ספות בעייתיות ואמבטיה בעייתית יותר

MaddyD

New member
ספות בעייתיות ואמבטיה בעייתית יותר

ובכן, אבי קנה סט של 1+2+3 של ספות עור בשחור בשוק הפשפשים, זול. קצת קרוע, אבל בסדר. הבעיה, החתול. הוא שורט, ומוציא את המילוי. חשבנו על כיסויים, וקנינו בדים נורא צבעוניים שיתאימו. השאלה איך למנוע את החלקת הבד מהספה? ועוד שאלה, באמבטיה אין ארונות ומגירות. והכיור ממוקם ממש לצד האמבטיה, לכן לא ניתן להכניס ארון. זה יוצר בעיה, כי אין מקום לאכסן את המגבות, את התרופות, ואת שאר האביזרים (תחבושות טמפונים, וכו') תודה מראש:) בתקווה להשתלב

מניעת החלקה של הבדים../images/Emo149.gif../images/Emo148.gif|המ

אם לא מפריע להדביק על העור , ניתן להדביק סקוצ'ים צד אחד שלהם על הספות ואת הצד השני שלהם על הבד וכך תימנע החלקת הבד מהספות. אם בכל זאת רוצים לשמור על הספות ניתן לחזר את הבד בתחתית הספה בעזרת סרטי קשירה או סיכות. לנושא האמבטיה- בידקי אם יש אםשרול לתלות ארון צר ולא גדול מדי על אחד הקירות בחדר זה יעול להתקבל יפה ומיוחד!!

MaddyD

New member
תודות

בנוגע לספות, הרעיון של הסקוצ' מצויין, אני רק מקווה שהסקוצ' לא יתנתק או מהבד או אפילו מהספה.. בנוגע לאמבטיה, לצערי כל הקירות תפוסים. אבי אילתר ארון שמתקינים מתחת לכיור, לצערנו הוא לא מדד, וזה לא נכנס כ"כ אלא אם מורידים את הרגליות. חוצ מארונות יש עוד רעיונות? ותודה רבה שוב

Kite Cat

New member
אני מציעה דבר כזה: (לחדר האמבטיה)

יש ארוניות שתולים מעל הכיור והן כוללות מראה. כלומר, יש שלוש דלתות או שתיים, יש פינתי וכו' (תוכלי למצוא את זה בחנויות עשה זאת בעצמך וכדומה. זה מאוד מוצלח ויש שם מקום לאחסן תרופות, עזרה III. בקשר למגבות תוכלי לקנות מדף או שניים שקל לתלייה. בהצלחה וחג שמח!!!

MaddyD

New member
תודה גם לך!

בנוגע לאמבטיה, לצערי כל הקירות תפוסים. אבי אילתר ארון שמתקינים מתחת לכיור, לצערנו הוא לא מדד, וזה לא נכנס כ"כ אלא אם מורידים את הרגליות. חוצ מארונות יש עוד רעיונות?

כמו אצלי../images/Emo13.gif

יש ארונות מדפים דקורטיבים צרים(רוחב 30 ס"מ) הם נקראים טאוטאם אפשר לקפל את המגבות יפה על המדפים וזה דקורטיבי. לי יש טאוטם לבן באמבטיה וכרגע הוא מאחסן אוסף של ציפורים

למעלה