ספרים בנושא

rob roy

New member
ספרים בנושא

חיפשתי בקישורים ובמאמרים ולא ראיתי. זה בכלל מעניין מישהו\הי\הא כאן? אם כן, אני מכיר ספר אחד על הנושא, שיצא לי לקרא: "החתך" - שרון שפירא ספרית פועלים, הוצאת הקיבוץ הארצי השומר הצעיר נדפס 1977

rob roy

New member
אם יש עניין בספר שהזכרתי

ראיתי עותקים שלו למכירה ב 10 ש"ח.

Rivickyariv

New member
ספר חדש

הספר "אנימה" יצא בשבוע הספר האחרון, בחודש הגאווה 2002. זהו סיפור חיים של טרנססקסואלית תוך דיאלוג והסברים עם הפסיכולוגית שטיפלה בה בשעת משבר הזהות ומלווה אותה מאז. ריביק

Rivickyariv

New member
טרנססקסואלית

מיכלי יקרה לא שמת לב, אבל אני היא במקרה כותבת הספר, ואני טרנססקסואלית "אמיתית" כבר המון שנים :). כניפגש פעם, תוכלי להיווכח ... עד אז, תצטרכי להאמין לי, ולפסיכולוגית שכתבה יחד איתי. טוב, כמו שכתבת, את צעירה ומותר לך. העיקר שתמשיכי להחזיק את הפורום הזה חי ותוסס ולהעביר מסרים חיוביים למיטב הנוער. שלך בהערכה ריביק

Michelle VioLeT

New member
אני אשמח ..../images/Emo140.gif

וגם יצא לי לדבר עם כותבת הספר.. אז נדבר.. בהערכה בחזרה.. מיכל

Eden Arazi

New member
בענייני ספרים - המלצה

ספר בנושא שדיבר אלי המון "רדיו טרנסג´נדר" (מאת כריס בוגאליאן, בהוצאת כנרת, 2001) מתאר את תהליך המעבר מגבר לאשה מבעד לעיינהן של ארבע דמויות מרכזיות בספר:דיינה - טרנסקסואלית העוברת את התהליך,אליסון - חברתה לחיים- שהכירה אותה עוד כגבר, קארלי - בתה של אותה חברה ווויל - בעלה לשעבר של החברה. ספר שכדאי לקרוא. קיבלתי אותו מחברה לעבודה לאחר שיצאתי וסיפרתי לה מה אני עוברת עכשיו. עדן

גיי

New member
לקחתי לתשומת ליבי עדן

דרך אגב נעלמת מה קורה איתך ? זה אני יוסי

למעלה