ספא "חוויה כפרית" בנס ציונה

ספא "חוויה כפרית" בנס ציונה

בוקר טוב האם מישהו היה או שמע חוות דעת יחסית אמינות על המקום? זה האתר שלהם: http://www.havaia.com/ זו חגיגה לרגל יום הולדת. ואם לא האם יש המלצה אחרת? באיזור הזה (גוש דן ועד איזור נתניה) תודה ויום גשום וטוב

אני לא מבין מי ששואל ומצרף קישור לאתר

בעניי זה נראה סוג של פירסומת סמויה,כי אם את/ה שואלים ומבקשים חוות דעת על מקום מסויים,סביר להניח שמי שישיב לכם בטח היה שם,ורק מי שהיה שם יחווה דעה,אז הוא לא צריך קישור למקום.כי הוא היה שם ויודע מה יש שם,אבל אני כבר ניתקלתי בסוג כזה של פירסום,מישהו נכנס כאילו שואל על מקום מסויים,ומישהו אחר מטעם אותו מקום שרוצה את הפירסום נכנס להשיב.בעניי זה פירסום זול.ורק מזיק,

מבקר לא כל מי שכותב פה מפרסם

אני מבינה את החשדנות אך שחרר זאת בבקשה. כאשר אנחנו מזהים פירסום אסור הוא נחמק, זה קורה לעיתים קרובות. מספיק אחד שאינו מפרסם ואתה מאשים אותו -עשית לו עוול מיותר. תודה על תשומת הלב.

רותידול

New member
למבקר המדינה - כשמו כן הוא..

מדי פעם אני מציצה בפורום ולא אחת, אני נתקלת בתגובה שלך שתוכנה עוסק ב"חשדות" של פירסום, או בכוונות של "פרסום סמוי", ונראה לי שאתה אחד המובילים ומהעומדים על המשמר, שמא בעל צימר "יעיז" לפרסם בעקיפין את האתר שלו... 1. אני מניחה שכל בעל צימר "מסודר", משלם ומופיע באי אלו אתרי-פירסום, כך שהוא וודאי לא בונה על הפורום הזה מבחינת פירסום!. 2. יש ניהול לפורום - ואני מניחה שהם מבקרים כל תגובה, כמו אם זו התבטאות לא נאותה, או אפילו להרים טלפון לבעל צימר, כדי לוודא אם אכן ביקורת שלילית, שניכתבה כאן, היא אכן מהיימנה! אתה צריך לסמוך עליהם, גם אם נדמה לך שמישהו חרג מהכללים ואכן התכוון לפרסם את מרכולתו! ייתכן שמנהלי הפורום ימחקו, או לפי שיקול דעתם - יוחלט שהכתיבה כן ראוייה לפירסום כאן בפורום! 3. והיה ובעל צימר - פירסם! "איזו שערוריה", אפשר לחשוב שהוא עבר עבירה, כך תמיד משתמע מהתגובות שלך! - שמור על פרופורציה, כי ישנם מעשים/התנהגויות שמוגדרים כרעים וממש לא מוסריים, אז אם אדם שאפילו התכוון לפרסם - האם מעשהו כ"כ חמור ושלילי? -צא מזה! 4. מציעה לך להתמקד במטרת הפורום: המלצות על מקומות ראויים, אזהרות, נושאים שעולים על הפרק מדי פעם, כמו יחס באירוח, דיונים סביב בעלי צימר מול אורחים, ולהיפך, אך הנושא שהעלית, ממש מאוס, לא תורם, ואין צורך שתלבש את הכובע של מבקר המדינה!

,תגובה

ראשית אני רואה בדבריך כבוד (לא גדול מידי אבל כבוד) כמי ששומר על הכללים,מבלי לפגוע בתפקידם של מנהלי הפורום,(ואני מעריך מאד את עבודתם של מנהלי הפורום שבהחלט פעלו במקרים רבים למחיקת פירסומות,גם בגלל הערותיי)אני מרגיש צורך להעיר למי שחורג מהכללים (לא משום מקום חשבתי על השם מבקר המדינה) אם יוחלט שכל אחד יכול לפרסם בפורום אקבל זאת ולא העיר לאף אחד, למרות שאני באופן אישי לא אפרסם כי זה נוגד את תפיסת עולמי) ההנחה שלך שכל בעל צימר מסודר משלם ומופיע באי אלו אתרים ,שגויה, אך לא זה העניין, גם אם כן, אף אחד לא מוותר על פירסום חינם,במקום יעיל כל כך.לגבי הסעיף הרביעי שלך(להתמקד במטרות הפורום) תגובתי היא שאני אכן מתמקד לרוב במטרות הפורום,את יכולה למצוא גם המלצות,שלי בהמון מקומות.ברור היה לי שיהיו כמה אנשים שיכעסו על כך שאני עומד על המשמר.בעניי אלה אינטרסנטים שהכבלים האלה חונקים ומונעים מהם להמשיך ולפרסם בכל מיני שיטות יצירתיות.כמובן שגם הערתך לא תמנע ממני להמשיך להצביע על פירסומות סמויות עד שיוחלט אחרת.בכלל ניסיון לסתום פיות,הוא מעשה שלא יעשה.(כמובן בתנאי שהפה נקי ותמים)

המחיר של "עבודת הקודש" שאתה מציע

הוא שלא פעם נפגעים ממך גולשים תמימים שלא מכירים את משנתך ... לא לכולם כוונות פירסום ובתגובתך אתה מבריח אותם.. פנו אליי מידיי פעם אנשים כאלו והם הם קהל היעד של הפורום ,ששואל,שמשיב,שממליץ, אני מעריכה את האיכפתיות שלך אך לא במחיר של העלבה ופגיעה בגולשים . המשך בשמחה לתרום ללא החלק הזה המיותר הזה שמעכיר את האוירה פה. תודה וחנוכה שמח.

רותידול

New member
למבקר המדינה

בעצם ענית לעצמך: "מנהלי הפורום פועלים למחיקת פרסומות", אז אתה לא סומך עליהם? אתה רוצה להיות כ"יד ימינם"? - קראתי את תגובתה של מנהלת הפורום, ונראה לי שהיא העמידה אותך במקום הנכון, נכון, כמעט כל בעל צימר "מסודר" , מפרסם עצמו באתרים - ההנחה שגוייה? על איזה מחקרים אתה מסתמך? -ומי שכן הצליח "להחדיר לכאן פרסומת, הרי הם ממש מיעוט! - אתה סתם עושה מזבוב - פיל! ובאמת מגזים ומעצים את התופעה שכמעט לא קיימת! אל תתרגם אותי לא נכון: אני לא מבין ה "אנשים שיכעסו", כי זו פשוט תגובה עניינית ללא רגשות!! ומעניין מי אלה "האינטרסנטים שהכללים בפורום מונעים מהם לפרסם בכל מיני שיטות", כפי שכתבת? - לפי דעתי אתה סתם מבזבז אנרגיות על חרדה ופחד שמא מישהו יפרסם! ההערה שלי, לתשומת לבך, לא לסתימת-פיות! חבל שהרגישות שבך, מובילה אותך לתרגם מה שממש לא התכוונתי! תכתוב ותכתוב וכאוות נפשך...

לאט לאט לא בריא לכעוס,דברי חלש

מי שעושה פיל מזבוב זה אתם,במקום לכעוס על אלה שמנצלים את הפורום,אתם פתאום חיפשתם ומצאתם שהם נעלבים,אם מישהו עושה פירסום בתום לב יכול לכתוב כמו שכתב האחרון שהערתי לו,לא נכון אני לא התכוונתי לפרסם.לא קיללתי אף אחד ולא פגעתי באף אחד.ובטח שלא התכוונתי לפגוע באף אחד,אני רק רוצה לקבוע רף של יושר והגינות בפורום הזה,ויש יותר מידי שלא מעוניינים להגיע לרף הזה.הפורום הזה הוא פורום דמוקרטי כל אחד יכול לכתוב בו כל מה שהוא חושב,מבלי לנבל את הפה,מבלי להוציא דיבה,ומבלי לפגוע,אני חושב שאם אני מעיר הערה שלדעתי ההודעה שפורסמה יש בה פירסום סמוי (רק לדעתי) אני חושב שזו זכותי,וכל אחד יעשה עם זה מה שהוא רוצה.אני חושב שמיצינו את העניין,ואין תועלת בניסיון לחנך אותי או מישהו אחר.ולך רותידול אני מציע לא להתלהם יותר מידי,זה שתכתבי בשצף קצף לא מבהיל אותי.אגב כשאמרתי שההנחה שגויה ,התכוונתי לענות לדבריך כי כל אדם רציני מפרסם באתר בתשלום,ואני מכיר לפחות 10 אנשים רציניים שיש להם צימרים ולא מפרסמים בכלל,אז מכאן שההנחה שלך שגויה,לא צריך לעשות סקר כדי לדעת שלא כולם והדגש על כולם מפרסמים תמורת כסף

רותידול

New member
למבקר - כדאי גם לחייך...

לא מעוניינת להתיש את הפורום, ובכל זאת הערת אגב: להיות ענייני - זו אומנות! ולכן: התבטאותך שאני כותבת בשצף-קצף, ועוד הערות על רגשות-כעס, זו תגובה לא עניינית, לא רצינית ולא משקפת! הרי אתה לא נמצא כאן ולא חש את רגשותי: ממש במקרה כשכתבתי, ברקע נישמעה מוזיקה קלאסית, מול חלוני נשקפת גינה מרהיבה וריח של נקיון שלאחר הגשם.... בפסטורליה כזאת - רק נחייך ונישמח!

למעלה