ספר תיאוריה באנגלית

ספר תיאוריה באנגלית

היי :) אחרי שראיתי שספרי תיאוריה בעברית לא כ"כ זולים [משהו כמו 200 ש"ח] ובמקרה אני נוסעת השבוע לאנגליה חשבתי לקנות אולי ספר תיאריה במוסיקה שם :) על איזה ספר אתם ממליצים [למתחילים ו/או למי שמתחיל ורוצה בעוד כמה שנים להגיע ברמה גבוהה ע"מ לעבור את הבחינות לאקדמיה בי-ם] ואיפה ניתן לקנות [בכל חנות ספרים גדולה?]
:)

ספרי תיאוריה

פלפל שלום א) את לא חייבת לנסוע לחו"ל כדי לרכוש ספר באנגלית... את יכולה לקנות כאן - בחנויות או ברכישה מקוונת... ב) רמת הידע הנדרשת בתיאוריה באקדמיות תלויה לאיזה תחום תרצי להירשם. יחד עם זאת - כדי להגיע תצטרכי ללמוד ולדעת את מה שנקרא "תיאוריה אלמנטרית", כך שלא משנה עדיין מה תרצי ללמוד - יש יסודות שכדאי שתתמקדי בהם כרגע. ג) ולכן - שמציג בצורה ברורה את הנושאים הבאים יהיה ספר שכדאי שתקני (למרות ש - 200 ש"ח נשמע לי סכום מופרך לחלוטין...): מרווחים, אקורדים וספטאקורדים, מודוסים וסולמות, מעגל הקווינטות, מפתחות וטרנספוזיציה. יש כמובן עוד הרבה מה ללמוד ולהתאמן בשלב היסודות, אך זוהי בהחלט התחלה טובה. ד) שימי לב שבספר יהיה לך תירגול. בלי לתרגל זה כמו ללמוד עקרונית איך שוחים, מבלי לנסות זאת בעצמך. שיהיה לך בהצלחה, ואשמח לדעת אם עזרתי לך

../images/Emo51.gif

המון מילים מפוצצות ויציאת האוויר מהבלון ): אני אחפש ספרים בלונדון ונראה... יש אגב בלוג באינטרנט ללימוד תיאוריה?

בבקשה

לגבי בלוג ללימוד תיאוריה - לא שמעתי על זה עדיין. בבלוג שלי אני כותבת על מגוון נושאים, וביניהם גם תיאוריה (תוכלי לראות, שם, בתווית "תיאוריה" וכן בתווית "מוסיקה"). בכל אופן - לא כ"כ פשוט ללמד תיאוריה און ליין, וברמות מסוימות (התחלתיות) גם לא יעיל כי צריך לבדוק תרגילים ולוודא שהתלמידים מבינים וכו'. לכן אני כותבת בבלוג בעיקר דברים כלליים כדי לתת איזשהו מבט כללי על תיאוריה. בכל מקרה - שיהיה לך בהצלחה, ותעשי חיים בלונדון, מרב

תיקון תשובתי הקודמת

פלפל שלום תשובתי הקודמת התבלבלה לי קצת. ניסיתי לשחק עם ההדגשות כאן וזה רק הזיק לטקסט... כמו שאומרים - כל אחד צריך לדעת את הגבולות שלו... אז הנה תשובתי המתוקנת: א) את לא חייבת לנסוע לחו"ל כדי לרכוש ספר באנגלית... את יכולה לקנות כאן - בחנויות או ברכישה מקוונת... ב) רמת הידע הנדרשת בתיאוריה באקדמיות תלויה בשאלה לאיזה תחום תרצי להתקבל. יחד עם זאת - כדי להגיע לכל רמה תצטרכי בכל מקרה ללמוד ולדעת את מה שנקרא "תיאוריה אלמנטרית" (ז"א - היסודות), כך שלא משנה עדיין מה תרצי ללמוד - יש יסודות שכדאי שתתמקדי בהם כרגע. ג) ולכן - כל ספר שמציג בצורה ברורה את הנושאים הבאים יהיה ספר שכדאי שתקני (למרות ש - 200 ש"ח נשמע לי סכום מופרך לחלוטין...): מרווחים, אקורדים וספטאקורדים, מודוסים וסולמות, מעגל הקווינטות, מפתחות וטרנספוזיציה. יש כמובן עוד הרבה מה ללמוד ולהתאמן בשלב היסודות, אך זוהי בהחלט התחלה טובה. ד) שימי לב שבספר שאת קונה יש תירגול. בלי לתרגל זה כמו ללמוד עקרונית איך שוחים, מבלי לנסות זאת בעצמך. ה) בבלוג שלי יש מאמר ובו הדרכה לגבי בחירת מסלול לימודים מוסיקלי. יש בו הרבה רעיונות שיכולים להיות שימושיים עבורך. את מוזמנת להיכנס. תמצאי אותו בתווית "כלי עזר לתלמידים". שיהיה לך בהצלחה, ואשמח לדעת אם עזרתי לך

למעלה