סקרררר
נו אני אנסה...

סקרררר../images/Emo58.gifנו אני אנסה...

השאלון מיועד גם לתפוסות במקרה אם הן לא היו תפוסות...או משהו כזה... 1.את יוצאת למסיבה 7 כוסיות סוף נמרחות עלייך את: א.נמרחת עם כולן ב.בוחרת את ההכי שווה ונמרחת איתה ג.לא מספיק להמרח אני גוררת אותן הבייתה לאורגיה ד.כן כאילו שיקרה לי כזה דבר... 2.כשאת מתחילה עם בחורה את: א.נוהגת להשפיל את עצמך עם משפט מחץ ובד"כ זה עובד ב.אני לא בנויה ריגשית להתחיל עם בחורות ג.תוקעת איזה משפט שעבד עליו הכלח ד.לא מתחילה מבקשת שיסדרו לי אותה... 3.את מתחרמנת עם משהי בלהט פתאום את מגלה ששכחת לעשות בתי שחי את: א.מתחילה ליבב בהיסטריה ולהסביר לה כמה את קשורה ריגשית לשיערות האלה ב.אומרת לה לחכות שנייה רצה למקלחת ומקלחת במהירות על יבש ג.מוותרת על כל האקט ומחפשת תירוץ הולם ד.חולקת איתה את המידע המרתק ובוחנת את דעתה... 4.את פוסעת עם חברותייך,פתאום עינייך נתקלות בכחורה יפהייפה את: א.פונה אלכסון חד מידי ונכנסת ברכב חונה ב.רצה לכיוונה בהיסטריה ומלחיצה ת'סביבה ג.דוחפת אותן להתחיל איתה בשבילך ד.בולעת ת'רוק וממשיכה בדרכך קובלת על ההחמצה... תהנו...

עונה לא בטוחה שאני גאה בזה...

1.את יוצאת למסיבה 7 כוסיות סוף נמרחות עלייך את: א.נמרחת עם כולן ג.לא מספיק להימרח איתן אני גוררת אותן הבייתה לאורגיה נ.ב-אם בא לי קטע קצת יותר רציני אני בוחרת ת'אחת הכי שווה :) 2.כשאת מתחילה עם בחורה את: כל התשובות נכונות 3.את מתחרמנת עם משהי בלהט פתאום את מגלה ששכחת לעשות בתי שחי את: א.מתחילה ליבב בהיסטריה ולהסביר לה כמה את קשורה ריגשית לשיערות האלה ב.אומרת לה לחכות שנייה רצה למקלחת ומקלחת במהירות על יבש ד.חולקת איתה את המידע המרתק ובוחנת את דעתה... 4.את פוסעת עם חברותייך,פתאום עינייך נתקלות בכחורה יפהייפה את: א.פונה אלכסון חד מידי ונכנסת ברכב חונה ב.רצה לכיוונה בהיסטריה ומלחיצה ת'סביבה ג.דוחפת אותן להתחיל איתה בשבילך

לה לה לה לה לה

1.את יוצאת למסיבה 7 כוסיות סוף נמרחות עלייך את: --->ב.בוחרת את ההכי שווה ונמרחת איתה --->ד.כן כאילו שיקרה לי כזה דבר... 2.כשאת מתחילה עם בחורה את: --->ב.אני לא בנויה ריגשית להתחיל עם בחורות --->ד.לא מתחילה מבקשת שיסדרו לי אותה... 3.את מתחרמנת עם משהי בלהט פתאום את מגלה ששכחת לעשות בתי שחי את: --->ד.חולקת איתה את המידע המרתק ובוחנת את דעתה... 4.את פוסעת עם חברותייך,פתאום עינייך נתקלות בכחורה יפהייפה את: --->ד.בולעת ת'רוק וממשיכה בדרכך קובלת על ההחמצה... תהנו... נהנתי:)

רק 4 שאלות??? רק?? ../images/Emo13.gif

1.את יוצאת למסיבה 7 כוסיות סוף נמרחות עלייך את: א.נמרחת עם כולן ב.בוחרת את ההכי שווה ונמרחת איתה ג.לא מספיק להמרח אני גוררת אותן הבייתה לאורגיה ד.כן כאילו שיקרה לי כזה דבר... 2
.כשאת מתחילה עם בחורה את: א.נוהגת להשפיל את עצמך עם משפט מחץ ובד"כ זה *לא* עובד ב.אני לא בנויה ריגשית להתחיל עם בחורות ג.תוקעת איזה משפט שעבד עליו הכלח ד.לא מתחילה מבקשת שיסדרו לי אותה... 3.את מתחרמנת עם משהי בלהט פתאום את מגלה ששכחת לעשות בתי שחי את: א.מתחילה ליבב בהיסטריה ולהסביר לה כמה את קשורה ריגשית לשיערות האלה ב.אומרת לה לחכות שנייה רצה למקלחת ומגלחת במהירות על יבש ג.מוותרת על כל האקט ומחפשת תירוץ הולם ד.חולקת איתה את המידע המרתק ובוחנת את דעתה... 4.את פוסעת עם חברותייך,פתאום עינייך נתקלות בכחורה יפהייפה את: א.פונה אלכסון חד מידי ונכנסת ברכב חונה הכי הגיוני! ב.רצה לכיוונה בהיסטריה ומלחיצה ת'סביבה ג.דוחפת אותן להתחיל איתה בשבילך ד.בולעת ת'רוק וממשיכה בדרכך קובלת על ההחמצה...

crystal baller

New member
../images/Emo98.gif

1.את יוצאת למסיבה 7 כוסיות סוף נמרחות עלייך את: א.נמרחת עם כולן ג.לא מספיק להמרח אני גוררת אותן הבייתה לאורגיה אם כבר אז מנצלים עד הסוף... 2.כשאת מתחילה עם בחורה את: ד.לא מתחילה מבקשת שיסדרו לי אותה... 3.את מתחרמנת עם משהי בלהט פתאום את מגלה ששכחת לעשות בתי שחי את: ב.אומרת לה לחכות שנייה רצה למקלחת ומקלחת במהירות על יבש 4.את פוסעת עם חברותייך,פתאום עינייך נתקלות בכחורה יפהייפה את: ד.בולעת ת'רוק וממשיכה בדרכך קובלת על ההחמצה...

תשובות....

.את יוצאת למסיבה 7 כוסיות סוף נמרחות עלייך את: א.נמרחת עם כולן ב.בוחרת את ההכי שווה ונמרחת איתה ג.לא מספיק להמרח אני גוררת אותן הבייתה לאורגיה ד.כן כאילו שיקרה לי כזה דבר...
אבל אם היה קורה אז
תשובה ב'! ואם אישתי הייתה מסכימה אז היינו עושות אורגייה קטנה.. 2.כשאת מתחילה עם בחורה את: א.נוהגת להשפיל את עצמך עם משפט מחץ ובד"כ זה עובד ב.אני לא בנויה ריגשית להתחיל עם בחורות
וחוצמזה יש לי אישה!!! ג.תוקעת איזה משפט שעבד עליו הכלח ד.לא מתחילה מבקשת שיסדרו לי אותה... 3.את מתחרמנת עם משהי בלהט פתאום את מגלה ששכחת לעשות בתי שחי את: א.מתחילה ליבב בהיסטריה ולהסביר לה כמה את קשורה ריגשית לשיערות האלה ב.אומרת לה לחכות שנייה רצה למקלחת ומקלחת במהירות על יבש ג.מוותרת על כל האקט ומחפשת תירוץ הולם ד.חולקת איתה את המידע המרתק ובוחנת את דעתה...
חוצמזה אישתי תמיד מסתדרת עם הפרווה שלי!!!
4.את פוסעת עם חברותייך,פתאום עינייך נתקלות בכחורה יפהייפה את: א.פונה אלכסון חד מידי ונכנסת ברכב חונה ב.רצה לכיוונה בהיסטריה ומלחיצה ת'סביבה ג.דוחפת אותן להתחיל איתה בשבילך ד.בולעת ת'רוק וממשיכה בדרכך קובלת על ההחמצה... ה.
יש לי אישה אז אני מביטה ולא נוגעת.. ז"א גם לא מתחילה..אישתי הכי יפה מתוקה ומהממת! אין בחורה יותר יפה ממנה-נקודה.

נו טוב... ../images/Emo153.gif

1.את יוצאת למסיבה 7 כוסיות סוף נמרחות עלייך את:
א.נמרחת עם כולן
לא מדוייק, אבל הכי קרוב.. חחחחח 2.כשאת מתחילה עם בחורה את:
ב.אני לא בנויה ריגשית להתחיל עם בחורות. כרגע
3.את מתחרמנת עם משהי בלהט פתאום את מגלה ששכחת לעשות בתי שחי את:
אין סיכוי שזה יקרה :) אבל בהנחה שכן אז:
ב.אומרת לה לחכות שנייה רצה למקלחת ומקלחת במהירות על יבש
או
ד.חולקת איתה את המידע המרתק ובוחנת את דעתה...
4.את פוסעת עם חברותייך,פתאום עינייך נתקלות בחורה יפהייפה את:
ד.בולעת ת'רוק וממשיכה בדרכך קובלת על ההחמצה...
כבר נגמר???

למעלה