כי הסמינר חשוב לכולנו ועל כן חשוב לראות שם כמה שיותר מחברינו הצעירים, הם דור העתיד שלנו. אנא הודיעו לענת, במשרדי המפלגה, במהלך השבוע הקרוב, באם כוונתכם לבוא, וכמו כן - האם תבקשו לשאת דברים בפאנלים השונים המתוכננים. לתשובה זריזה נודה, רון לוינטל יו"ר שינוי

omerlich

New member
הייתי מגיע..

אם ההורים שלי או מישהו אחר מהנוער היה מגיע,אבל ממש לא בא לי להיות הנער היחיד בסמינר.

asafz8

New member
אהמ

אחר כך אל תגידו שיש נוער אם הוא לא בא לאסיפה של המפלגה..

העיקר לקטר!!!!

טוב... חבל. רק אל תגידו שלא מתאמצים בשבילכם ולא מנסים ...מספיק אם שנים מכם יגיעו.... כבר תהיה לכם השפעה חבל...

דללה

New member
אין קשר..

אני בספק אם קולנו ישמע בין קולות המבוגרים שבמפלגה..

תמיר1991

New member
קל לדבר, קשה לעשות...

אין לי שום דבר עם המבוגרים ששם. לאסיפת נוער או סמינר נוער הייתי מגיע בשמחה, אבל רק מבוגרים? ואגב, אם כבר סבסדו ב- 210 שקל, למה לא ב- 290? גם 80 שקל זה הרבה כסף לבן נוער, ויש לי מה לעשות עם סכומים כאלה. תמיר.

דללה

New member
לא ממש אכפת לי, למעשה..

תפסיקו לריב על גבי הפורום כמו ילדים קטנים.

asafz8

New member
../images/Emo45.gif

נראה כאילו שכבר אי אפשר להגיד כלום מחשש לתקיפה.. מותר להעיר הערות, לבקר, וגם ציניות היא משעשעת לפעמים תשתחררו..

אין לכם מושג כמה מאמץ היה להשיג את

ההנחה הזו,, וגם כשעושים זאת עבורכם!!! - יש לכם הערות, אין לי אלא להצטער על זה. איך אתם רוצים שיתייחסו אליכם ברצינות שאתם לא טורחים להגיע (חוץ מאסף ברננקה) ואף מקטרים על סמינר עם מבוגרים???- זה לא מעיד על בגרות ולא מעיד על רצינות,

דללה

New member
רונית,

עם כל הכבוד, אנחנו לא חייבים להגיע לזה. את יכולה להגיד שאנחנו לא רציניים ולא בוגרים, אבל אחרי הכל, גם לנו יש את החיים הפרטיים שלנו ואני באמת לא חושבת שאני צריכה לבטל את כל התוכניות שלי בשביל להגיע לסמינר. הכסף הוא לא הבעיה שלי. נורא נחמד לבוא בטענות אלינו מבלי לדעת את הסיבות שמאחורי ההחלטות שלנו, לא? לא רוצים להתייחס אלינו ברצינות?? איך את מצפה שאנחנו נתייחס ברצינות למפלגה אחרי המשפט הזה???

אשרת

New member
סליחה שאני מתערבת...

אתם לא רוצים לבוא ? אל תבואו. ההפסד אחרי הכל - כולו שלכם. בסך הכל הסמינר הזה נותן לכל אחד מאיתנו הזמדנות להרחיב את האופקים ולהשפיע על עיצוב המפלגה. אני לא מבינה למה רונית צריכה לצאת מהכלים ולעשות הכל על מנת לארגן לכם את ההנחה, אם אין שום הענות לכך. מעבר לכך, רונית צודקת שאכן יש פה אנשים שכל הזמן רק טורחים לבקר ולבקר ולבקר (ולא, אני לא מדברת עילך) אשר לא יחד עם הביקורת לא ממש טורחים לציין דרכי פעולה או אפשרויות לפעילות שלדעתכם יותר רלוונטיות לנוער שינוי. מאד קל לשבת על הגדר ולירות חצים לכל העולם , השבוע גם ראינו עד כמה הזוי זה גם יכול להיות.

תמיר1991

New member
כפוי טובה? בשביל שאהיה כפוי טובה

כלפייך, את צריכה לעשות לי טובה...
לא? תמיר.

tt 4 ever

New member
../images/Emo41.gif רציתי לציין מספר דברים:)

1. תגידו תודה שיש לכם סמינר, במלון דאמט , אתם יודעים כמה זמן לא היה לנוער סמינר?!?! ועוד בבית מלון? האחרון היה כשאני היתי בי"א ולקחו אותנו לעין גב בצפון..גררר:) 2. גם אז הסמינרים לנוער היו עולים 80 שקל, שזה דיי זול לסמינר אפילו הכי זול שיש. וכולנו היינו משלמים, ותאמין לי שלי היו דיי הרבה בעיות כספיות <ועדין:( > ועדין הייתי משיגה את הכסף הזה איכשהו. 3. אתם בוכים בלי סוף על אי פעילויות ועוד כל מיני דברים, אז כשמציעים לכם משהו אתם ישר קופצים על כך שאתם לא יכולים? תשקיעו במה שאתם מאמינים בו. 4. הנוער של היום זה לא מה שהיה פעם:( ומה שעוד נשאר כמו פעם עזב:((( 5. אוך הנוסטלגיה לפעם. 6. דאמט אתם רוצים שינוי? אתם רוצים נוער שינוי? תרימו את התחת שלכם וסעו לירושלים דאמט. אני יודעת ש80 שקל זה יכול להיות הרבה. אבל תאחלס זה יכול להיות כלום. זה לילה במלון, יהיה לכם כייף. 7. ניקי שניכנסת לפה פעם בשנה:S

tt 4 ever

New member
אה אה!

בנוסף זה סמינר עם הצעירים. דאמט אתם מוזרים. אבל סמינר עם הצעירים זה הכי כייף ^^

למעלה